Elbise için yardım

kita

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
355
5
Arkadaşlar yakında kına-düğün var. Elbise almak istiyorum internetten beğendiğiniz ve uygun fiyatta kapıda ödemesi olan site isimleri söyler misiniz? Zor beğenen bir tipim bi kaç siteye baktım beğenemedim sizden yardım isteyeyim dedim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
yardımcı olunursa bende fikir istiyorum yakında sevgilimin ablasının kına gecesi ve düğünü var annesini babasını ilk defa görücem ne giycem hiç bir fikrim yok :KK43:

Evet ya çok sıkıntı oluyor elbise ayarlamak

öyle malesef :/ bem internetten hiç alışveriş yapmadım açıkçası güvenemiyorum deneme imkanı yok elbisenin kalitesi belli değil falan zor iş şu sıra kotonda %70 indirim var hem çok ucuk fiyatlarda olmuyo ben ordan bakıcam sende bi bak bence

öyle malesef :/ bem internetten hiç alışveriş yapmadım açıkçası güvenemiyorum deneme imkanı yok elbisenin kalitesi belli değil falan zor iş şu sıra kotonda %70 indirim var hem çok ucuk fiyatlarda olmuyo ben ordan bakıcam sende bi bak bence

Ben daha önce alışveriş yaptım internetten ama kıyafet hiç almadım dediğin gibi riskli bende güvenmiyorum aslında ama mağaza mağaza gezipte uygun bulamazsam diye düşündüm. Dediğin gbi en iyisi indirimli mağazalara gidip görerek almak bence. Kolay gelsin :))

Ben daha önce alışveriş yaptım internetten ama kıyafet hiç almadım dediğin gibi riskli bende güvenmiyorum aslında ama mağaza mağaza gezipte uygun bulamazsam diye düşündüm. Dediğin gbi en iyisi indirimli mağazalara gidip görerek almak bence. Kolay gelsin :))

elbiseyi üzerinde deneyip görüp öyle almak en iyisi bence şu arada bütün mağazalarda indirim var ykm koton dedigin gibi görerek almak en iyisi :) sanada kolay gelsin sağol :KK66:

X