Elaziğ///23

alişim rahat ol cnm inş sorunsuz gelecek minik kızımız..
kordon dolanmışsa sık sık git ama kontrole
kaç gram olmuş bebiş?

merhaba ben de aranıza yeni katıldım.nişanlım elazığlı.elazığ nasıldır hiç bilmiyorum.kendim samsunluyum.adetleriniz nelerdir?yardımcı olabilirseniz çok ama çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Canım sen sor ben yardımcı olmaya çalışırım elazığlıyım ama 6 yıl yaşadım elazığda orda evlendim kız kardeşim evlendi az çok bilirim

merhaba gakgoş hanımlar benim de eşim elazığlı, bana acele peynirli patila tarifi lazım, az çok biliyorum ama tam malzameler neler bilen paylaşabilir mi? selam olsun güzel Elazığa Gakgoşlar diyarına:)

ben Fatma kaya yı öneririm ve tek geçerim, medical parkta. çok ilgili bir dr doğumumu o yaptırdı

bacılar bende elazığlıyım.doğukentliyim.lisedeyken bi falcı emine vardı orada numarasını bilen var mı ALLAHınızn aşkına bi bulabilrmisnz bna canını sevdiklerim

falcı emine' ye ben de çok giderdim ya bu arada elazığlıyım ben de:) ama o kadının söyledikleri çıkıyor arkadaşlar ya hepsi değil tabii :) ben de merak ediyorum en son öğretmenevinin karşısındaydı evi 6-7 sene önce

hee anam hee nedek ya anbele oturik :)

kızlar elazığda brezilya fönü yapan bir kuaför var mı?
yapsa yapsa murat yapıyordur zaten baskasınada guvenmemenı tavsıye ederım elazıg kuafor konusunda pek ıyı degıl cunku ya da bana hep becerıksızler denk geldı.gercı öğrencı olarak bulundum orda belkı yerlılerı daha fazla bılgı verebılır canım

kapalıyım yaa o yüzden ona gidemem. cok övüyorlar onu ben yerini bile bilmiyorum ilgilenmedim hiç kapalı olduğumdan
evet kuaförler pek iyi değiller

oooooo yeni arkadaşlar gelmişler hoşgelmişler....

kuaför sencana bakabilirsin ama brezilya fönü yapıp yapmadığını bilmiyorum ama yenilikçi bi kuaför

ne zamandır uyeydim de Elazığlıların olduğunu yenı farkettim ve çok mutlu oldum kızlarr hepimizin kandili mubarek olsun Gakkoşıyelerrrr:))

bacılar bende elazığlıyım.doğukentliyim.lisedeyken bi falcı emine vardı orada numarasını bilen var mı ALLAHınızn aşkına bi bulabilrmisnz bna canını sevdiklerim

merhaba canım benım arkadasım Elıfın annesiydı hatırladım enson ünvt sınavına gırmeden baktırmıstım sonra tasındılar göremedim bılmıyorum aslında bende gitmek istıyorum ama yok yaatatlım

Merhaba Elazığlı bayan arkadaşlarım
Ben resim öğretmeniyim 12yıl bekleyişten sonra artık atamam cıkcak gozukuyor.Ben kocaelinde yasıyorum.Tercih konusunda kararsızım tercihlerimde Elazığ var.Sizlere bir danışmak istedim.Arıcak palu karakacan kovancılar nasıl ilçeler yaşam nasıl pahalımı ev kiraları nasıl ne civarda ulasım nasıl? halkı ve kültürüde merak ediyorum.Su okullardan bildikleriniz varmı yardımcı olabilirmisin karar vermeme.

Üçocak Ortaokulu
Palu Lisesi
Baltaşı Ortaokulu
Yoğunbilek Ortaokulu
Sarıcan Ortaokulu
Ekinözü Ortaokulu
Erimli Ortaokulu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…