Elaziğ///23

selam kızlar. neyse biraz hareketlenmiş burası. ben arada giriyorum ama bakıyorum kimse uğramayınca yazmadan çıkıyorum valla. ahmet bebeğe çok sevindim. benimde bulantılarım mahvediyo.özellikle sabahları( tayinimde müdürlüğe oldu. bugünde doktorada ilk derse başladım. bundan sonra burdayım ama çok yoğunum bide gebelik sürekli yorgun,depresifim. nevin eve devam edecek gibiyiz çünkü emlakçı satamayacak istediğimiz fiyata gibi. sen yinede özelden atsana bana evin bilgilerini fiyatını filan.

ALİŞİM GEÇMİŞ OLSUN

BUNLARDA Hamileleiğin olmazsa olmazları

sen şimdi nerdesin elazığdamı ank.damı

elazığdayım gamze 1 haftadan beri yarın yeni işyerimde başlayacağım. derslerimede geçen hafta başladım. şimdilik eşim gelene kadar birkaç ay annemlerdeyim,yani doğukentte.

bu arada şebnem bebekle ilgili bi gelişme vamı? istersen özelden yaz bana

bende ahmet bebegı cok merak edıyorum oyuzden sureklı alevı arayıp soruyorummm sebnemın anlatark uzulmesını ıstemedıgımden onu aramıyom inşallah haklrında hayırlısı olur

slm kızlar
aslen elazığlıyız bizde..
eşim uni.ye geçecek muhtemelen yazın taşınıyorum elazığa.

kiralık ev bakıcaz merkez tarafındaa..bilmiom pek oraları:) 10senedir gelmedim,kimbilir nasıl değişmiştir:)

bugün ablam bizdeydi facesinden yazdıklarınızı okudum,güzel dilekleriniz için sağolun varolun:))daha güzelleri sizin olsun
nezaman isterseniz buyrun başımın üstünde yeriniz var ama şu an ev hala tam bitmiş değil, eksikleri var
biraz daha sabır ha gayret alacam sizi sonunda

kızlar selam. nerelerdesiniz? daha uğramıyosunuz topiğe(

OOOO burASI BAYAA yetim kalmış

tuğbanın bi organizasyonu var çarşambaya özsüte gidek diyo ama daha herkesten cevap gelmedi

face giremeyenlerinde haberi olsun

anaaaaaaam ikinci sayfaya düşmüşüz. kızlar burayıda ihmal etmeyin. pamuk eller klavyeye:)))

Merhaba kızlar baktım burda memleketimin insanları var bende bir slm vereyim dedim

Kızlar içinizden kimse buraya bakmıyor herhalde neyse ben yinde yazayım yardımcı olursanız sevinirim ev temizliği için bir bayan arıyorum varsa çevrenizde isini iyi bilen tertipli güvenilir biri önerirseniz sevinirim

bana gelen biri var istersen numarasını verebilirim çok temiz yapıyo onun haricinde başka bi tane daha var

Çok sevinirim su an bana gelen bir bayan var ama yarım güne 60'a geliyor herkes 40 45 verirken gerek yok diye düşünüyorum birde eli cok yavas 1hafta sonra yine gelecek ama ondan sonraki hafta çağırmayı düşünmüyorum kadının tlf ve kim olduguna dair biraz bilgi verirsen sevinirim daha önce çok kadın aldım onlardan biri çıkmasın

yok bunlar yarım gün 40 a geliyor özelden yazayım numarasını

slm kızlar benm sevglm karakoçanlı. evlenmeyi duşnyrz da karakocalıları nasıl bılırsnz???

kızlar ben de elazığlıyım kocacım istanbulda asker ben de ailemin yanına istanbula geldim kocacıma yakın olmak için. yakında geri gönücez az kaldı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…