Elaziğ///23

ah bende bi bilsem damla. nerde bu millet? nerde bu devlet = gamze :))

büşra

elazığlılarda bu ara ağırlık var gelmiiler buralara

alişim hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz

damla taşınıyomusun
gız görisin bi masraf kapısı daha açıldı
bide damla hanıma hediye alacayuk
gız damla eksiğin ne varsa söle böyük bişese toplaşak biaraya gelek alak
ama benim gibi evin perdeleri halıları demiyesin
insaflı şeyler söle

hımmmm dur bi düşüneyim:97::))))
ne hediyesi allah aşkına,valla elinde bişey olanı eve almam ona göre:KK20:

merhaba kızlar uzun aradan sonra bebişimi doğmuş ve 4 aylık etmiş eşinden ayrılmış, beş parasız kalmış memleketi ELAZIĞA baba evine DÖNMÜŞ BİRİ OLARAK KARŞINIZDAYIM.4 aya ne kadar çok şey sığdırmışım değil mi?
bişey soracam size burda bildiğiniz iyi bi çocuk doktoru varmı bebeğimin . ay kontrolü var ayın 3 ünde nereye götüreceğimi bilemedim...

Gagoslar napisiz?
Benide araniza alimisiz? Has be has Elazizliyem, ama gurbet elde calisim iste.
Ne yapak para derdi iste.
Benim yerime bumbar yiyin, sirrin yapin yiyin, buda olivia icin diyin....oooffffffff öyle özlemisimki, Insallah bir gün gelecegim Elazig`a.
Hep duyuyorum, Elazig gün gectikce gelistigini, bu beni cok mutlu yapiyor.

Efsanecegim böyle bu durumda ne söylenir bilemiyorum, üzüldüm okuyunca, ama Allah büyüktür, sen ve cocuguna Allah saglik sihhat versin.
Kimbilir, belki böylesi senin icin daha hayirli olur.
Elazizli kizlar güclüdür, kimse ezemez öyle kolay kolay.
Hepinizi öpiim, kendinize iyi bakin kizlar, arada bir ugrarim gagoslarimin yanina.:KK71:

Gagoslar napisiz?
Benide araniza alimisiz? Has be has Elazizliyem, ama gurbet elde calisim iste.
Ne yapak para derdi iste.
Benim yerime bumbar yiyin, sirrin yapin yiyin, buda olivia icin diyin....oooffffffff öyle özlemisimki, Insallah bir gün gelecegim Elazig`a.
Hep duyuyorum, Elazig gün gectikce gelistigini, bu beni cok mutlu yapiyor.

Efsanecegim böyle bu durumda ne söylenir bilemiyorum, üzüldüm okuyunca, ama Allah büyüktür, sen ve cocuguna Allah saglik sihhat versin.
Kimbilir, belki böylesi senin icin daha hayirli olur.
Elazizli kizlar güclüdür, kimse ezemez öyle kolay kolay.
Hepinizi öpiim, kendinize iyi bakin kizlar, arada bir ugrarim gagoslarimin yanina.:KK71:

teşekkür ederim canım.ezmeye çalıştılar amaburaya kadarmış daha fazlası olmaz inşallah.

kızlar meltem isminde bir bayan tarot ve kahve falı bakıyormuş gideniniz oldumu. bu bayana benim iki arkadaşım gitti çok beğenmişler falını acaba aranızdan gidip fal baktıranınız oldumu söyledikleri çok doğru çıkıyor dediler ama benim aklıma sizlere sormak geldi gideniniz varsa söylesin ona göre gidiyim...:KK64:

hiç duymamıştım ama melteme ne hacet, internetten kendinde bakarsın tarot falına.

hiç duymamıştım ama melteme ne hacet, internetten kendinde bakarsın tarot falına.

evet doğru diyorsunda sadece tarot değilmiş ya kahve ve tarot birlikte bakıyomuş ve söyledikleri çok çıkıyormuş burda duyan veya giden olmuştur mutlaka diye düşündüğüm için sordum sağol alişim cevabın için bakalım kahve ve tarot birlikte olunca farklı geldi bana:KK66: istanbuldan gelmiş dediler bakayım şimdi iki arkadaş daha randevu almışlar baktırsınlar bakayım onlar ne diyecek sonra bende alayım randevu tabi bu arada buradanda giden duyan varsa yazsın lütfen sağolun kızlar...:KK64:

selam kızlar hele bakam dedim bizim topic ne alemde

yeni arkadaşlar gelmiş hoş gelmişler

fatma

ben hiç duymadım öle birini

olivia

umarım yakın zamanda memleketine gelebilirsin elazığ gibisi yok

efsane

zor günler geçirmişsin Allah yardımcın olsun
medicalde uğur beye gidebilirsin şuan bende iyi bi çocuk dr arayışındayım uğur bey idare eder

ooo yeni arkadaşlar var ama kimsecikler yok burada ya :)
neden artık kimse bakmıyo bende dahil ben nevayla o kadar çok koşturuyorumki burayıda unutuyorum :) yeni aklıma geldi girdim hemen :)
kız damla helal olsun sana insan bu kadarmı yavaş olur:)) ekim ayındayız bugün baktım evine hala etiketler duruyo ne zaman taşınacaksın hiç bitmedi işlerin :) ama bakalım ne yaptın :) çok merak ettim şimdi evini neler neler yaptırdın :)
alişim belli oldumu tayin işin cnm alt komşum satıyor evini haberin olsun..

Anamm memleketmmm Elazığ :)) Görmmştm ben brayı ya blseydm önceden atardım meşaj xDD Eee nabersnz mllet ? :-)

oooo nevin hanım sizi buralarda görmek ne büyük bi şeref

kızlar meltem isminde bir bayan tarot ve kahve falı bakıyormuş gideniniz oldumu. bu bayana benim iki arkadaşım gitti çok beğenmişler falını acaba aranızdan gidip fal baktıranınız oldumu söyledikleri çok doğru çıkıyor dediler ama benim aklıma sizlere sormak geldi gideniniz varsa söylesin ona göre gidiyim...:KK64:

falcı diyince aklıma emine geldi :)
hatırlarsınız sanırım bi ara ne meşhurdu hala devam ediyor mu bilmiyorum
ama lise zamanlarımda ne giderdim ey gidi günler eyy :KK9:

X