Elaziğ///23

hee güzel bi gündü:KK76:
kahvelerde çok güzeldi ellerine sağlık gamzoşum:))):KK52::KK52:

ben gitmediğime çok pişman oldum :))) orada çok açılamadı evde coşacaktı keşke gitseydik hem alişiimde gerçek yüzüyle tanışırdı be :KK70:

kızım size 20 defa söledim gelmediniz

bizde güllüşenimle içtik oohhh hemde kahveyi bi gün önce çektirmiştim mis gibiydi (gülşen sakın dedikoduları ağzından kaçırmayasın bunlar bizi çarmaha gerer)

gülşen teee saat kaçta gitti akşam yemeğinide birlikte yiyecektikte olmadı bu seferlik

ahadaa yrn sendeyim önce dr a gidim sonra sana gelim kayfeyee takılın millet peşime :))

hemde neler konuştuk neler :))hiç sölermiyim sırdaşım:))
daha ben sizle gelmem gamzeyle tekken daha çok eğlendik biz artıkın kendi aramızda gün yapacaz :KK52:

nihahahaahaaaaa :13::13::13::13::13::13::13::13: güllüşenim benim...... bide uygun matamatik fites araba ayarlasan baa bunların yüzüne dahada bakmam............. gün bende başlasın elese

kız şebnem gelmeyen senin gibi olsunmu :KK9:

bakalım sözünü tutabiliyomusun :KK8:

neyse sabah erken valizimi hazırlayıp bekleyem :) kaçırmayayım bende kahveyi :KK70:

nevincigim sen neler kaçırdığını bi bilsen:KK76:
gamzoşumm sana bütün arabalar feda olsun:KK64:canan kurban olsun sen yeter iste yarın kapında:KK34:

oyy ben saa ölem gülo gülo

nevin erken gel kahvaltıyı hazırla evin işlerinide yapak sonrada ben bi kahve yaparım artıkın :)

herkeş davetlidir

kız vallahamı gidiyomusunuz öldürüm ha sizi :KK53:
ben yarın eltimi götürecem havaalanına kurdumdan çatlarım yeminle:KK19::KK19::KK19::KK19:

bu kızlar bişi çıkarmazlarsa gelirler zaar

sende yap bişiler bütün gün orda kalacak değilsin ya

yaaaa gittinizmi gamzeye :KK43:(((
gamze hani biz ayrı gün yapacaktık sattın beni hemen :KK43:(
bende eltimi gönderdim ordan bi arkadaşla yemege gittik ordanda atakanın dişi kötüydü dişçiye gittim çektirdik yani birsürü iş yaptım bugün YA SİZ ANCA LAKLAKI YAPASIZ GEZESİZ GICIK GARILAR:KK52:

gülşen profilin çok güzel olmuş :)) çok beğendim
ne burnumuzdan getirdi o kahveyi dili kol kadar :)
kahvaltı felan yeni okudum gamze yoksa gelir hazırlardım sana :))))
haftaya salı pikniğe gidiyoz ona göre
bende sabahın köründe yolcuyum :))

teşekkür ederim nevincim:)
eminim öyledir tipine bakan mulaim beçere bi karı der ama onun boyu kadarıda yerin dibinde :))):KK1:
demi gamzoşum şekerim benim:KK1:

X