Elaziğ///23

anaaa aç aç nasıl gezecezzz yok cık olmazzz:100:
hele ablam bunu duymasın bile:KK1:

canım önce yemeğimizi yiyecez tabiki..hani sonrasında çay sigara tatlı dondurma vs yemeye gidiyoruz ya onu diyorum :)) tüm günümüz yemekle geçiyo :)) sonra bişey alamadan surat asıp eve dönüyoruz :KK60:

hıımmm tamam:KK34:
hahaaa:))he valla doğru söylüyosun hele ablamla sen bişey bulamayınca suratınız hiç çekilmiyo,suratsızlar:63::63::63:

şebnem yok hala burdayım. haftaya cumartesi inşallah yolcuyum ankaraya. nevin geldinmi sen ankaradan? gamze ne oldu banada anlat çatlayacam ha... zaten kahveye gelseydim keşke sana. dışarda çok rahat değildim,açılırdım bende:))

kızlar bende bi kahve turu daha yapakmı
bu sefer alişimde gelsin

ne dersiniz

alişim olanlara daha öle annatırım

yarın sendeyim kahveye (çokda içiyom ya :))çilookatamıda alıp geliyom aliye sende gel bacı gidek içek kayfemiziii

bende gelirim ama kimsenin haberi yok galiba
ara herkesi ev sahibiii

kızlar selam. herşeyde bir hayır vrdır diyeceğim rtık ma ben çok istediğimdenmi nedendir bir türlü işim ast gitmiyor. yarın için çok heveslenmiştim nevin haber vermişti piknik için ama eşimin babaannesi bugün vefat etmiş. bugün gitmedim zaten ama yarın onlarla uğraşırım taziye evinde. çok isterdim yarın sizlerle olmayı ama kısmet. kadıncğız 2 yıldır felçli, bilinci kapalı bi şekilde yaşıyodu. inşallah ahirette rahat eder.

cnm başınız sağolsun allah rahmet eylesn napalım basks zaman grsrz artık:KK43:

dün hamak getirmediniz gözmde kalmıştı
allah içimi biliyor :)) sallandık biz güzel sayemde :p

benim yine dudağımda uçuk çıkmış aa:KK14:
ay allahım nedir benim bu uçuktan çektiğim çaresini bilen yokmu şunun allah rızası için
nolur söleyin a insanlık ölmüşmüüü:KK43:(((

geçmiş olsun damla

benim ağzımda da sürekli aft çıkıyodu meğer diş macunumdan kaynaklanıyomuş sonunda kurtuldum şimdi çok seyrek oluyo aftlarım

acaba seninde ruj a yada macuna alerjinmi var nette araştırsana

KIZLAR LÜTFEN TOPİCİMİZİ ÖKSÜZ BIRAKMAYIN

hımm olabilir dur bakayım hele:97:
sağol gamze abla bi senden ses çıkıyo:KK66:aha bunlar facebooktan bu tarafa gelemiyolar:KK19::KK19::KK19:

X