Elaziğ///23

hahaha gülşen çok güldüm sana :))

gamze lafı sana sokmuş :KK70: haberin olsun kahve falan yapma sakın buna fare zehiri koy yoksa ben getiririm

sağol gülşen cnm öyle yorgunum şimdi gidip biraz uyuyacam 4.30da ayaktayım uçak 6.30da :KK43:((

şu damlayı her zaman altta görüyom ama hiç zahmet edip hanfendi yazmıyo bile yazıyorum damla :)

şincik bu karı baan hakaretmi etti yani

namkör nevin niye ne ettim dilimden dert yandın gene

ama az önce aklıma şebneme yaptıklarımız geldi kendi kendime güldüm herifte diyo ne güloyosun ama annatamadım hahahhahaaaa

ya bu arada sağ kulağım bi yanıyo anlatamam elim kullağımda

gamzecik aşk olsun sana niye hakaret edem yani sen çok fenasın demek istedim güzellik:KK54:
şebneme ne yaptınız anlatın banada zaten çook kıskandım bugün sizi:KK43:
damla agır abla az konuşur öz konuşur:KK19:

neyapayım ya mail geliyo merak edip bakıyorum bende:76:
o gün gelemediğim için konulara fransız kaldım katılamıyorum kii:KK43::KK43:
çok eğlenmişsiniz galiba günün yıldızı da yine bellii etti kendini,gamze abla yürüü kim tutar senii:KK9:

olmaz damla burayı herkeş okiii

güllüşen saan faceden yazam

gamze bu yılın bombasıydı öldüm gülmekten:))) gece gece beni güldürdün allahta seni güldürsün bacım :KK60::KK60::KK60:
damla sende çatla anlatmıyacam:KK52:

gamze kulaklrinin yanmsi cok normal semraya anlatıym 2 gundr senin resimlrin gsterdm :)

demiya gülşen devamınıda oku :))

kız nevin Allah aşkına ne dedin çok merak ettim

okudum gamze:)))şebnemin cevabına daha çok güldüm:))senden korkulur ne diyem:)))artık gamze=tedbir şart:))))
damla meleği sorduguna pişman olmıyasın:))))))

melek ne zaman doguracak.minisine kavusmaya az kalmistr ne guzel :)

evet nerdesye 1 ayı kaldı:nazar:
geçen gün birlikteydik daha yeni hamile olduğu belli olmuş:))

heee çook özledim:KK19:
ee bebek alışverişine nezaman çıkıyoruz korkamki beklemedin bizi aldıınnnn:KK57:

valla bebeğin pek bişeye ihtiyacı kalmadı kendim için çıkacam ayy nasıl çıkacam bilmiyorum bu sıcakta çarşı bana kabus :KK59: hafta içi çıkmamız lazım ama ona göre ayarlayın gülşenle ama lütfen lokanta lokanta gezmeyelim bu defa işlerimi halletmem lazım :KK60:

X