Elaziğ///23

günaydın kızlar. nasılsınız bugün? gamze kurşun döken varsa hiç kaçırma? inanırmısın o günden beri baş ağrım kalmadı. hatta çocuklarada döktür valla. kurbet senin sigara bırakmanda benim namaz kılma işine benzemiş. hep yarın başlayacağım diyorum ama bir türlü başlayamıyorum. :KK19:

evet seytanmi karisiyor nedir, inan hep yarina kaliyor birakmak..... bakalim bu yarin ne kadar uzakta.

kızlar mrb
iyiki dogdun nevimcim :)
kızlar ben ayın 16 sında elazıg a gelicem günü yapalım 16 sında müsaitseniz eger 17 sinde de osmaniyeye gitcem bir ay kalıcakmışız orda şimdiden söyleyim dedim beklerim hepinizi :)

ya semayla konuştum ben damlanın evi müsait degil die benim olucaktı bu ay bide ilk girdigim ayda sanki haziran lafı geçmişti benim gün için:) o yüzden yazdım kızlar bi açıklık getirin konuya :)

ayy evet a valla ben şimdi alamamkii:KK59:
bu evimin yarısı toplamışım diğeride tam bitmedi temmuza kadar ben ancak yerleşirim:96:
derseniz sizi dışarda da ağırlıyabilirim yada bekleyin valla nedem ya daha ben size:p:p:p:p:p

tşkrler :))))

damla acele etme ya strese sokma kendini
bakalım herkes ne derse öyle olur özgül olmazsa senin parayı veririz osmaniyede harcarsın doya doya :))
kaynanana yedireceksen vermiyelim :)

gız nevin bende gayganaya yedirecek göz yok anam yola çıkınca ilk altıncıya gider kendimi süslerim :) kesinleştirin ben mi damla mi die :)

Son düzenleme:
evet özgüle gdlim ben randevu defterime bi bakayım ama sanırsamki boşum:21: olabilerr yanii
hem damla sıkışmasın hemde özgüle tatilde para lazım olur :KK28:
kız özgül osmaniye çok sıck olur ne işin var be kızımmm:KK53:

yaf benim delü gocam anasını göresi geldi bu sıcak zamanda 1 ay kalcaz dedi ordanda mersine geçeriz çimmegee :) tamam kararlaştırdıysanız 16 sında hepinizi bekliyorum ev adresinide ayrıca konuşuruz :)

kızlar günaydın. o tarihte nevin sen anakarad olmayacakmısın? yoksa vazmı geçtin? özgül anana bende gelebilemmi?

özgül ben saa para vermiycem dolasıyla ben gelemim ele değilmi ya

kızlar günaydın. o tarihte nevin sen anakarad olmayacakmısın? yoksa vazmı geçtin? özgül anana bende gelebilemmi?
canım tabikide gelebilenn sen elazıgda olursan muhakkak gel tanışmış oluruz bu vesile inan o tarihe elazıgda olucagını bilemedim yoksam söylerdim alişim gel die:) beklerim canım geldiginde haber ver adresi tarif edelim sana:)
özgül ben saa para vermiycem dolasıyla ben gelemim ele değilmi ya

anaaa gız para vermeyecen die gelmiyecende mi aşk olsun ben topluca hepinizi bekliyorum hem bende sana veremedim para :KK43: senide seval i de bekliyorum canım benim gel muhakkak :)
kızlar isim olarak yazmadım herkesi bekliyorum seval e de para veremedim aslında para gönderdim semoşa ama onlarında taziyesi vardı sonra veremedi söyleyin onada olurmu gelsin die :)

alişim şimdilik ertelenecek gibi benim gelmem galiba
çünkü pazartesi eşim ameliyat için gün alacak
karar verdi sonunda damlada acıbademden gelen beyin cerrahına gitti elazığda ve zor olmaz diye burada olmak istiyor onuda görünce olur bu hafta pazartesi belli olacak yani en azından en az 10 gün kadar buradayım :) sen gel bakalım
galiba 10 gün falanda evde yatacak nasıl yapacaz bakalım sessiz olur inş :))

aaaaaaaa nevin karar vedinizmi
Allah yardımcınız olsun

inşallah şifa bulur eşin

bu güllüşen nerede

güllüşen
herifen sor hele baa göre araba varmı
bi tane kapınızın eşiginde (galerinin önünde)
gri bi peco vardı o nanca ama senin arkadaşın olarak olur fiyatını sölesin

bide başka ufak araba varmı avrat arabası yaniii

hım pezoya bieneceksin he :KK70: pezzo heee :)))

evet cnm bakalım aylardır karar veremiyordu napacağına nerede olacağına ikinci ameliyat diye çekiniyorduda bi sürü şey işte
bakalım pazartesi ameliyat takvimleri belli oluyomuş perşembe konuşmuş drla öyle demiş
bekliyorum bende iple pazartesini :KK43: inş sonuç alır ve bidaha hiç olmasınnnnnnnnnnnnnn

bu güllüşen nerede

güllüşen
herifen sor hele baa göre araba varmı
bi tane kapınızın eşiginde (galerinin önünde)
gri bi peco vardı o nanca ama senin arkadaşın olarak olur fiyatını sölesin

bide başka ufak araba varmı avrat arabası yaniii

vayyy sendemi gamzoş hadi hayırlısı:))
sordum başkasına 33250 hadi sana 32 olsun:KK64:özelliklerini bide diger otolara GOOGLE DEN KALINCALAR OTO YAZ İLK SİTEYE BAK görürsün canım
ama iki komisyon alırım haberin olaaa:))

nevincim geçmiş olsun canım iyi geçer inşallah
allah kolaylık versin

X