Elaziğ///23

uyuyamıyorum aaaaaaa sola yat yat yattttt solum uyuşuyo azbişede sağa yatam diyim olmiiii yüzüstü yatam dimm çağam bırakmı kocam hemen uyandırııı bi gecede en az 30kere kalkılırmıı

uyuyamıyorum aaaaaaa sola yat yat yattttt solum uyuşuyo azbişede sağa yatam diyim olmiiii yüzüstü yatam dimm çağam bırakmı kocam hemen uyandırııı bi gecede en az 30kere kalkılırmıı

canım sana bi yöntem söyliyim yüz üstü yat ve yüksek bi yastıgı bi bacagının altına al göbüşün boşta kalsın korkma bebiş rahatsız olmuyo en rahat yatma pozisyonu.ben bunu doktoruma tarif etmiştim ve çok uygun demişti.umarım işine yarar:)

baktım canım o peco iyi ama birazım tulu gibi
herif oncayı bana kıymaz getz ler daha uygun olur heralde

kız gamze o getz ler senin o boyuna posuna çok bile :)))

buraya takılan yeni arkadaşlar gene kayıplardalar

gamze bu cevap olmadı :))) ben olsam yazardimki senide minübüs paklar deseydin o boya yoksa pikapmı alam :)))

ölüm saan olmıya
yanki ele onca uzunsun
duyanda1.90 boyu var sanır

biz yüz yüze olsak sana ne cevap vereceğimi ii biliyorum
nett ortamında bukadar

:))) o kadar olmayı asla istemezdim zaten aldım laflarımı ben faceten yüz yüze olmamıza gerek yok :))) kesmediyse geleyim hemen size :)
senin yüzünden herkes bana sahte sarışın diyo kimse adımı söylemiyo artık :)

ben buradayım bundan sonra gelmeyenlere ceza verelim gamze sen ve ben kahveye gidelim :)) çocuklarında eline gofllllllet verek:))

kızlar mrb nasılsınız .. sizi güne alıcaktım ya face ten yazdım burdan da yazıyım 16 sında alamıycam bugün ayvalık kampından aradılar bizi kamp çıkmaadı demişlerdi ama bugün için 13 ünde yer ayırmışlar orda olmamız gerekiyomuş hafta sonuda seçim var hazırlık yapmam gerek kusura bakmayın geldigim zaman sizlerle buluşuruz inş
alişim günü iptal ettim canım eger geldigimde hala buralarda olursan görüşmek isterim senlede kib öptm

İyi tatiller özgulcum semaya bırakırım bende parani
Kızlar bende burdayim kahveye gelim ama çağa larınıza gofret vermeyin
sabahtan beri evdeyim rahatsizdim şimdi daha iyiyim
yatyat sıkıldım ve aciktim butun kanallardada yemek programı varherifim gelsin koye gdicez yemek yicem inşallah

selamm kızlarrr ne yapıyonuz bakalım
ozgulCUM SEMAYA BIRAKMAYA CALISACAM PARANI ALLAHTAN TERS BISEY OLMASSA BU ARA MISAFIRLER COK PAT BAKIYOSUN GELIYOLAR İNŞLLAH BIRAKABILIRIM PARANI YOGSAM USTUNE YATACAM :) :) NİHAHAHHA
EEEE BU AYY TOPLANAMIYACAKMIYIZZ KIZLARRR
ALIYEYI YINE GOREMIYCEZ ANLASILAN
ŞEBNEM COK YEMEKLERE BAKMA KIZ ALLAH KORUSUN ŞAŞI: MAŞI OLUR COCUK

Kızlar selam gun iptal olmuş kısmet bu arada Nevin esın ameliyat oldumu şimdiden gecmis olsun bu arada bı gun dışarda toplanadabiliriz Yada hepinize teker teker gelebilirim :)))

gün muhtarımız bi etkinlik düzenlesin

iki tene sohbet edek

gun muhtarımız kımdıkı gamze senmıydın yogsam nevınmıydı :)) ben unuttum
alıye gelırsen beklerız buyur gel canım inşallah toplucanada gorusuruz oyle daha keyıflı olur

hepimizi biaraya toplayan ben olduguma göre muhtar da benim :))))ama göbegemmmm şişdiğinden dolayı nevine devrediyorum o mıhtarrr bende yardımcısıyım:)))))evet nerde derseniz orda toplanalım

cumartesi olarmı kızlar :)))) yada bazörtesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…