Elaziğ///23

benimde saçım platin benimde saçımı sahra nurşen yapıyo :))

bende turuncu ve yeşilimsi hiç sevmiyorum :)
güzel yapıyo nurşen eline emeğine sağlk :)))
ne sıklıkta istiyorsunuz platini veya tamamı ?

şebnem hanım nasılsınız :))

bende turuncu ve yeşilimsi hiç sevmiyorum :)
güzel yapıyo nurşen eline emeğine sağlk :)))
ne sıklıkta istiyorsunuz platini veya tamamı ?

şebnem hanım nasılsınız :))

tam olarak byle istiyorum röfle gibi değil ama dipleri boyamadan, dipleri koyu kalsın istiyorum

Son düzenleme:
alişim saglık olsun canım sıkma canını
kızlar face te msj atmıştım gün ile ilgili karar verdiniz mi haziranda benim mi olucak damlanın mı yada ikimizinkide aynı ayda mı olucak

alişim saglık olsun canım sıkma canını
kızlar face te msj atmıştım gün ile ilgili karar verdiniz mi haziranda benim mi olucak damlanın mı yada ikimizinkide aynı ayda mı olucak

anaaa biz seninkini vermemiştik demi ben seni unutmuştumm:26:
valla siz bilirsiniz nasıl isterseniz öyle olsun,senin paranda bende mi toplansın diyosun,
kızarlar bize öyle olursa valla bi kere 200 toplamışlardı büssürü laf yemişlerdi

alişim dün bişey duydum sevindim bu sabah bişey daha duydum daha bi sevindim onaydı :)) keyfim baya yerindeydide mutluydum :)))

dün parası bi ay içinde zor oluyo bazı arkadaşlara biz sana gelmedik zaten özgül bebişi görmeye gelecektik annenlere gelince bize haber verecektin istersen öyle yapalım istersen gönderelim sana

sen bu resmi onada göster bi şekilde, aynısnı yapar bende resim göstermiştim aynısını yaptı şimdi herkes çoook beğeniyo:82::82:

damla hayırdır kim beğenmişti saçlarını :)
hatırlatayım sana aldığın tepkiyi niye değiştin saçlarının rengini ahahahahahahah

günaydın kızlar nasılsınız? ne var ne çok? nevin sürekli mutlu ol canım böyle. bizde yarın beypazarına gideceğiz kısmetse. haftaya da önce bikaç gün tatil sonra elazığ inşallah. gamze oğlun nasıl oldu? umarım iyidir. ezft bizim kızların söylediklerine alınmayasın, tanımadığın için ilk başta yadırgayabilrsin ama hepsi şaka. muhabbet kızlar. ben hiçbirini görmediğim halde çok seviyorum. acaba gördükten sonra fikrim değişirmikine?

itiraf ediyorum damla bende beğenmemiştim hiç :)

aliyecim sağol cnm inş.. devamı gelir :))) bende 13 haziranda falan gelecem 1 haftalık ankaraya :)

gamze hanım yok nerelerde acaba ya galiba akşamları stres atıyo bol bol vakti kalmıyo bize

kız nevin ben elazığa geleceğim sende ankarayamı geleceksin. ne diyeyim allah bizi kavuştursun. bi göremedik birbirimizi. hayırdır ankara işi? inşallah hayırdır

kızlar benim demek istedigim benimki haziran ayı içinde mi olucak :) gelince elazıg a annemlere gelin o zaman parayı toplayıp bana vermeniz zor olur sizin için eger benim eve gelmek isterseniz parayı toplayıp gelmek isteyenler gelir beklerim hepinizi :) neyse haziran olsun kararlaştıralım :)

alıyecım sabah oylesıne gırdım ve hemen cıktım canım gormedım yazıdıgını sen nasılsın alıyecım nasıl gıdıyoo elazıga gelırsen gorusuruz ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…