Elaziğ///23

nedisiz kızlar

alişim

eyüpün kolu iyi en azından sesi çıkmıyo
ama daha önce alçının ezdiği yer vardı orası su topladı yanık gibi onun dışında bişi yok

nevin aldın gene günahımı
oğlumun ayakkabısınıda bi ara alırım
eğer senin yolun bu tarafa düşerse sen bırakıver cicimmm

damla hayırdır kim beğenmişti saçlarını :)
hatırlatayım sana aldığın tepkiyi :KK70: :KK70: niye değiştin saçlarının rengini :KK70: :KK70: ahahahahahahah

dedikoducu karılar yine kulaklarını çınlatmışsınız garibin :)))))o benim kankam ona laf yok:KK60::KK60::KK60:

felaket tellalı olarak aranızdayım

enis koltukta hoplarken koltuğun kenarındaki tahta yere düştü kaşı patladı bi kan atıyoduki beter bi şekilde hastaneye koştuk dikiş attılar
ama çok ağladı bebeğim :KK43:((

geçmiş olsun gamzecim allah şifa versin ogluşlarına ya sadaka felan ver yada dua okut allah korusun yavrularımızı

ay gamze abla neoluyo çocuklarına
burnunun ucuna bak bence senin nazarın değiyo:KK31:

bilmiyorum kızlar ne oluyo

eşime dedim sadaka ver

kurban kese kesede bi hal olduk kurbancılar sayemizde zengin oldular

şimdi sıradaki olayı bekliyorum

kız damla doğru sölemiş bence de burnunun ucuna bak noluyo yaa anlamıyorum
çok geçmiş olsun

hani buraya takılan diğer kızlar fıkralar anlatıldı düğünler konuşuldu ama bukadarmıydı:)))))))))))

günaydın kızlar. burçin gelince inşallah görüşürüz. cumartesi yola çıkıyoruz. pazartesiye kısmetse ordayım inşallah.gamze çok geçmiş olsun. nazarmı değiyo bu kuzulara. ben haftasonu beypazarında kurşun döktürdüm resmen heryere sıçradı. kadın bile şaştı kaldı. kesin evdede var nazar dedi ve bana bir parça kurşun verip evin görünen yerlerine koy dedi. inan ordan çıktığımdan beri ensemdeki ağrı gitti. senden dene en azından kötü elektrik gider valla.

inan benim başımda büyük bi ağrı var sürekli ağrı kesicide fayda etmiyo yazıyı yazıyorum ama başımda şuan şiddetli bi ağrı var

bilsem dökecek kişiyi bende döktürürüm kurşun

du bi arkadaşım döktürdü sorayım ona yrın git sende döktür

nedisiz kizlar...gece gece uyku tutmimi?

ufak bebeğimi sallıyorum ve başımda acayip bi ağrı var

dimple bende cok muzdarim bu gunlerde oglumdan yana, surekli kazalar geciriyor.
merdivenden dustu, kulagindankan geldi, aklim cikiyordu kani gorunce.. o gecti kopek saldirip isirdi...o gecmeden bir hafta sonra dustu disi damaginin icine gomuldu.. off bende kuban kestirecem.

ufak bebeğimi sallıyorum ve başımda acayip bi ağrı var

canim 7 fatiha oku cok iyi geliyor. bide okurken sag elinin avuc icini basina sur, avuc icinde insana sifa veren bir guc varmis. dene bakalim.

Son düzenleme:
saol canim, sanada cok gecmis olsun.
he valla oldurecek bunlar bizi, 3 aydir sigarayi birakmistim, artik olaylar ust uste gelince, yakmisim bi sigara farkinda olmadan, o yakis bu yakis :KK50: birakamadim henuz, her gun yarin birakacam diyorum, bakiyorum yine gidip almisim... of dua edin bana hic mutlu degilim bu durumdan.

Son düzenleme:
günaydın kızlar. nasılsınız bugün? gamze kurşun döken varsa hiç kaçırma? inanırmısın o günden beri baş ağrım kalmadı. hatta çocuklarada döktür valla. kurbet senin sigara bırakmanda benim namaz kılma işine benzemiş. hep yarın başlayacağım diyorum ama bir türlü başlayamıyorum. :KK19:

X