Elaziğ///23

gamze çok geçmiş olsun cnm üzüldüm bende ya nasıl oldu ki

gamzecim geçmiş olsun facede gördüm Allah beterinden korusun.
nevin canım geçmemişmiydi serdar abinin rahatsızlıgı?
bel fıtıgı çok zor ya annemden biliyorum.
burçin canım daha nevinde görüşür özlem gideririz.
KIZ NEVİN NELER YAPTIN SÖYLE HELE GELEMİYENLER ÇATLASIN:KK60:

gecmıs olsun gamze duzelsınde 5 hafta gecsın rabbım beterınden esırgesın

yazık kız eyübe keşkem benimki kırıladı :)) iyi fikir yarın saram oturam diyem kolum kırıldı hiç bişey yapamadım size :KK70: :KK70: :))))

günaydın kızlra. gamze şebnem ankarada ve beni arayıp bi görüşlelim istersen demiyo demeekki. bunu öğrendiğim iyi oldu canım. nevinede hem burdan hemde face'ten yazdım cevap vermiyo. ne oldu bu kızlara anlam veremedim. hayır ne olduğunu bi anlasam? neyse keyifleri bilir :KK51:

tatlım niye hemen kötü düşünüyon ki bildiğim iyii oldu felan demişsin ya benim halam teyzem 2 kuzenim ankarada oturuyo onların bile hbri olmadı sölemedim çünkü okadar görüşecek vaktim yoktu bide açık konuşuyım eşim istemedi senin içi değil yani akrabalar için seni bilmiyo bile:)))bide biz eskişehire geçtik 1 gün kalldık ankarada

slm kızlar kızımı uyuttum bakam dedim nasıllar die
nevinim ben malum katılamıycam her zamanki gibi :KK43:bide grip olmuşum kızımda gene ishal gibi totosu pişmiş iki krem sürüyom ama geçmiyo bi türlü diş çıkartmaya başlıyo demişti dr acaba ondan mı ishal gibi kuzum :KK43:
gamzecim çok geçmiş olsun allah şifa versin ogluna inşallah çabuk igleşir kemikli et suyu bol ver canım kolay kaynaşsın

çok sağolun kızlar

facede yazdım ama burayada yazıyım

ortanca oğlum aşağıya oyuncak attı buda bi hevesle almaya gitti
taşa takıldı düştü

bugünkü doktor 3 haftada çıkarırız dedi inşallah çabuk iyileşir

gamze gelecen dimi burcin sende gelecen dimi:)) alişim sanada teklif etsemmiki :KK70:D

gelıcem oglene kadar ALLAHTAN BISEY GELMESSE :) OZLEDIM HEPINIZII

günaydın kızlar, şebnem ben hemen kötü düşünürüm. çünlü kötüyüm ben kötüyüm :76: accukda deli. nevin belli olmaz belki en ilk ben gelirim bugün. belkimde elazığdayımdır. gamze dün ağrısı oldumu oğluşunun. kolunun kalp seviyesinden yüksek tutmaya çalışsın özellikle yatarken yoksa ödem olur şişer. bide bayağı dikkat etmen gerekecek koluna. parmakları içinde egzersiz filan verdiyse doktor ihmal etme canım egzersilerini. tekrar geçmiş olsun. kırık acısını en iyi ben bilirim. ben bide hamile olduğum için doğru dürürst ilaçda kullanamamıştım

selam kızlar ben filiz :KK16: aranıza yeni katıldım :KK16:
bana elazığ'da iyi bir kuaför önerebilir misiniz?
ama lüften iyi olsun saçımı boyatacağım platine o yüzden
cevaplarınızı bekliyorum kızlar :KK16::KK16:

selam kızlar ben filiz :KK16: aranıza yeni katıldım :KK16:
bana elazığ'da iyi bir kuaför önerebilir misiniz?
ama lüften iyi olsun saçımı boyatacağım platine o yüzden
cevaplarınızı bekliyorum kızlar :KK16::KK16:

evet canım var benim kuaförüm ve burdaki arkadaşlarının çoğunun kuaförü sarının tonunu çok güzel yapıyo şiddetle öneririm ben,sürsüde çocuk ıslah evinin karşısında sahra güzellik salonu,sahibinin de adı nurşen beni söyle daha da güzel yapsın:)):KK76:
ama sen bizi biraz kullandın sankim:63::63::63:

günaydın kızlar. nevin misafirlerini ağırladınmı dün? memnun kaldılarmı? yoksa gamze gibi eksikleri yazdılarmı? damlaşu kuaförü bende geldiğimde deneyeyim. kesimi güzelmi bacım?

harikaydı ben çok begendim yedim oturdum onlar oynadılar erittiler :)))
bende sahra ya giyorum güzel işi gerçekten buaralar pek gidemiyom ama:))doğayım hemen sararacam bende:))

günaydın kızlar. nevin misafirlerini ağırladınmı dün? memnun kaldılarmı? yoksa gamze gibi eksikleri yazdılarmı? damlaşu kuaförü bende geldiğimde deneyeyim. kesimi güzelmi bacım?

eh işte idare ederdi bişiler yedik daa:)):KK53:
kesimi de güzel herşeyi de güzel:81:görende ortağıyım sancak:))))))

nedisiz minnoşlar bu gün gene günüm vardı

yedik içtik oynadık :))

yarında bana misafir geliyo

ne yapcam bilmiyom

mantı çorbası
yaş pasta
börek

şimdilik aklımda bunlar var sabah erken kalkıp yapmam lazım aslında bi tarafım tutsa şimdi yapsam daha iyi olcak amaaaaaa nerdeeeeeeeeee

şuanda makinada çamaşırlarım çıkmak üzere :KK43:((
bulaşık makinam boşaltılacak :KK43:(((

ve bunları kim yapacak :KK43:((

evet canım var benim kuaförüm ve burdaki arkadaşlarının çoğunun kuaförü sarının tonunu çok güzel yapıyo şiddetle öneririm ben,sürsüde çocuk ıslah evinin karşısında sahra güzellik salonu,sahibinin de adı nurşen beni söyle daha da güzel yapsın:)):KK76:
ama sen bizi biraz kullandın sankim:63::63::63:

öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.
ayrıca ne kullanması olur mu öyle şey :KK19::KK19: zaten elazığ merkezde oturmuyorum aslen elazığlı da değilim dolayısıyla bilene sormak lazım dedim.
tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
günaydın kızlar... nasılsınız? nevinden herkes memnun kalmış anlaşılan. ben tek gelecem sana nevin. daha rahat puan vermek üçün...

alişim üzüldüm puanına canm sağlık olsun artık üzülme
çok şükür aldım misafirlerimi :) ama neva olunca zorlanıyorum bayağı
gamze sen geçen bana bi çeşit yapıp getirseydin bende sana bi çeşit yapar bırakırdım bugün bak hafiflerdi işin :KK70: hahahahahah
oğlun ayakkabısını ilaçların içine atmış :) arasam bulamazdım tesadüfen gördüm :)

X