Elaziğ///23

haha neden polemik olsun canım sende :) o latifeydi ama suda gercek burda herkesin belirli muhabbeti var

:)) hahah allah gönlünüze göre versin o zaman... ama ondan degil herkesin kendi muhabbeti var sadece o kadar bende istanbulda olan elazıglılardanım :)) kara boncugunu allahh bagıslasın :))
kısmetse bende 1 ay sonra nisanlanıyorum :) yani henüz bekarım :)) insallah allah bizede birgün bi boncuk nasip eder :))

kız sen kendini hala bekarlardan mı sayıyosun allah napsın seni 1 ay kalmış nişanına bekarım diyo ya enişteye söyleyecem seni
ye bizim havamızı ye bak işe yaradı ama itiraf et
ben nişanlı hatta evliyim artık nikahımız filan yapıldı çünkü birileri gibi bekar değilim yani neysse
elazığdayım şu an 53 gün sonra düğünüm var allah hayırlısıyla nasip ederse ve düğünden sonra sanırım ista gelecem bende henüz yerimiz belli değil böyle işte

Son düzenleme:

olsun 1 aycıkta kalmışş olsa bekarlık sultanlık hoş şimdide sözlüyüm ya neyse ::82::82: öyleeee kendimi agırdan satıcamm
işe yaradııı valla helal hemşerim
istanbula gel zaten ablişininnnn yamacınaaa

ohohoohoho sen daha karar veremedin mi ben çoktaann küstümmm
gecen haftada yazmıstım hiiiiiiiç kimse oralı degilll neee ses vaarr ne sedaaa
:))))

burdayım ya ne ses var ne seda burdayım işte :80: strateji işte şekerim şaka bi yana kasıtlı sanacak şimdi millet

yokk kızz burdakiler elazizin gülleri nye kasten yapalım herkes anlar :)

burda şebnem ve ben istanbuldan elazığa gelin geldik sizden buraya gelecek olan varmı

herkese iyi geceler :) bayağı olmuş bakmayalı yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum bende
ohh ne güzel düğünler var :))) kınalara nişanlara gidip oynamak istiyorum bendeee :))))))))))))

herkese iyi geceler :) bayağı olmuş bakmayalı yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum bende
ohh ne güzel düğünler var :))) kınalara nişanlara gidip oynamak istiyorum bendeee :))))))))))))

buyur gel hemşerim temmuz 9 kına 11 düğün memlekette beklerim

hoşbulduk sağolasınn :)) gel gel benim ki istanbulda ama nişanıma beklerim

ohhh be sonunda gelebildim özlemişim kızlar burayı aaa

ama ben yokken bayagı kalabalık olmuşuzyeni gelen herkese hoşgeldiniz

eski kızlar sizede selam ve kocaman öpücükler

ohhh be sonunda gelebildim özlemişim kızlar burayı aaa

ama ben yokken bayagı kalabalık olmuşuzyeni gelen herkese hoşgeldiniz

eski kızlar sizede selam ve kocaman öpücükler

h.bulduk şekerim sende h.geldin:80:

hosbuldukk canım sendeee hoşgeldinn :) ne güzel istee kalabalık olmak güzeldir :)) birlikten kuvvet dogar <<< ne alakaysa :)))

olmazz katiyen olmazzz hem benimki onun kınasındanda dügünündende önceeee benim nişanımda oynarızzz döktürürüzzzzz kurtlarını dökersnnn bol bol

ayyyyyyyyyy kurluuuuuuuu kurtluuuuu pekiiii ben gelirim senin düğüne dur sen sen pastanı keserken gelip bi parmak alıp tadına bakacam resimlere arkadan 2 kulak yapacam dur seeeeen

Son düzenleme:

canım geçmiş olsun yeni haberim oldu hasta olmuş oğlun(neyse atlatmış şükür
kız gamze benikide yumurtayla bozmuş dolapta yumurta bırakmıyo oğlan fırlatıp atıyo
geçende zeytin yağı şişesi yerlere saçıldı oturup ağladım sinirden nolacak bunlar offf offffff

ayyyyyyyyyy kurtluuuuuuuu kurtluuuuu pekiiii ben gelirim senin düğüne dur sen sen pastanı keserken gelip bi parmak alıp tadına bakacam resimlere arkadan 2 kulak yapacam dur seeeeen

hahhahyyt gel kız dügün öncesi stres atarsın ama unutmaki herşeyin bir geri dönüşü vardırr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…