Elaziğ///23

selam kislar, size bir elazig fikrasi,
ogretmenin birinin tayini elaziga cikmis
sinifta cocuklara acimak fiilini cekmelerini istemis
cocuk kalkmis ve acimak fiilini cekmeye baslamis
yazigim geli, yazigin geli, yazigi geli:)))))

Son düzenleme:
hadi sabah sabah bir fikra daha solim
iki elazigli antalyaya denize gitmisler
mayolari yokmus tabi,
ordaki gorevliye bizim gakkoslardan biri
"gardas burda tumanla cimilimi?" demis
tabi gorevli anlamamis, diger arkadas sen dur ben soram, senin dilini anlami demis
ve sormus
"gardas burda tumanla cimiliyormu "demis.

hakikaten nerden çıktı bu fıkralar damdan düşer gibi oldu pek gülemedim

kızlarrrrrrr ablalar bacılarrr bende varııııııım nedisiiiiz :80::80::80:şuan memleketteyim ama sayılı günlerim kaldı rabbim nasip ederse temmuzda düğünüm var ve yüksek ihtimal ist.a gidiyorum

Son düzenleme:
anam sizde iyilik yarami, biraz keyiflene dedim hemserilerim. ee bundan sonra oglenmi yazssam fikra ne dersiz iyi olurmu.:44:

kızz kurbet baştan desene hemşerilerim diye dedim yoksam biri bizle dalgamı geçi:)))yalan söyledim dermişim çok güldümmmm:)))

giz anam ne bilem, dedim sivemden anlarsiz elazigli oldugumu,guldugune sevindim elazigdamisn su an?
cok ozledim elazigi, gerci gecen yaz ordaydim ama, ins seneye gelim.

giz anam ne bilem, dedim sivemden anlarsiz elazigli oldugumu,guldugune sevindim elazigdamisn su an?
cok ozledim elazigi, gerci gecen yaz ordaydim ama, ins seneye gelim.

çoğumuz elazığdayız canım bikaç arkadaş elazıgdan uzakta

sen nerdesin

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var ne çok? ya bu ales hala açıklanmadı beklemekten sinir oldum ha. nevin sana face'ten msj attım, görmedin galiba. çünküm cevap yazmadın. burçin araba kullanmakata mesafe aldınmı? bende elazığa gelince başlayayım diyorum ufaktan ufaktan...

benim zamanıyla bi sorunum yokki:)) durup duruken olunca neşenin bi sebebi vardır belkim dedim

ay bayilacam, fikra yazarken bi sebep mi gosterili burda, bilmidim bacim, artik bidahakine makul bir sebep gosteririm.

nedisiz kızlaaar

yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler

bizim ekip daha çok gelin topice

ele canım sıkıliiiiii

valla gamze ya. bu hatunlar bakıp çıkyolar. hiçbişey yazmıyolar. ne yapsakki? haval ısındı ya geziyolar bu hatunlar kesin. :90:

kızlarrrrrrr ablalar bacılarrr bende varııııııım nedisiiiiz :80::80::80:şuan memleketteyim ama sayılı günlerim kaldı rabbim nasip ederse temmuzda düğünüm var ve yüksek ihtimal ist.a gidiyorum

kızzzzzzz hemserim burayamı geliyosun ohh ohh :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…