Elaziğ///23

kızzzzzzz hemserim burayamı geliyosun ohh ohh :)))

hemşerim geldikde kimse bi napıyosunuz bile demedi hoşgeldiniz o kadar belirli arkadaşlar kendi aralarında konuşuyo kabul edilmedik sanırım topiğe...

Son düzenleme:
hemşerim geldikde kimse bi napıyosunuz bile demedi hoşgeldiniz o kadar belirli arkadaşlar kendi aralarında konuşuyo kabul edilmedik sanırım topiğe...

estapitipiti ne demek hoşgeldiniz ama bi cieee deyip kaçmayın sıksık ugrayın:)

ooo gun bile yapyorsunuz, ne guzel, kiskandim valla.
simdi orda olmak vardi aksam misslande gitmek ohh manzaraya karsi cay keyfi yapmak vardi ya
bi sarki var onu soliyem bende
'yollar uzaak gelemedim '

ıyıyım sebnemcım ev alınca arabalarımız uctu zaten sımdılık bı kulustur bakınıyoz

günyadın kızlar. yeni gelenler biraz kendinizi tanıtın da muhabbet olsun. şebnemin dediği gibi ci deyip kaçmayın. gelin topiğimize.
kızlar kısmetse 2 hafta sonra elazığdayım. burçin bizde arabayı değiştirince buna gözüm kesmiyo. acemiyim ya. bide fiat palio türü bişey istiyorum. yani 2. araba şart zaten. şöyle ufak bişey. kaba bir araba olmasın.çünkü kızı kreşe ben bırakacam. eşim mecburi hizmet, askerlik derken ondan bana fayda yok. bide sen özel hoca tuttunmu? şu beyzade sürücü kursunda gül hoca vardı,ondan özel dersmi alsam?

dogru diyosun sedossss :) bende yazmıstım gecen hafta herkesin kendi muhabbeti var :))

arkadaşlar durduk yere polemik yapmayalım güsel güsel konuşalım

şu sıralar topicimiz durgun zaten herkes 2 cümle bişi yazıp çıkıyo buna bende dahilim

alişim

ehliyetimi bende beyzadeden almıştım gül hocayı biliyorum çok kafa biriydi yaa :))

Allahım bi küççük arabada baa nasip et amin (ama benimki otomatik olsun)

hayatım polemik filan değil amacımız ok.

günaydın kızlar. nasılsınız? yeni gelenler havanızı yerim sizin. oy bide hava atıp kendi topiğimize gidelim demişler. nedik size? dayakmı attık,lafmı soktuk? hoşgeldinizden başka bişey demedim valla. bende elazığlıyım ama ankaradayım 5 yıldır. kısmetse eylül gibi döneceğim memleketime ama kesin dönüşmü 2 yıl sonra tekrar başka bir yeremi gideriz Allah bilir. bir tane boncuk hatta kara boncuk bir kızım var. hemşireyim ama Allahtan masa başındayım inşallah elaızğdada böyle bir iş nasip olur bana. hadi sıra sizde. ben ne varsa döktüm valla...
dimple bende otomatik vites istiyorum ama dün şöyle bir fiyatlara göz attım fiat palio hatta eşim renault clio'ya bak dedi onda bir fiyat araştırması yapacam bakalım artık. burçin sen özel ders almışmıydın? saati ne kadardı? ya 2005'ten beri ehliyetim var ama şu arabaya hiç heves etmedim ya.

kızlar mrb annemlerdeydim ablam gelmişti hem amaeliyatta oldu gelen giden vardı kalabalık yorgunluktan öldüm desem yeridir
nevinim görüşek die yazmışsın ama ben kk ya giremedim annemlerde net yoktu üst komşunun kızı tlf getirmişti ordan girdim face e ama tlf dende bişey anlaşılmıyor yaa neyse sizler gelin buraya görüşek canım :)
gamzem çok geçmiş olsun allah şifa versin inşallah şimdi durumu nasıl ogluşun

sedoş lafrais kurbet hoşgeldiniz kızlar hem alınmayın hemen bizlerde sık sık gelmiyoruz buraya bazen sadece slm verip geçmişe bile bakmadan çıkıyoruz

özgül oğlum iyi şükür :)))

bide daha az yaramaz olsa mutlu mesut olacağım

dün mesala cif olduğu gibi halıya dökmüş içinde oturuyodu onu temizledim arada 1-2 saat geçti bi kavanoz naneyi döktü nebilim işte böle günlerim geçiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…