Elaziğ///23

aaaaaaaaaaaa 24 saattir kimse gelmemiş (

yazıklar olsuuunn

gııızzz alişim nanca şanslısın
zaar fıstik atıp gezisin

günaydın kızlar nasılsınız
gamze bende adanada fıstık attım gezdimm :))haftasonu adanadaydık kızlar gezdik sürttüm geldim:))
bugün gezmem var ama hava böyle olunca heç içimden gelmi:))

günaydın kızlar. kadınlar gününüz kutlu ve de mutlu olsun. kızlar burda tipi şeklinde kar var. elazığda havalar nasıl? gamze valla cuma gönderdim cumartesi alışveriş merkezi, ev gezmesi fellik fellik gezdim. pazar yine öyle yani acısın çıkarttım. annem gelince huzura erdim ya.

darısı başıma alişim

şebnem gız kır gıçını otur ecde bişi olacak yollarda göreceksin (Allah korusun)

cücügünün cinsiyeti belli oldumu

yok cnm açmadı bacaklarını kuzucum teyzesi

hımm aslında göstertebilirdide heyecan yapıyo minnak

günaydın kızlar. burada felaket kar var. dünden beri aralıksız yağıyo. şebnem göstermiyosa kızdır. utanıyodur. :78:

alişim benim büyük oğlan gösremedi ta 7 ay ilk bebek bide bizi kudurtmuştu sıpa

şebnem bahşiş istiii

ya zaten şebnemi bende erkek gibi hissediyorum. bide çin takvimi genelde yanılmıyo. binde bir tersi çıkıyo. e çin takvimine görede erkekti galiba demi şebboy. bu arada nevin nerelerdesin yavyu? hava muhalefeti senidemi vurdu?

evet cnm takvimede göre erkek oğlumdada tutmuştu içimede erkek doğuyo zaten.ama bakalım bi dr dese evet kesin şudur diye söliycem sizlere.dua edin sağlıkla bebeğimi kucaklıyayım bende oda sağlıklı olalım.başka bişey istemiyorum.evimin prensesi olurum ozaman 3 erkek olurlarrr .:)))

yaa evet şebnem gerçektende evinin prensesi olursun 3 erkekle

bak bana 4 erkekle kraliçe elizabet gibiyim ama eli b.ktan çıkmayan kraliçe

günaydın kızlar. kız gamze sabah sabah güldürdün beni. nerden buluyosun bu lafları? Allah iyiliğini versin. burçin oğluşun nasıl? biraz toparladımı canım? sbnm kızda olsa erkekte olsa hayırlı ve sağlıklısı olsun. ama insan ilki neyse ikinciyide farklı olsun diye düşünür herhalde. yan, çiçeği varsa böceği, böceği varsa çiçeği olsunda birbirini tamamlasın ama tabi Rabbim önemli olan hayırlısını ve sağlıklısını versin heleki radyasyon neslindeyken ve bu kadar yapay gıdalarla beslenirken...

sagol alıscıgımm ıyılestı cok sukur ama ızı var yara falan kalmadı iz ıcınde son derece ıyı bır krem kullanıyoruz yınede cok sukur beterın beterı var burdakı kıslar bı tel bıle acıp gecmıs olsun demedılerrr tuba alev harıc ((sız durun bahaaaaaa

aaaaa burçin ben aramadımmı sanki aradım diye hatırlıyorum

gamze anam üstüste doğmuşsun sen anca yaşlandıgında prensesi olasın o 4 tene erkekinin :)benim biri 36 biri 8 yaşında bakalım bu ne bilmiyoruz ama erkek olursa yani bilemiyorum artıkın:)))

alisim tabiki eksik olan isteniyo allah hayırlısıysa versin dediğin gibi öyle devirde yaşıyoruzki sağlıklı olmaları tek dileğimiz olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…