Elaziğ///23

günaydın kızlar? burçinin oğluna bende çok üzüldüm? nasıl bir gelişme varmı?

kaganın ıyıde durumu bırı gormeye gelınce cocuk saklanıyo yuzuunden utanıyo yavrum benım ona cok uzuluyorum

slm kızlar
burcincim ogluna çok geçmiş olsun allah şifa versin canım
bende bikaçgündür annemlerdeydim net yoktu giremedim bikez tlf den girdim face oda tam açılmıyodu çıktım kızım ishaldi çok şükür geçti bagırsagındada iltihap görülmüştü dr ilaçsız bekleyelim demişti geçmesse ilaca başlayacaktık çok şükür oda geçti bii gce uyku düzeni normale dönerse iyi olur sabırla bekliyoruz:KK53:

günadın kızlar. özgül çok geçmiş olsun canım. burçin pansumanlarda anestol kremde sürsünler ağrısını azaltsın kuzunun.

agrısı hıc olmadı alıyecım bugun dr gorduu soguktan ve gunnesten korursanızz leke cok belırgın olmaz cok cok ıyı bı skeıdle bakar sterıl tutarsanız iz bıle kalamaybılır dedı ınsallahh kalmaz

yog hayatım bayan doktor vardı bugun o baktı o ısımdekı drlr yoktu orda belkı egıtım arstırmadalardır

BURÇİN MUTLAKA PLASTİK Cerrahada gözükün

özgül sanada geçmiş olsun canımm

yarın gezmek vaaaaarr

ben zaten bu hafta full sokaklardayım inşallah herif kağının önüne koymaz

günaydın kızlar. dimple benim yerimede gez. oh ne güzel valla. burda hava tama bahar havası. öğlen bende kendimi bir yerlere atarım artıkın. burçin devlete gittiysen o doktorun adı songül olmasın. kısa boylu,dalgalı saçlı. eğer oysa o kız numuneden geldi oraya,mecburi hizmete.iyi bir doktordur. hatta ismetten ve nevzattan daha tecrübeli diyebilirim.

çok şükür geldi bilgisayarım:KK66:
yeni bakabildim buraya,gezmeye de gelemedimm:KK25:
burçinn çok çok geçmiş olsun,çocuklara bişey olunca çok üzülüyorum ya kıyamam:KK43:(

sagol damlacım ama gectıı azda o0olsa cok sukur ALLAHIMA INSAALH IZ KALMAZ TEK TEMMMENIMIZ BU

ALIYE CNM 1 65 BOYLARINDA ERKEK SACLI BI BAYANDI
GAMZE PİLASTIK CERRAHILIK DR GEREK KALMADI COK SUKURLER OLSUNKI ÜYaRANIN YARISI SOYULUNCA YENI DERISINI GORDUK KIMI YERLERDE SUAN KABUKK ZATEN ICIMIZE SU SERPILDI AZDA OLSA BIDE IZ BIRAKMIYANN SON DERECE IYIBIR KREMM GETIRTIRDIK DISARDAN INSALLAHH IYILESECEK YAVRUMUN YUZU SUKRULER OLSUNKI TAM 3. DERECE DEIL

tekrar geçmiş olsun burçin. inşallah izde kalmaz. bu arada songülse ismi bir sorun olduğunda yardımcı olabiliriz. reçetedeki kaşesinde vardır ismi. benimde kızkardeşimin oğlunun bacağına ütü yapışmıştı. bayağı ciddi yanmıştı ama çok şükür izi kalmadı. hem büyüme çağında olduğu için bizlere göre daha fazla cildi yenileniyo...

Sagol cnm ıyı nıyetın ıcınj tekrar tsk ederım bandajları dun kaldırdılarr kremle artık tedavısı surdurlcekk bakalıjm artık nasıl olcak

burçin yaa sevindim iz kalmayacagına ama kaçıyomuş ya herkesden ona çok üzüldüm yavrum yaaa

buarada gelmediniz ohhhhh negüzel sarmalar mantılarrr börekler patatesli tavuklu
tatlılar hemde kaç çeşit yediikkkkk ohhhhhh evede geldimmm naptım bigüzel kustummmm:))))))ama olsun çok güzeldiii yemeside kusmasıda:))))

ıyıı ya sen bızım yerımızede yemıssınn afıyet olsun
bu arada baska kım gelmedıkı damla yazmıs gelemıyuecegını pekı baska kımler gelemedı

kimse yoktu burçin ben alev gaamze nevin 4kişi yani
haberde vermediler gelmiycez diye ertelenmedi

ben gününü unutmuştum vallah dün haberim oldu ama bugüne iş ayarlamıştım gelemedim:KK43:
pastaları tek başına yediniz hee:KK57:yazık olmuş ama geri çıkarmışsın:)))

hayırlı cumalar
sagolun kızlar kızım daha iyi çok şükür
sevalin gününü banafaceten yzmışlardı ama gelemezdim pertege yeni geldim:KK43: gün parasınıda sponra veririm inşşş

iki gündür vınnımı kaybetmiştim az önce buldum

ttnete geçmek istiyorum yaaa herif bırakmıyo turkcellci ya

şebnem
iğrençsin kusmanın nesi güzel

ayrıca gezmeye gelmeyenler çatlasın gülmekten kırıldık çook eğlendik

X