Elaziğ///23

burçin sevindim canım iyleşmesine. aslında haklısın. ben de ilk oğluşunu duyduğumda nevini arayıp senin numaranı alayım diye içimden geçirmiştim, sonra Face'ten yazıştıktan sonra eğitime gittim öyle kaldı. bilirim insan bmyle günlerde destek arıyo. neyse inşallah izide kalmaz kalırsada senin oğlunun yakışıklılığını hiçbişey gölgede bırakmaz merak etme canım benim.

günaydınnnn heryerde kar var bembeyazzzben yüksektede oturuyorum ya burdan bakınca elazığ bembeyaz çok güzel gözüküyo

günaydın kzılar. evet sebnem karı size sattık. burası erimeye başladı bile. ama 2 gün boyunce hiç durmadan yağdı ya. sebnem sen nerde oturuyosun tam olarak.

sonunda kar elazığada geldi :))

burçin numaran bende yoktu face tende yazışınca kaldı ölee

kusura bakma karamel tadında şeker arkadaşım benimm

canım ben koç ilkögretimin üst tarafında tokilerin alt tarfında oturuyorum mevsim sitesi ni biliyomusun aynı sokkakta

şebnem bedrettin demirel lisesi sana yakınmıydı ben 3 yıl orada çalıştım, teyzemlerde iller bankası lojmenındalar. koç ilköğretim çok yakındı diye hatırlıyorum. sanki lojmanın arka tarafındaydı demi yanlış hatırlamıyosam. teyzeme yemeğe gelirdim öğlen araları. tabi bundan 8-9 yıl öncesinden bahsediyorum. 18-19 yaşları, yaşlanmışım beeeee.

yok cnm bedrettin demirel lisesi çok altta kalıyo ben dahaa yukardayım imkb lisesi var burda

evet sen bayağı bi yukardasın hemde. aya oralar çok gelişmiş ya 5 yıl içinde. resmen şehir çocuk ıslahevinden ilerisine kaymış. ben o zamanlar ev bile hatırlamıyorum doğru dürüst. tabi akgün, nokta filan yeni yapılıyodu. hele bu yaz dumur oldum, belediye, adliye, dersaneler, mobilyacılar hep o civarlara taşınmış ve çok ilerlemiş.

nerdesiniz yaa biz bugün evdeydik bi kahvaltıya çıktık eve döndük hava güzel yürüyüş yapalım dedik ama megersemmm buzzzmuşşş arabadan çıkıp tekrar dönmemiz 7 dk mızı aldı:))

parola cım türkiye donarken burda hiçbişey yoktu ama cuma günü kar bi yağgdı cmartesi hiçbişey yktu bugünde hava bi güneşliydiki eşimle yürüyüş yapalım dedik ama malesef çooook soguktu kısaca kar felan yok ama çok soğuk

yarından itibaren sıcak hava geliyoooooooo yuppiiiiiiii

ilk günaydın benden olsun :)
gamzecim niye sevindinki okadar :KK70: ısınıyorsa ısınsın havalar sanki çıkabiliyosun evden :)
alişim sen nasılsın cnm bi kaç gündür seni arıcam güya hep unutuyom bişey sormam lazım sana cnm acil
eşim hergün diyo aradınmı :))

günaydın kızlar. nasılsınız? bugün bahar havası va buralarda. nevin merak ettim, aradın aradın yoksa ben araraım haaaaaaa.

çok önemli bişey değil senin açından arıyom şimdi :)))

BENDE MERAKLAndım neymiş lu soru

nevin havalar ısınınca kendimi sokaklara atıcam koyucam cücüklerimi bebek arabasına nerde sabah orda akşam yapıcam

günaydın kızlar. nasılsınız? gamze taşınırsam benide çağırkine bol bol yürüyüş yapalım. kilolarımdan kurtulmam lazım...

Kızlar mart 23 geliyosunuz tamammı bekliyorum güzeller:KK76:canınız ne istiyo neler yapam size:KK56:

günaydın kızlar. nasılsınız? bugün ankarada bahar havası var resmen...

X