Elaziğ///23

ne olmusss bu sayfaya bende artıkk nerye basıyosamm farklı yer cıkıyooo topıcc kafayı yediii

Son düzenleme:
bende tatile gideceğim günleri iple çekiyom ya
ama hayırlısı tabiiki çok söyleyip plan yapınca engel çıkıyo hep :KK43:
çok sıkıldım ben ya bayağı oldu biyere gitmeyeli:KK43:

oy kıyamam sana bende evlendim elazığa geldim 5ay sonra hamile kaldım ve ozamanlar elazığdan istanbula uçak bilem yoktu hamileydim diye otobüslede izin vermedi levent zaten ozamanlar elazığda boguluyodum dahada beter oldum bu sefer kasımda doğdum kışşş hemde nasılll şimdiki gibi değil (kim derdiki alperenin 8.doğum gününü havuzda kutluycagımızı )ozamanlar kar kıs daha çoktu sanki :)neyse taa yazı bekledim alpiş 8 aylık oldu biz anneme bırakıp antalyaya gittik bu sefarde duramadık ağlayıp durdum oğlumu özledim diyee 5 gün ayrmıştık otele 3 gün kaldık 5 gün parası ödedik:)çıktık geldik yavrummm ateşlendii allah göztermesin bidaha havale geçiriyodu nerdeyse:KK43:(çok kötüydü bidahada kıpırdamadım alpiş3 yaşına geldi dahada rahatlıkla çıktık tatilee
yani nevoşuummmm fıstıkımız büyüsün gidicen sende işte :)bende razıyım yani bebegim var diye biyere gidememeye:)yani herkesler senin gibi işte bebeği olunca bak ben zaten elazıgda bi bunlıma girmiştim bide bebek olunca daha kötü oldum

öyle tabi cnm minik kızıma kavuştum ya yıllar sonra çok şükür
acele etmiyorum zaten bekliyom miniğim büyüsün bi
damlam resimlerde çok güzeldi cnm :)))

sağol nevin ablacım..:)
şimdi de boşa düştüm,sıkılıyorum evde:KK43:((
arabamız çıkmamış daa,mecburii evdeyiz:KK43:

araba yoksa neyle gittiniz ya
gel bize :))beraber gider gezeriz:)

bende yükledim msn ye bikaçtane resim ama birazdan face yükleyecem olmuşmuki acaba becerebilmişşmiyimm msneye yüklemeyi

arkadaşıyla ortak arabaları var bitanesini aldık gittik:)
yine dayanamadım birazdan çıkıp annemgile gidecem özledim:KK43:
dırdırıma dayanamadı araba istedi kociim,ahanda çıktım,byy:))

iyi akşamlar kıslar tüm sayfaları okuyamadım..hoşgeldiniz damla ve şebnem elazıga:)
şebnem geçmiş olsun oglun iyleşmiştir inşallah..
nslsınız bakim nevar neyok:)

kız geçmiş olsuın yazmışsın şebneme
bende hemen geçmişi tekrar okudum acaba bişey kaçırdımmı diye :)) yarım yamalak okumuşsun cnm :))yıllr olmuş hastalanalı şimdi turp gibi maş :)))

ben iyiyim sen nasılsın cnım
yarın annem gelirse çarşıya kaçacam bende çok sıkıldım ev gezmelerinden :))

REKOR KIRDIM EVDE PC OLDUĞU HALDE 48 SAAT NETTE GİRMEDİM

şebnem hoşgeldin cancazım

eğlenmenize sevindim kızlar oohhh iyi enerji depolamışsınızdır

nevin niye tatile çıkmayasın
ben bu yaz 3 çağanan

fellik fellik gezdimya sen hayli hayli gezersin
istanbul çarşılarını alt üst etmiştim
yaza minnakın sakin olursa sende çıkarsın

günaydın kıslar
poşetçaycım ben öncelerden anlattım siize çok şükür oğlum iyiii ama saol yinede:)
ya girin haa gamze hanım dün girmediniz ben ne sıkıldımmm anlatamam

hoşgeldiniz arkadaşlar.Tatil kadar güzel bişey yok buun stres gidiyor.Benim bayram berbattı aileden ayrı valide hizetiyle:KK5:

kızlarr mrb
obizim güzeller gelmiş gezintiden eglnmenze sevindim bizde nevinle çagaları büyütek gidek gezmeye :) inşş :)
bende kzımla ugraşıyo m diilnde pamkçuk çıkmış bikaç gündür huysuzdu emmek istemiyodu dün fark ettim karbonatlı su ile sildim ama kar etmedi bugün ilaç alıcaam inş geçer
floversem salı günü kısmet olursa gelirim inş saol canım davetin için :)
nevinim bi bakıma sen ev sahibi sayılırsın :) davet etmen lazımdı etmişsin zaten:) saol datlum

X