Elaziğ///23

oyyyyy

nevin demeden gripleri aldım

gece ağzım açık yatmışım sabaha karşı bi uyandım ağzım birbirine yetişmiiiiiii

uy ana noliiii dedim,,gittim iki bardak su içtim tabiatım yerine geldi

bu günde hep devrildim yattım

burnum akmıyo tıkalı acayip bi baş ağrısı oluyo genzim dolu

oooofff ne çok şikayetlendim

he hee kavuştuk:))
çook şükür kavuştum internete,bizde şimdi antalya kalkandayız,çok güzel buralar gerçekten..
nevin abla gözün aydın,şebnemle buluşamayız çoook zor:))o taa nerdemiş:)

kıss asıl sen taaaaaaaaaa nereelerdesin kalkan ne kadar uzak antalyaya ben alanyadayım geçen sene kalkanda kaldık biz :)kıss gel inadına ortalarda bi yerlerde buluşalımm .sen facede dediklerini okusan bizi düşman belledi hanfendi öylemi olduk diyom diyo değildik ama öyle olduk artıkın

Arkadaşlar hepinizin bayramı mübarek olsun allah nice bayramlar göstersin sevdiklerimizle

herkesin kurban bayramı mubarek olsunn rabbımm bızlere sevdıklerımızlee hayırlı nıce yılllar ve bayramlar gostermeyı nasıp etsın

hediye getiriseniz barış imzalarız demiştim :)))

geçmiş olsun sümüklü garı bayramda burnun çek otur gelen misaifrlerin yanında arada boğazında temizle :)))

sizlerinde bayramı mübarek olsun kızlar hayırlı kanlı bayramlar geçirmeniz dileğiyle:))
bende kahvaltı yapıyom birazdan evi toparlar doğru köye gidecem :) mangal keyfine yetişmem lazım kalabalıkta çok daha keyifli oluyor:)

evet artık sende buradasın sık kullanılanlara ekle arama sonra :)

hadi gidek bowlinge :)))) zaten bu satten sonra başka bişey beceremeyiz:KK43: tatilimizinde içine ettiler

heee buluşak valla:))nevin de çatlasın iyice:KK9:
facem yok diye arkamdan çekiştirmeyin:))
bayramınız mübarek olsun,kk nın güzel bayanları...

yazılar nerdee yaaa alisscıgım bulusamadık yaaaa kesın yarınmı gıdıyosun

sitede calısma varmıs yazılar kaybolmuss ıste kazenınn sıte cıcın yazıklarıı
Sitede yapilan calisma ! Sitenin yeni hali...
Merhaba
Malesef dun gece 3 gunluk calismamiz bir anda kayboldu gitti, herseye bastan basladik. Tum eksiklikler giderilecektir.

Lutfen bize biraz zaman verin....

ANAM NOLİ BURALARA

dada öncede yazmıştım silinmiş şimdi tekrar yazayım
melisada kim tanıdılarımızdanmı

ayrıca kim nereye gidiyo

alişim yarın kaçta gidiyo ya görüşseydik gitmeden olmadı bu gene
melisada alev cnm

yazdıgım silinm,ş geçmiş bayramınız mubarek olsun hatunlar
alişimle buluştunuz mu ... ohh gezi bakalım biz bi gün çıktık kocişle oda kimse evde yoktu az yürüdük geri geldik :):KK51:

X