Elaziğ///23

günaydın kızlar. geçen salı günü elazığa geldik. internete her zaman ulaşma imkanım yoktu. girdiğim zamanlarda hep şanstan site bakımdaydı.en son perşembe günü cuma günü buluşalım diye buraya yazdım oda silinmiş. kısmet değilmiş diyelim. keşke nevin senin telefonunu alsaydım gelmeden önce. neyse kızlar ben ne etle nede misafirle uğraştım. kurbanla babam uğraştı,eşim olduğu gibi kayınvalideme götürdü ben annemlerdeyken. sağolsun kadıncağız dağıtmış, kalanı da paketlemiş, kardeşinin buzluğuna göndermiş. eve geldim daha çözülmemiş bile, direk poşetleri buzluğa attım. yani öyle yoruldumki anlatamam:)))
bu arada bayram güzel geçti. annemlerde, kızkardeşimde gelmişti gebzeden. ama dün eşyaları yerleştir, evi temizle, çamaşırları yıka belim koptu valla.

bende kurban işiyle uğraşmadım arkadaşlar sağolsun birini bi arkadaş dagıttı kalanı paketledi birini bi arkadaş yaptı birinide eşimin arkadaşı yaptı bana ayırdıkları kısmını daha almadım aslında onlarda kalsa iyi olur bitttikçe alırım:)))bende çok ugraştım yani telefonla sen kıyma yaptır sen kuşnbaşı yaptır sen yemeklik dograt diye rica ettim :))))))))))))

kıss flovers ne işin var burdaaaa git mama hazırla bize mümkünse diyete uygun bide salata yapp vallaha ne iyi olurrr:)))

kızlar bak bu defada resim bekliyom. dimple'daki gibi unuttuk yok.

kızlar ben bugün bu siteye uyuz oldum. güya bakım yapmışlardı,beter olmuş ya.

makinam yok ama söz çekicem ben tlfdan atıcam ocakta dimpledeyiz zaten ondada çekiniriz

nan ne kuduruk karılarsınız

kırın k.çınızı oturun iki sohbet edek

biz bugün malatyadaydık biraz dr işleri birazda gezdik akşam 8 di eve girdiğimizde bide yorulmuştumki sormayın

bu arada hala aile boyu hastayız büyük oğlumu iki kere acile götürdük hiçbişi yok sadece öksürük ama öle bi öksürüyo ki gözleri yuvalarından fırlıyo ve hiç susmuyo sürekli ard arda öksürük :KK43:

dimple bizimki kreşe başladığından beri öyle.her akşam ıhlamuruna bal katıyorum banamısın demiyor. özellikle gece öksürüğü bi tutttumu durmak bilmiyo. geceleri başucumda su bulunduruyorum hemen vereyim diye. haftasonu toparlıyorum hafta içi yine hastalığı kapmış oluyor. neyse herhalde birkaç ay sonra direnci artar inşallah.

alişim bu çocuklara yapmadığım kalmadı:KK43:

büyüğüme mayankökü ıhlamur balla karıştırdım üstünede taze zencefil doradım olmadı

toz zencefille balı macun yaptım verdim olmadı

soğuk buhara tutuyorum ilaçlı buhara tutuyorum

yatarken singulair veriyorum

ayy hiç birisi fayda etimiyo

ortancam ateş var küçüğüm sesi kısık offf

dimple çocuklar hasta olunca sende dağılıyosun. ama senin ev taşıma telaşından da üşütmüş olabilirler.

kimse yok hazırlanmaya mı gittinizzz:)
ben gelemiyorummmm:KK43:((
tam hazırlandım makyaj yapmaya gidiyodum..
kocamı aradım benii götür diye..
kayınvalidemle,kayınpeder ankaraya gidiyomuş,doktora saat 3 te çıkacaklarmış
gelin bize çıkmadan demiş,oraya gidecem mecburenn:KK43:(zaten tatilden geldiğimden beri de gitmedik offf:KK43:(
size iyi eğlenceler,öptüm hepinizi bi girişte bi çıkışta:)

hee valla doğru söylüyosun ne sinirmişş:KK43:
inşallllhhhhhhhh eğlenemezler,köz köz oturur birbirlerine bakarlar:KK47::KK52:
şaka şaka anam tutar bide beni öldürürler:KK9:

yedik içtik geldik
damla keşke onlar gidince gelseydin 1 saatlike olsa görürdük birbirimizi

valla oturduk oynamadık hiç :) günler kısa anca birbirmizle hasret giderdik :)

yok oynamadıkkk ama sohbet muhabbet hoştuu:)aliye bak resimleri yükledim cnmm

X