Elaziğ///23

buldum ama anlamadım kim ne yazıyo nerde buluşuyo.ama çözecem dur...

anaaa gülşen geldi

hoş geldin gızzz

ben gamze şaşurtmayasın sonra

herife ne ettinde ikna ettin doğru söle bak

günaydın kızlar. resimlere baktım. hepinizde çok hoş çıkmışsınız.hemen yorum yazdım. yalnız nevin senin vücudun güzel toparlanmış. belli hareketlisin.onun avantajı var. şebboy kızcaksın biliyorum ama elbisen seni biraz şişman göstermiş. kabarık filen. yoksa sende güzel hatunsun:)))

bu rada aramız yeni katılan birisi var galiba.gülsen hoşgeldin. siz tanıyosunuz anladığım kadarıyla. kesin gündendir.

anaa gitmediniz mi siz bende ordan bana uğrarsınız diye düşünmüştüm hatta mesaj attım ikinize de ordan bana gelin diye. gülşende mi gitmedi

slm güzelller dün geldim benim kız saatlerce agladı gece zor sakinleşti galiba onu gezdirmim yaa ondan hayıfını çıkariii :) damlacım alisimle keşke sizdeolsaydınız ,inş görşürüz bigün aliişimlede ..
hoşgeldin melekcim :KK3::KK19:

melek de arkadaşımız burdan da tanırsınız ilk sayfalarda yazıları var..
bizde kısır yiyikk,annemgildeyim,ben damla bu arada:63:

boğazında kalsın gamze :)
gülşen sonunda zafer senin canım tbrk ediyorum valal yusufu arayıp sonunda pes edip kaybettin demeyi isterdim :))) ama geri dönüş yapar elinden gider diye sesimi çıkarmıyom :)
gülşen güle güle kullan doya doya tadını çıkar yılların acısını :))
melek sende hoşgeldin aramıza :) özgenin amcası kızımıydın sen
bugün misafirim vardı yarın var yarın akşama var dün güne gittim akşam amcamlara gittim cuma gezecem cumarteside çıkarım çok yorgunum
dün gece kızım 1de uyudu oyun yaptı hiç uyumadı gündüz ve akşam
yuhu gözümden tökili :)))

damla boğazında kala :))bende koşturuyom nefes alacak vaktim yok :KK43:

X