Elaziğ///23

slm canan hoşgeldin sende aramıza
bugün misafirim vardı:)kalabalık değildi rahattı
alisimcim assosa gidemedik cnm yaaa buralarla idare ettik:))

hb cnm bnm:)sende hoşgeldin:)
elazıg da ilk dikatimi çeken misafiri çok sevmeleri kayınvalidemin günlerine yetişemiyorum artık herhafta var:)aslında güzel bşy ama hiç kafa dengin yaşıtın olmayınca bide yeni gelin olunca sıkıcı oluyo..tüm çay doldurma ve tabak getir götür işlemleri bana bakıyo:)

canan şimdi senii ifade ni almamışlar ben alayım dedim:)))bi adını sormuşllar
nerden geldin kaç yaşındasın okurmusun yazarmısın nerelisiniz dimiii yaa bia nalatır insan kendiniiii:)))))))))kıss şaka yapimm haaa:)alışacaksın bizee
aslında dimple bunu yapmalıydı ama bu topğin muhtarı sayılır kendileri:)

cnm malatyalıyım 4 aylık evliyim..peyzaj mimarıyım çalışmıyorum iş aramaktayım ve sadece aramakla yetinecek gibiyim:)elazıga alışmaya girdigim ortamlara insanalra alışma sürecindeyim :)sizler neyapıyosunuz bende sizleir tanısam yavaş yavaş:)

hb cnm bnm:)sende hoşgeldin:)
elazıg da ilk dikatimi çeken misafiri çok sevmeleri kayınvalidemin günlerine yetişemiyorum artık herhafta var:)aslında güzel bşy ama hiç kafa dengin yaşıtın olmayınca bide yeni gelin olunca sıkıcı oluyo..tüm çay doldurma ve tabak getir götür işlemleri bana bakıyo:)

ahhh canım yaaaaa yazıkkk kıss sananaaa

burçinnn faceni açsana

tatlım alışırsın zamanla arkadaş çevrende olur iyi olur

posetcayy bızz burda elazıgg bolumundekı bayanlarlaa bulusuyoruz 15 gunde bırr hepımizz gencızz kafa dengıı yanıı ıstersenn sende aramıza katılabılırsınnn

poşet çayyyy
nerden aklına geldi bu bee çok güldümm
tatlım gün yapıyoruz biz sende gel istersen:)

posetcayy bızz burda elazıgg bolumundekı bayanlarlaa bulusuyoruz 15 gunde bırr hepımizz gencızz kafa dengıı yanıı ıstersenn sende aramıza katılabılırsınnn

olur cnmmm tabiki zevkle hemde ama kayınvalidemin günleriyle çakışmaması lasım:)bigün dışarıda buluştugunuzda geliiim, öle pat diye evlerinize gelmem biras tuhaf olur sanki:)

olurr ama evlerede gelsen bısey olmazz canım ne olcakk zatenn bızde yenı yenıı evlere gıdmeye basladıkkk merakk etme tuaf olmass

:))))))))))))bizz pat diye evimizde buluşmuştukkk
neyse bi ara dışarı çıkıcaz kızlarla sende gelirsin ok

ayy kıslarrr çekkinirim valla ilk başta biyerlere giderseniz dışarıda öle gelimdeeee ondan sonra evlere başlayayım:)

:))))))))))))bizz pat diye evimizde buluşmuştukkk
neyse bi ara dışarı çıkıcaz kızlarla sende gelirsin ok

tmm cnmmmmm allahtan bi aksilik çıkmasa gelmeyi çok isteirm ozamana kdrda burada muhabbet ederis daha iyi olur:)

bu arada kaç kişisiniz kıslar çok kalabalık deilis sanıırm:)

X