Elaziğ///23

artık faceyı acıp kacıyolarrrr nerdesıznızzz yaaa cabukk herkess topıcınnee gelsınnnn

gunaydın berrın naıslsın

Son düzenleme:
bende çıkayım ozaman tekrar görüşmek üzere..............

çoooooooook hastayıııımm
ölüyorumm :KK43:(((((((((((((((((((((((((

geçmiş olsun neyin var
gerçi sende atkı kadar uzun bir dil var gerek üşütmeyeydin :)))) sarmadınmı boynuna :))))

çiçeğim dün evdeydim kısacık çıktım kızımın gözlüğü için geri geldim eve tekrar ama çok uykusuzum pek bakamıyom buraya face daha kolay ya :)

heyy millett bir arada akgunde veya mislandda bulusagg kayfeee içegg cocuklarıdaaaa bırılerınee sataggg (nevininkiii hariiçç onunkııı emziklii) olurmu yada uyarmıı

yogg dıyenlerrr el kaldırsınnn

Son düzenleme:
ben onuda satarım annanesine :)) kızlar çok gezmez dimi evde oturur :)

Son düzenleme:
heee yuksammm kucaa bulamazzz :KK70: siz bu sefer koca ıstemeye gıdersızzz :KK70:

slmm kızlar nasılsınız
haftasonu ben fellikfellik gezdim:)
cmartesi dbakır pazar malatya:)
şu dbakırı sevemedim gitti

demek akgünde buluşisiz
hee benide çagirisez geliriz:))hahahaaa tabiki gelecem kambersiz düğün olabilermi:)))
giedekkk:)))
anam nevin çağasını satacak yer bulabileeerrr benim olsa ben bulabilemirem cücükümüde getirebilerem:))yahşi cazibeyi izleye izleye şivem değişti:)bayılabilerem ben ordaki kıza hem simgeye hem yahşi cazibeye ikiside çok yahşi olabilerler:)))

özebus nerde yaa ne facede var ne burda

demek dogup cogunluka buyudugumm sehrım malatyyaaya gıttın heeee ahhh ne zamandır gıdemıyommm arkadaslarımıı ozledımm.....

günaydın kızlra. şebboy sen asosa gitmdinmi kız. berrin bu arad sende hoşgeldin aramıza. ya bende ankaradayım. nerde oturuyosun. dimple. bayrama geldiğimde bahsettiğin kuaför açık olurm.. 3. yada 4. gün. gelecez kesin inşallah. bakalım hayırlısı.

ya dimple çok indirim yapmasada olur ama güzel yapsın yeterki canım yaa hem orayı ben oraya gidecek oluınca sana haber verem sende oraya gel hem tanışmış oluruz :)

ana alişim sende mi o kuaföre gelcen gel kız senlede tanışırık yaa görmek isterim senide :)

X