Elaziğ///23

damla iyimiş aşırı kalabalık deililis:
bu arada myflowers ben sebneme msj attım hemen arkasından sana atamıyorummmmmm 600 sn beklemem lasımış..benim face dışarıdan aramalara kapalı..sen kendi faceni atsana msjla ben eklim hemen..damla sneinde varsa bana mail at eklim:)

canannnn facendeki msn yi mi kullanıyosun ekliyeyim,malüm ben kapatacam ya faceyi:)

yok cnmmm ordaki msnyi çok açmıyorum dur şimdi açimmm söyliyim adresimi:)
bu arada kıslar çok hoş bayanlarsınız:)
flowers mşlhh boyun kdr ogluşun var :)
hepiniin bebişleri var sanırım:)

naaaaaaaaaaaaan

gene noli burda

nevin karısı gelmedi bu akşam herhal korkiii benden

mesacımı görünce tırstı zaar

yeni gelen arkadaş hoşgelmiş

şebboy burçin damla
sulu sulu öpüyorum

oooo biz yeni gelen arkadaşla arkadaş olduk bileeee:)))kaç saat msn de toplu sohbet ettik,yaaaa kaçırdın:KK53:

şaka şaka aramıza yeni birilerinin katılması güzel bişi

aşkolsun o nedemek,sensiz olur mu hiç:KK5: ama açmadın neyapalım,özel msj attım beni ekle diye hala eklemdin:KK43:((

BUTUN HEPİNİZİN MESAJLARINI TESKUR EDIMM SIZDE DERSIZSANKİİ ELİNİZDEKİ GERCEK FAREYMIS GİBİİ BASMİLERR BI TURLU TUSAA ALACAGINIZ OLSUNN NEVINN KISS BIZDE BASMIYAGG BUNDAN SONRAA :d BUU TESEKUR PİNTİLERİNE

Son düzenleme:
kızlar günaydın. yine öpme faslıu başlamış. bende hepinizi öptüm :KK9: poşet çay aramıza hoşgeldin. bende doğma büyüme elazığlıyım ama 4 yıldır ankaradayım, belki yeni bir şehir olduğu için insanlara önyargılı olabilirsin. ama bizim kızlar hakikaten çok samimi, güzel, güvenilirler. yani ben burdan günlerin fotolarına baktıkça içim gidiyo. evlerinede rahatça gidebilirsin. bak ben dayanamadım kurban bayramına gelmeyecektim, sırf bu cadıları göreyim diye geliyorum. hepside kafa kızlar. e valla kızlar daha ne diyeyim?

ya damla bizim işyerinde msn yasak, akşam evde ekleyeyim. yada ebuddy'den deneyecem. ordan bazen giriliyo. neyse kızlar bizim kızı kreşe göndermenin verimini yeni yeni alıyorum. maşallah bizimle beraber akşam ne pişiriyosam yiyor. önceden yemekte yapsam, süt-cicibebe istiyodu. tabi bende sinir krizi geçiriyodum. daha masayı hazırlarken bakıyorum sıpa masaya kurulmuş. bide şu direnci artıpta sık sık hastalanmasa çok güzel olur ya.
bu arada dün öğlen hastaneye gittim. benim perşembeden beri baş dönmem oluyo. ama sanki deprem oluyomuş gibi. bekarken migrenim vardı, tuttumu perişan olurdum. hamilelikte ve emzirme döneminde hiç olmadı rahattım. hormonlardan olsa gerek. şimdi hormonlra normale binince benimde migren ataklarım başlayacak galiba. bakalım öğlede sonra sonuçlarım belli olur.
neyse kızlar uzun yazdım, özlemişim sizi...

tatlım sağol ne güzel anlatmışsın bizii grl beklios seni:)))
öfff migren fena yaa dikkat et kndine
benim oğlumda ne zaman kreşe gitti ozamnadan beri sofrada ne varsa yer:)az yer ama şeçme olayı kalktı ortadan

OO IKI DAKKA YERINDE DURMIII SEN BIRAZZ ZOR YAKALRSINNN 12 OLDUMU KAYBOLURR :d

geçmiş olsun alişim allah yardımcın olsun
burada olsan tedavi ederdik seni

dimplecim ne korkacam gız hadi gel dillerimizi yaruşturak ama ben çok sönük l kalurum diye yaynında sesimi kesmiş otirim :)))

X