Elaziğ///23

çiçeğim verme kız sende bende :)) şımartma bunları fazla :))

kızlar ortanca oğlum hasta sabaha karşı kustu
şuan hala uyuyo uyansın dr a götürücem

offf

insan anne olmasın ne olursa olsun

miniğimde iki gün önce ellerini fırın kapağının iç kısmına ellerini yapıştırdı onun pansumanıyla uğraşıyorum
elleri su topladı :KK43:(((

günaydınnn:)
dimleee geçmiş olsun cnmmm:)
alisim valla daha dün lafladık ama cidden çok şeker hepsii:)daha görmeden insan o enerjiyi alıyo valla:)

Son düzenleme:
ay dimple geçmiş olsun canım ya. silverdin ve anestolmü kullanıyosun. yanıkta zordur helede bebekse. Allah yardımcın olsun. ortanca oğluna da geçmiş olsun. ben yine söylüyorum. maşallah sana. ben 1 taneyle kafayı yiyorum. sen yine 3 taneyle başedebiliyosun.

nevin bakalım. eşimde hamilesin deyip, dalga geçiyo. o zaman başımın üstünde elektrik devreleri kısa devre yapıyo. Rabbim isteyene versinde ben şimdilik almayayım. tabi hayırlısı...

cnn kızları seveceğinden emindim. bak beni bile çekiyolar. şaka bi yana burası bizim dert dağıtma yerimiz. bak benim kaynana sendromumu bile bıkmadan dinlerler :KK1:

dimple cnmmm önceki sayfalarda kuaför nil iyi demişsin..ben burda kuaförleri bilmiyom..nerede bu nil kuaför acaba:)

canım bu hatunlar öğleden sonra hep dolu. hepsi gündelerdir.ben işte olduğum için sana eşlik edebilirim. e tabi istersen :)))

gamze abla geçmiş iksi birden olmuş : (
ama siz sabah sohbetleri yapıyosunuz ben geri kalıyorum:KK43:((

sen bugün evdemisin damla. diğer hatunlar nerde haberin varmı?

alisim memnun olurm cnmmm eşlik edersen bana:)
aslında bende çarşıya gitcemde üşeniyorum çıkasım yok hiç dışarı:)

slm kızlar
poşetçaycım hoşgeldin canım aramıza :)
dimplecim çok geçmiş olsun canım allah şifa versin minigimize o küçük eller nasıl dayanıyo kıyamam :KK43:

tamam dimplecim bayram öncesi gelicem haftaya cumartesi felan gelirim galiba inş musait olursunda görüşürüz

ben ara ara takılırım cnn. nasıl komşularınla filan, alıştınmı elazığa?

ben ara ara takılırım cnn. nasıl komşularınla filan, alıştınmı elazığa?

alıştım sayılır elazıga önceden gezmeye geliodumm yabancılık çekmiyourm..kaarşı komşum iyii benim yaşlardaaa:)sitenin günü var gel dedilerde gitmedim yetişemiyorum günlere diye:)sen geliomusun elazıga sık sık:)

yok canım, velnelei 4 yıl bitti 5.yıla girdi. ilk defa bi bayramı memleketimizde geçiriyoruz. çünkü onun sürekli nöbetleri vardı. ilk defa müsait oda bayramın 1. günü yola çıkacaz, cumartesi dönecez inşallah. ama her yaz gelirim. 10 gün filan elazığda, geri kalan zamanda da tatil yapmaya gidiyoruz. bakalım son 1 ylımız kaldı burda sonra eşimin mecburi hizmeti nereye çıkarsa oraya. bakarsın elazığa çıkar.

X