Elaziğ///23

bu arada geçmiş olsun şebnem sıcak tut kendini nane çayınıda ihmal etme

kız yok sapasağlam herüfünü gandiri midem ağri diyiki bi gaşuh yemek yapmıya herüfüne:) gördüm bögün zahar

aa özge onlarla tanıştın bizimle tanışmıycakmısın :KK43:((((

hem sizhangi ara dere anlaştınız gizli işmi çeviriyosunuz
canım sizlerlede tanışırız tabiki ben sizleride merak ediyom ama ogün sebnemde yazmış dr kontrolum vardı nevinlede aynı dr a gidiyoduk die önceden tanışmıştık bende dogum yaptı die gidip göreyim dedim sonra sebnemde geldi sagolsun :) ama ikisini çok beklettim :KK43: fazla oturamadık :KK43:
evt kıss dımple ebızı devre dısı bırakıpda gıtmıssler ask olsun bunlaraaaa
kız yok haa keşke sizlerde olsanız .. neyse kışın ben elazıg da olursam buluşuruz inşş
kıss yok zaten nevinle sıksık görüşüyoruz bugün bana gelicek
cuma günüde özgülün dr da randevusu varmış sonrasındada nevine gideyim demiş öyle görüştük

alisimcim burası açık hava ama serin yaaa
ayrıcaa çook kötü midemi üşütmüşümmmm çok fenaaaa

ay canım çok geçmiş olsun noldu ki havalar degişti ondan mı acaba yoksa soguk bişeyler mi yedin dondurikk gibi nn
nevinim sen nasılsın minik nasıl öp kokla benim yyerime

hadi şebboy hanım inandık san :))))))))
vallaha kıssss perşembeye sizi üperimmmmmmm bakkkk
kız yok sapasağlam herüfünü gandiri midem ağri diyiki bi gaşuh yemek yapmıya herüfüne:) gördüm bögün zahar

ayyyyyy aklı kim verdi aceppppppppsırnaşık şeykaydirigubbakcemile5

çokk teşekkür ederim bugün iyiydimmm artıkın kafamçokkarıştı

alisimcim face in varmı kısss seni çok merak ettim haa yoksa da aç bi hesap kendine perşembe günü resim çekinek koyakkkkkkkaydirigubbakcemile3

kıssss nevinnn ne bakıyonn yazsana
ayyyyy noldu biliyonmu fotograf makinamı buldum bugece onla yatıcam:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

günaydın kızlar. demek perşembeye buluşacaksınız. nevin bebiş nasıl? uyku düzeni diye bişey kalmamıştır sende şimdi. benimde kız haftasonu burnu fış fıştı. neyse 2-3 günde yok c vitamini, yok ıhlamurdu derken öyle doğla yollarla atlattık. naneyi sevmiyo bende ıhlamur yaptım, o çaya daha çok benziyo diye ona çok direnmiyo. sbnm face'e ekle beni özele attım.

tatlım c vitamini ne kullanıyosun ya ben geçen sene amwayden almıştım açerole mi neydi c vitamnini ne diyosun onun balık hapınıda kullanndım ogluma 2 sene kışları üstüste

sbnm ben c vitamini derken mandalina çıkmış, onun suyunu verdim ama günlük olarak seven seas diye bi balık yağı var. portakal aromalı tadıda kötü olmadığı için bizim kız severek içiyo. aklıma estikçe 1 tatlı kaşığı veriyorum. bazen günlük, bazen 2-3 günde bir,bazen haftada bir:))))

ozaman neye geliyon gelme :) çay sevmiyon pasta yiyemiyon dişin ağrıyo

:))))kavgada denmez beee ne demiş kızaaa ben pasta seviyommm biz karar verdim sen yapmazsan da pastayı biz flowersla yapıcaz çayıı pastayı kurtuluşlun yokk nevinnn hanımmmm

hahaha söz bikere çıkar ağızdan yapın getirin bende plastik tabaklAra koyarım hiç iş çıkmaz bana :))

slm güzellerr
kız nevin cimrilik etme karılara yap pasta börek :) kuru kuru gözün sevem heeee

X