Elaziğ///23

ohhh nevinimin gözler aydın olsun bende 1-2 gün bekliyim öyle arıyım toparlansın lohusacık

günaydın kızlar. nevinin gözü aydın. Rabbim analı babalı büyütsün. ama nevin fotoğraf bekliyoz ona göre.

sbnm vakti gelirse sen istemesende olur kaldıki, 4 ay kısa bir süre. 1 yıldan sonrası sorun olur.çalışmalara devam:))))

dimple bana haziranda gelmişti kadın, kurban bayramına çağıracam,çünkü evim hala temiz. malum artık gündüzleri bile evde kimse olmuyo.akşamdan akşama eve uğrar olduk:))) bu arada ben bugün işe hırkayla geldim, hava çok serin. inşallah ramazanın son haftası rahat geçer...

nevıncım dogum yapmıs demek... hayırlı ugurlu olsun nevıncım... gozunuz aydın olsun... Allah analı babalı buyutsun...

napisiz elazizin kızları

alişim temiz se ev sorun yok

benim tüllerimle mutfak dolaplarım kaldı

valla dimple bizde sigara içen yok. hatta evimde küllük bile yok. evime gelen misafirlerde balkonda sigara içer. e halılarımda o zaan yıkandı. koltuklarımda haziranda silindi. kurban bayramına kadar dipten temizlik yapmayacam valla. bu bayram tatil yapcam. iş yok:)))

sonunda bende kafama işime göre bi kadın buldumm pazartesileri bende ev büyük yetiştiremiyodum iyi ollduu nezamandır düşünüyodum ama istediğim gibi bulamıyodum bu iyi olduu

alisimcim dogru sölüyosun hakkımızda hayırlısı bak bugün yengem 28haftalıkkken erken dogum yapmak zorunda kaldı yaa bebekk inşallah sağlıklı olur allahım dua edin kızlar lütfenn dayımın kızııı miniş bi kızı oldu ama çoook minişşş

ay sebnemcım ıcım bı hos oldu bende 28 haftalıgım... Allah yardımcısı olsun saglık versın bebısede yengenede...

erken doğum ne kadar çok duyuyorum bu aralar. inşallah bebiş sağlıklı olur. aman fototerapi filan yapılırsa gözlerine dikkat etsinler, sürekli pozisyonlarını değiştirsinler. ay neden bu kadar düşük ve erken doğum duyar oldum ben. Rabbim korusun, bebişide sağlık sıhhat versin, anasına babasına bağışlasın...

şebnem geçmiş olsun canım

ya gerçekten son bi kaç yıldırhep erken doğum yada düşük

kesinlikle yediklerimizden diyorum

bende erken doğum yapmıştım

öfff öff kızlar bebiş iyi ama annesi çok kötü beyin kanaması geçirdi geceden beri hastanedeyiz tansiyonu düşmemiş çok kötüyüzz hepimiz dua edin lütfen ALLAHIM ÇOCUKLARINA GENCECİK YAŞINA BAĞIŞLASINN lütfen dua eddinnn

ah canım sebnemcım... Allah acil şifalar versın cok uzuldum,Rabbım bebeğine yavrularına sevdıklerıne bagıslasın...

ayyy şebnem ne oluyo ya

geçende bri anlattı buna benzer bi olay

rabbim yardımcısı olsun şifa versin

ayy sbnmcsm çook geçmiş olsun Allah yeni doğmuş bebeğine bağışlasın..önce nevin abla sandım ardadım o değilmiş,onlar iyi maşallah sadece ağrısı varmış biraz..tekrar geçmiş olsun çok üzüldüm

nevincinn gözun aydın ALLAH Analı babalı buyutsun

sbnmcım sızde ALLAH SABIRLAR VERSINN ınsallah cabucakk buyur bebıs annesıde RABBIM SAGLIK VERSIN nevıne gıdersenız haberım olsunnn yaa bı gunn bır araya glıp toplanalım artıkkk

dımpleeecımm temızlıkk bıtmezz tattlımmm 3 ayda bır alırım temzlıkcı benım aldıgım bayan cok tmız yaparr sureklı arım cevremdekılerr beyendıgı ıcınn alırr sureklı o bayanıı ısteyenınız olursaa telını verırım canım cocuk oldugundannn mutlaka yere bıseyler dokuyo ev temız kalmıyyooo temızlıkcı sartttt :KK70:,

aliscımmm burasıdaa hafıften sogumaya basşadı

hayırlı kandiller olsun
sebnemcım akrbadan ne haber inş iyidir

MYFOLWERS

ben haftada 2 kere alıyorum temizlikçi
sağolsun nevin aracı olmuştu bende çok memnunum

düşün sende çocuk 1 tane bende 3 tane

hafta 2 bile bana az geliyo
oda hergün mutfağı falan ben süpürüyorum

dediğin gibi ev işi bitmezzzz

20302340rb8.jpg

günaydın kızlar. geçmiş kandiliniz mübarek olsun. sbnm akraban nasıl oldu? nevin sende toparlandınmı? bebişin fotosunu istiyoruz. kızlar bu arada biz rotayı nevşehir çevirdik. diva ibise gidecez. bakalım 2-3 gün bayramda ordayız.

X