Elaziğ///23

slm hanımlar
nevincim çok gecmiş olsun canım inş yarın kucagında kızınla olursun saglıkla inş canım
alişişm demek tatile gidiyon ohhh ne güzel çümecen hemde ayy benim son zamanlar die denize gidemedim gerçi çok iyi yüzme bilmem amma en azından çimerdim :)

tamam alşim tatilden gelince sorucam hııııı

myflowers test yapsana ben bilemeraklandım
yoksam benim akıbetime mi uğruycan

ay o suyun hayalini ben bütün yaz boyunca kurdum :))) yandım bittim ama çok şükür yarından itibaren inş. üşüyecem :)))

ay ne kötü üst üste gebe kalma :KK43:(
allah isteyenlere versin amin

test yaptım dun negatıff cıktıı ve hala olmadım hastaaa bugunde saglık ocagından kan testı yaptırdımmm ogleden sonraqaa cıkcakk 7 gunum gecıuyooo hıc bıseyy anlamadım kendımdennnn ılk defa bu kadar gecıyo

kız nevin sen bugündemi doğurmadın. ne geziyon buralarda. hastanede olman lazım.

gidecem canım ama daha var vakit geçsin nete takılıyom işte 12 -13 gibi giderim
heyecan yapıyo :)))

nevin senin kızla benim kızın doğum günü aynı olacak inşallah. bizde bu akşam doğumgününü kutlayacaz. hatta annem adını eylül koysanıza demişti :ecrin_bebek:

bu arada yapacağım bişey varmı? bişeye ihtiyacın varmı canım? uzaktan gerçi ne yapabilirsem artık.

ailemizde eylül esmamız var bitane :))) koymayız biz :)
nice güzel yıllara minik kıjımıza anne babasıyla...öpüyorum

teşekkürler nevincik. valla dün sahurda eşim 6 ay sonra 2.ciyi düşünelim dedi. nasıl olsa uzman olana kadar 2. çocukda aradan çıkar, ücretsiz izindede benimle mecburi hizmette yada kötü yer olursa elazığda geçirirsin dedi. bende hele bi seneye ramazanı atlatalımda yine borcum olmasın bak hala borçlarımı ödüyom, gelecek yıl nasipse ramazandan sonra düşünürüz artıkın dedim ama çok şaşırdım. hiç niyeti yoktu benimde işime geliyodu. iyice rahatlığa alışmıştım.

myflowers bu ay herkes öyle oldu hem ramazan hem sıcak yartı galiba
buraya yazmıştım hatta benimde 7-8 gün geçti

nevinim

rabbim sana hayırlı doğumlar nasip etsin canımmm

dimple bende ters etki yaptı, 1 hafta önceden oldum. ama ramazan hemde sıcaklar etkiliyor. bu arada ankarada yağmur yağıyor ara ara. birkaçgüne kadar elazığdada yağış olabilir. camları sileceklere duyurulur.

kızlar nevinden haber alan varmı? sbnm sen gittinmi yanına canım.

dimple bende ters etki yaptı, 1 hafta önceden oldum. ama ramazan hemde sıcaklar etkiliyor. bu arada ankarada yağmur yağıyor ara ara. birkaçgüne kadar elazığdada yağış olabilir. camları sileceklere duyurulur.

yapma beeeee
bu gün bütün camlarımı sildi kadın senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

slm hanımlar
hayırlı iftarlar herkese
nevinim minişinle iyisindir umarım annaaaa ben nie seni aramim ki tlf var yanımda neyse az daha duramda kendine gelirsin o zaman konuşam

nevin doğurmuşşş
elifneva olmuşşşş
3kiloymuşşşş
nevincikde iyiymişşş
:))))
ben köydeydim misafirimiz vardı gidip göremedim malaeseff
yarın gidicem inşallah
alisimcim benim bebek işi düşünüyoruz ama olmuyo yaa bu ay 4.ayımız ama malesefff
yaaaa eltimm 3.ye hamile resmen çüşşşşşş dedim yaa
kıslar bayramdan sonra nevine gidiyoruz ok
özgülcük sende kendini ayarla senin burda oldugun zamana denk getirelimmm

nevin doğurmuşşş
elifneva olmuşşşş
3kiloymuşşşş
nevincikde iyiymişşş
:))))
ben köydeydim misafirimiz vardı gidip göremedim malaeseff
yarın gidicem inşallah
alisimcim benim bebek işi düşünüyoruz ama olmuyo yaa bu ay 4.ayımız ama malesefff
yaaaa eltimm 3.ye hamile resmen çüşşşşşş dedim yaa
kıslar bayramdan sonra nevine gidiyoruz ok
özgülcük sende kendini ayarla senin burda oldugun zamana denk getirelimmm

canım ben bayramda elazıgdayım ama köye gidicez ki köye gidersemde şehir e gelir gelmez evime dönerim kocişle :KK43: neyse başka bigün gideriz :)
nevinimle konuşamadım annesi ile konuçtum ikiside iyilermiş saglıkla büyüsün yegenimiz inş darısı başıma olsun hayırlısı ile
sebocum boşver senin minikte gelir yakında vaktini bekliyo annesi

X