Elaziğ///23

Olsun canım en azından göz acıp kapaynca bebişin yanında olacak,bende bazen sezeryan mı olsa dıye dusunmuo deılım ama normal olacaksa da dedıgın gıbı normal olsun ısterım... gecenlerde arkadasım sezeryan oldu... bır ara gözumu kapadm dedı actıktan sonra hemsıreye daha narkozu vermedınız mı demıs hemsırede bır karnına elle bakalım demıs :) elledım bostu dıyoo hıc anlamadm dıyo,Allah sana da saglıklı dogum versın cnmm

hahaha güzel olmuş:) ama ben çok kötü oluyom genel anestezide eğer anestezi dru uygun görürse epidural anestezi düşünüyorum
ondada farkındasın işte herşeyin :) ama olsun kızımı görecem hemen sersem olmicam :)
inş. genel olmaz...aman normalden keyfine vazgeçme çok rahat herşey bebek gelince bitiyo

oyy epıdural anestezı... ya ben cok korkuyorum,o an karnımdan cıkarcaklarını bılmek benı nedense urkutuyor ama normal dogumda da hıssederek cıkartacgımı bılmekte urkutuyor :) bır yandan dedıgın gıbı canım o anı yasamak ısterım,bbegımı görmek ısterım ama bır yandan da korkuyorum... sanırım dogum yaklasınca ınsan daha mı cesaretlı oluyor...

damla ben evimi satıyorum düşünürsen konuşuruz

yok dimplecim sağol bina yapacakmış kayınpederim bize daire ayıracakmış,ister oturun ister satın başka yerde alın diyo,yani nerden baksan önümüzdeki yaza kadar oturacam malesef:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

heyoo topiğe yenı bebişler gelıyooo ınsallahhh hihoyyyt
inşallahhhhhhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
slm güzellerrr herkes ii inşallah
sebnemcim keşke buluşabilsek ben bayramdan bi kaç gün önce gelicem elazıg a bayramda da orda olurum heralde o deverelerde de herkesin işi var inş kışın elazıg da olucam sizlerle tanışmak isterim benim kociş kışın askere gidiyo aralıkta bende bebiş dünyaya gelirse inş tek kalıcam onla annemlerde kışın kalıcam kociş gelene kadar o zaman buluşma ayarlarız artık :)
nevinim dogum olmadımı gııgezmede yakalanma bebişe:) şaka şaka inş saglıkla gelir salıya da az kaldı
buluşalım tatlım bende yada istediğiniz biyerde yada nevinde ozamana kadar dogmuş olurr
eee kız sende kışa burdaysan dimple sen ben myflowers neevin damla görüşelimmm biaraya gelelim inşallah:)
özgülcüm şebnem doğurtacak beni :)

demiyosunnn ben bayılıyorum gezmeyeeeekaydirigubbakcemilebenide takıyosun peşinesırnaşık şey

özebus cesaret gelmiyo :) ama ben soğuk kanlıyım fazlasıyla :) olacak bi şekilde işte kolay olan tabiiki bıçak altına yatmamak

slm hanımlar
sebocum bu nevin delü haa bi gün diyom yolda dogum yapacak ama neyse yanında sen varmışsın :) kışın annemlerdeyim canım kısmet olursa görmek isterim sizleri face haricinde de :)
nevin sen sebnemin üstüne atma gezmeye merakım var de barim :) neyse şaka ediyom kız aylarda yatıon duruyon zatee boşver son bikaç gün dr sezeryan dedi he sana o zaman benimde sezeryan olur ay bide sena vardı yaa o ikizlerini kaybetti çok üzüldüm onada :KK43: neys seninde keyfini bozdum
hadi herkese hayırlı akşamlar oruç tutanlarında orucunu allah kabul etsin inşş

tmm damla

kızlar ikinize rabbim hayırlı doğumlar versin
amiiinnn dımplecımmmm
özebus cesaret gelmiyo :) ama ben soğuk kanlıyım fazlasıyla :) olacak bi şekilde işte kolay olan tabiiki bıçak altına yatmamak

sanırım bi bu konuda sogukkanlı olamıyorummmm :)))) Ama cokkk dogruuuu vallaaa önemlı olan o...

herkeslerı optummmmm

canım sena kaç gündür aklımda sürekli hiç çıkmıyor çok üzüldüm bende :KK43:

kızlar selam,nasılsınız? nevin kız doğurcanmı bugün? sbnm senin bebiş işi kesinleştimi sonuç ne? ya bugün hava çok sıcak. iftar olurmuki ? bu arada ramazan bayramına tatile gidiyoz. havuzda çümecem, bu ramazanın acısını çıkaracam valla hayırlısıyla.

kızlar selam,nasılsınız? nevin kız doğurcanmı bugün? sbnm senin bebiş işi kesinleştimi sonuç ne? ya bugün hava çok sıcak. iftar olurmuki ? bu arada ramazan bayramına tatile gidiyoz. havuzda çümecem, bu ramazanın acısını çıkaracam valla hayırlısıyla.

oo alişim iyisin valla
ama söz ver iki kulaçda benim için at tamammı

günaydınnnn şekerlerrrrr hayırlı sabahlar hepinize Şeniz Şeniz

sanada hayırlı sabahlar apla opuyorumnanaktan

yok canım bugün değil yarın yani çarşamba 15.00 te :))
ama bugün çok hastayım hastaneye gidecem midem çok kötü kusuyorum serum takılacak sanırım
ay bi çıkaraydım :))))))

kuzlurr 6 gunum gecıyyoooo hasta olmadımm ay cıldırcammm ınsallah hamıle deıgılımdırr cunku oglum daha cok kucukkkk 2.5 yasındaaaa

nevin sende doğurmadın gitti ha. gelip ben doğurtacam seni en sonunda. kurban bayramına nasıl olsa bi aksilik olmazsa ordayım. biraz daha sık dişini kasımda ben doğurtayım.
dimple hele ben gideyim senin yerine 2 değil 12 kulaç atarım anam.
myflowers sende hamile kalırsan bende gaza gelip hamile kalacam. şaka bi yana eğer istemiyosan inşallah değilsindir. çünkü bizim kız 3 yaşını geçtiği halde cesaret edemiyorum ya.

X