Elaziğ///23

bu defa söz doğuracam salı dedi dr bakacaz artık daha önce aniden gelirse artık şebnem size haber verir.
isim eşim elif istiyor ben en baştan beri kız olursa neva düşündüm Elif Neva olur heralde galiba sanırsam

çok güzel olur. ben beğendim valla.neyse hayırlısıyla gelsinde şu cadı kız. seni ne kadar yordu demi,ama hayırlısıyla kucağına aldıktan sonra hepsi unutuluyor.

nevımcım Allahım saglıcakla bır dogum nasıp etsın canım... bu arada isim cok hooss...

dımplecım su beyaz takım hosmus sıyah ortulu...

herkesı opuyorumm

dimplecim yerinde gittik gördük nevinle bugün evet çok begendik begendiğini ama nevin başka bi model begendi ama kullanışlı değil dedi içi

sağol canım baktığın için sen işini halledebildin beğendinmi bişe
nevinin beğendiği girişte sağda dibe doğru olanmı

bu arada nevin hanım sokaklardamı geziyo arabada doğurur görür gününü :))))))))))

evet aynen onu beğendim ama çok kazık 14 bin tl yani şu yeni çıkanlardan olsa hani kumandalı elektrikli felan şaşırmazdım dümdüz içleri
dışı el işiymiş ozman çekmeceleride kadife yapsalarmış:)))

e daha şurada kaç günüm kaldı bi şekilde gelecek bebek o kadarda gezeyim ama dimi

oo kızlar bayağı hareketlenmişsiniz. bu mobilya alma işi nerden çıktı kızlar. bayram diyemi? evimi yeniliyosunuz ondanmı? bilmiyorumkismile

dimple ben bulamadım canım yaaa bulsamda çok pahalı orası ya 2400 lr dedi üniteye ben tv yi bile 1 milyara aldım vermem okadar para dur bakalım nerden ne olacak

sebnem bi arçeliğe uğra

alişim ben taşınıcam bayramdan sonra
şuanki kullandığım yatak odası hiç kullanışlı değil kıyafetlerimiz sığmıyo
9- 10 yıl idare ettim

onun için gardrobu iyi dizayn edilmiş yatak odası almam gerekiyo

e bide çocuk sayısı artınca odalarını ayırmak gerekiyo
büyük oğlana yeni oda hazırlıycam

oturma odamı sevmiyorum onuda yeniliycem :)))))))))))

böyle böyle bi baktım herşey değişiyo
ama salonuma ellemiycem
bi de ufaklıkların odasına

hı bide halısı avizesi perdesi
derken bu taşınma olayı bize tahmin ettiğimizin çok çok üstüne çıktı

ne yapıcaz bilmiyorum

nevin onun çekmecelerinin içi kırmızı kadife döşeli
yaaaaa

ama o bana biraz ağır geldi
öyle karyola ayakları falan

benim erkek arkadşım elazığlı evlenince orda yaşamak istiyo ben rizeliyim istanbulda büyüdüm onunla her yere giderm çok seviyorum ama çok korkuyorum ayak uydurabilecekmiyim kültürüne alışabilecekmiyim sonucta istanbul büyük şehir kalabalığa alıştım orda hiç tanıdığım yok kendimi yanlız hissedermiyim bilemiyorum bilmiyorumkismile

sen elazıga bır gel ıstanbuldan pek bır farkı yok canım :) merkezde mı oturacaksınız acaba? ben elazıglı deılım ama merkezı cok sevıyorum... hersey var... ön yargılı olma bence :) hayırlısı olsun hakkınızda...

alişim güzeller
ama ikincinin içi daha kullanışlı

NRDNMT

canım bende şebnemde buraya istanbuldan gelin geldik
ilk bi kaç ay tabiki yabancılık çekiceksin ama alışma sürecin geçince burayı daha çok seviceksin

şimdi ben istanbulu sevmiyorum sadece alışveriş yapıp biraz da gezince yetiyo

içimden diyorum burda insanlar nası yaşıyo yaa
ist sadece gezmelik eğlencelik bi şehir ama orda hayat çok zor

hem burda biz sana arkadaş oluruz

benim erkek arkadşım elazığlı evlenince orda yaşamak istiyo ben rizeliyim istanbulda büyüdüm onunla her yere giderm çok seviyorum ama çok korkuyorum ayak uydurabilecekmiyim kültürüne alışabilecekmiyim sonucta istanbul büyük şehir kalabalığa alıştım orda hiç tanıdığım yok kendimi yanlız hissedermiyim bilemiyorum bilmiyorumkismile

canım dimple ve özebus söylemiş söylenmesi gerekeni kiiiiii sen rizeliymişsin çok iyi biliyorum trabzonu rizeyi geliniimiz trabzonlu
trabzon değil ama eger rizeyle elazıgı karşılaştırırsak elazıg rizeye göre süper bi şehir çok daha gelişmiş ve modern ayrıca
aradaki tek fark rizenin doğa güzelliği
bi harikaaaa

bugün nevoşumla yine baktık kızlar ev ve diye bi yer var oraya vardı ve harikaydı çok sadeydi ama aşırı sadeydi sadece beyaz bi tahtaydı:)))şaka güzeldi ama 2400 lr cıktı şekerdağa gittik eşimle sonra yine çok daha şık ve güzelini buldukkk harikaaa 1500lr oda aldık onuu gelsin resim çeker eklerim ben beceremezsem nevine yaptıtımm:))))))))

dimple aynı yatak odasından bahsetmiyoz galiba canım şebnem açtı çekmeceyi kupruydu bende kırmızı kadife gözlü bi çekmece bekliyordum aklımda öyle kalmış :))
şebneme sordum oda öyle dedi:)

X