Elaziğ///23

günaydın güzel hatunlar. dimple ben 2003 yılında almıştım. hatta muhammed hoca benim direksiyon derslerime girmişti ve hakikaten çok iyiydi. yarın oruçluyuz kızlar. Allah büyüktür. Rabbim yardım eder inşallah.

elazığlı hemşerilerim sizden bana bi kuaför önermenizi istiyorum eylülde düğünüm var ve ben orda hiç kuaför bilmiyorum nette araştırırken kuaför adile yi gördüm nasıl bi yer ne olur yardım edin az kaldı düğüne geriliyorum baya

OZEBUSCUMMM BILMIYOM VALLA ben fırat surucu kursuna yazılmıstımmm ıyılerr hocalar felannn
tsklerrr alıscımm
hadı hayırlısı olsun cnmmm

canım bana da beledıye iş merkezı var,orada kuaför semayı önermıslerdı gayet temız bır yer orayı düğün oncesı bır deneyebılırsınnn

BULAZERE

canım adile artık miyadı dolmuş bi kuaför yılların kuaförü ama kendini hiç yeniliyememiş
ben herzamanki gibidi kuaför sencanı tavsiye ediyorum

ALİŞİM

benim zamanımda da o hoca vardı biraz çok konuşuyo
ben bayan hocadan ders almıştım hani kiloluydu
ama adını unttum gül müydü neydi

aaa dimplecım ben adileye gitmiştim ve herkes çok beğenmişti. ama bana kalsa ben serdala gidecektim. herkes bana onu tavsiye etmişti. ama eşimin ailesi de benim akrabalarda adile diye tutturdu. bende artık ısrarlara dayanamadım. neyse bu arada gül'ü de biliyorum. bide serkanmı neydi adı ufak tefek bi hoca vardı. muhammed hoca biraz belki fazla konuşur ama kafa adamdır. bana kamyon şöörü demişti. vitesleri çok rahat ve avuçlayarak değiştiriyomuşum:)))

bencede kesinlikle adile :)
her zaman en iyisi o üstüne tanımam özellikle düğünler için gelin için...

a nevin hoşgeldin. nasılsın bacım ya. epeydri uğramadın. valla biz sıcaklara dayanamazken Allah senin yardımcın olsun ya. hele bugün sabaha kalkar kalkmaz dudaklarım kurumuştu. akşamı zor edecem galiba....

benide adileye götürmüşlerdi saçım iyi olmuştu ama makyajı beğenmemiştim

hayırlı ramazanlar kızlar
epeydir ugramadım bu sayfaya önceleri gelirdim kimseyle karşılaşamazdım die gelmez olmuştum inş herkes iyidir arada ugrarım kib öptm hepinizi
bende kuaför adileye gitmiştim makyajım çok güzeldi ama sacım ii olmamıştı kuaför volkan var elazıgda oda ii die duymuştum serdal da lüks ama hoş yapmıyor bence

selamm mılettttt ramazanınız hayırlı olsunnnn bu gunn gecmek bılmedııı

kızlar ilk gününüz nasıl geçti

ben iyi geçirdim ne acıktım ne susadım
iftara yakın halsizlik oldu o kadar
ifdardan sonrada hafif bi baş ağrısı oldu hatta az bişe devam ediyo

biraz sonra mutfağa girip poğaça yapıcam

valla dimplecım benimde gözümde demekki o kadar büyütmüşüm ki, beklediğimden çok çok iyi geçti. ama dün 4 litre filan su içmişimdir, iftarla sahur arası.

ne yapayım canım,cok sukur yerlestım...halılarım geldı yıkamaya vermıstım ama sermıcem,yerde halıfleks var bayrama sererım anca baska da bırseyım kalmadı cok sukur,zaten cogu seyımı acmadım temmuzda tayıncıyz kısmetse... sen nasılsın cnm ?

iyiyim bende canım ne yapim. ekimde üds sınavım var.işyerinde fırsat buldukça notlarıma bakıyorum. kk'ya takılıyom.senin hamilelik nasıl gidiyo?

sabah kızımı kreşe bıraktım.dimple vermeyi düşünüyodun demi. ben kesinlikle öneriyorum. melikenin maşallah hem iştahı arttı hemde hergün bir kelime öğreniyo. üstelik insanlarlada daha kolay iletişime geçiyor. kaldıki 2-3 ay gitti ve tam zamanıymış 3-4 yaş sosyal olması açısından.

ya alişim vericektimde şuan tatil dönemi diye sınıfları yaşlara göre ayırmamışlar karışık oyüzden vermedim bayramdan sonra tekrar bakıcam kreşin durumuna göre

bendeçok istyorum hem oğlum için değişik bi ortam olur hemde ben biraz nefes alırım

hayırlı ramazanlar kızlar
dimple üç çocukla iyi zorlanmadığına çok sevindim canım
allah yardım ediyor kızlar çok sıcak ama ya yanıyorum ben (

Hamılelık ıyı canım cok sukur,kontrolum yaklasıyor seker taramam var heyecanlanıyorum bıran once gelsın ıstıyorum... bıraz kasılmalarım var bu aralar kımrayamıyorum ,sol kasıgımdan gırıyor genelde ama 10-15 dk sonra gecıyor uzanınca... onun dısında ıyıyım cok sukur cnm... gecen saglık ocagına gıttım kayıt ıcın tasındım ya,kan tahlılı yaptı doktor düşük cıktı tansıyon zaten düşük hergun yatıyorum halsızlıkten megersem ondanmıs,bana vıtamın verdı ama ben kullanmıyorum ne bıleyım kendı doktorum var sureklı ona gıdıyorum kan ve demır eksıklıgı ıcın verdı benım doktorum kullanıyorum zaten ama saglık ocagındakı doktorun verdıgıne cesaret edemedım acıkcası,bıde her geldıgınde ultrasondan bakarız dedı adam kadın dogumcu deıl,esımde bende bız zaten duzenlı baktırıyoruz dedık kontrolde, ıstemıyoruz dedık...dedım cok sıkıntılı bırsey olursa baktırırım dedım... aman ıste mahrum olunca bulundugum yer her zaman gıdemıyorum elazıga...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…