Elaziğ///23

adı üstünde çocuk ne yapacakya köşe kırlenti gibi oturacakmı :))
az kaldı myflowers :))))

şimdi çıkıyorum ama hava çok sıcak küvetteki su beni bekliyor :))))

ohh ne guzellll senn kuvvette serın suyla serınleeeee bızdeee klima bozuntusuylaaaa

valla dogurudur olabılır ama hamıleyım zaten dogal olarak bı surecten gecıyorum nasıl buyutecegım bakabılecek mıyım vs dıye bırden pat dıye öyle muneccım gıbı konusması garıp ettı benı acıkcası... cocuk bu illa gecıs dönemı olur ama benımde erkek kardesım var ufaklıgında hııc gıkı cıkmazdı,esımde öyleymıs kayınvaldem öyle der... bıraz yadırgadım acıkcası,Allah hayırlısını versın ne dıyeyım...

dogrudur ozebuscummm her ınsan bır olmuyorrrr kımı yaramz kımı akıllııı ama genelde oglan cocuklarııı ılllalah getırıyorr cemrwemdeee
bazenn bakıyorummm kucuk kızlarrr oglanlardanda yaramz oluyoooo bazen yıne ogluma sukrettıgınmde oluyoooo cocuk sagı solu bellı olmuyoooooki yaramazlık cocuklara has

slmm
özebuşcum sen bakma öle laf konuşmayı b,ilmeyenlere erkek çocukda olsa kız çocukda olsa yaramaz olursa oluyo zaten cinsiyetten kaynaklanmıyo üst komşumun erkek ti kırkı çıkana kadar bagırdı durdu bebek kırkı çıktı ses soluk çıkmaz oldu görsen ne kşeker bi bebek oldu rabbim önce onları saglıkla kucagımıza almamımızı nasip etsin inşş
dimple adet oldunmu gızzzz inş olmuşundur yaa
sebocum datluş sende çalışmalara devam mı söle bakem :)
nevin myfolvers kızlar öptm sizleride

Aminnn Allahım saglıcakla kucagımıza almayı nasıp etsın...

ay kızlar delirecem hala hasta olmadım
Allahım sen koru yarabbim
çokta dikkat ettik daha önce ağzımız yandı diye
şu yazıyı yazarken tepemden ayaklarıma ter boşalıyo yaa (((((((

özebu benim 3 oğlum var hepsi hareketlilik derecesi farklıydı
ilk oğlum melek gibiydi 2.5 yaşına kadar ağlama şeklinin nasıl olduğunu ben bile bilmiyodum düşün artık

2. de biraz daha hareketliydi ama beni yormadı

3. şuan tam gaz ilerliyo nezaman sakinleşecek bilmiyorum

canım dımplecım demek kı her cocuk bır olmuyor :)

canım hemen aklına baska sey getırme dıkkat ettıysenız,hanı hıcbırsekılde korunmayı bırakmadık dıyorsan endıselenme o zaman cnm,belkı dogum sonrası gecıkme falandır... ıcın rahat edecekse bır test yap ıstersen

eşime ded,m test getir diye
inşallah almayı unutmaz (((((((((((((

ayın 11 de olmam lazımdı
4 gün geçti
bende eşimi bekliyorum ((((((((

kendınde herhangı bırsey hıssedıyor musun cnm hamılelık suphesı uyandıracak gecıkmen dısında...

şimdi test yaptım tek çizgi

ooohhhh rahatladım valla :)))))))))

ayy yaşadığım korkuyu bilemezsin

dimplecım doğum sonu hem hormonlardan hemde ramazandan, ebide malum sıcaklar, vücudun isyan ediyodur şimdi. yani normal olmasını bekleme zaten. korunduysan korkma.
kızlar ben ramazanı bugün anladım desem. acaip şekilde sabah susuamıştım. acaba iftar olurmuki bugünbilmiyorumkismile

AY EVET HELE SAAT 5TEN SONRA SANKİ DAKİKALAR HİÇ İLERLEMİYO
SAAT yerinde sayyo sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…