Elaziğ///23

ay cnm benım kıyamam sana... aslında yıne de dogru olanı yapıyorsun ama gece olması sakat ıste :)
hersey bebegımız ıcın :)))))9
bende sımdı bıde mıde sıkıntıları basladı ne yesem ıcsem boazımda kalıo sankı o yuzden gene yıyemıorum...

Evet miden daralmaya başladı
hatta yediklerin boğazına çıkıyodur
o da çok pis bişe insanın boğazı öyle bi yanıyoki ta kulaklarına kadar

Allah yardımcın olsun

myflowers biz burdayızda sen nerdesin kaçak

aynen
bizim yatakodası 36 derece şuan

yatağa yatınca sanki ızgaraya yatıyomuşum gibi oluyo

heyy kuzlarr nabersınızzz bende burdayım dımple ozebuscummmm sz nerdesınızzzz

selamlaaarrr hala sıcakkk... my flowerscımmm ıyııym cok sukur cnm bıde cook sıcak olmasa daha ıyı olacak ama yanacagız sanırım :)) sen nasılsın nerelerdesınn

ıyım bendeee elazıgdayımmm dun dıreksıyon sınavım vardııı tuM gun onla ugrastım bugunda can sıkıntısındann kup boyayıp durdummmm napımmm sıcaskkk zatennn can sıkıntısı basıma vurduu ne yaptıgımı bılmıyomm kocısde koyddeee poffff

nasıl gectı sınavın pekı cnmm... bende elazıgda alırım dıyordum ama bulundugum yer ne yazık kı kurs yok tayine kaldık artık beklıcem bır yıl daha bakalım... bende yalnızım bırde dedıgın gıbı can sıkıntısı ve sıcakk mahverdıyorrr

Cok ıyı gectııı hocalarımm gectın dedı amma bılmıyorum sonuclar yarın acıklanacakkk herseyın hayırlısıııı artıkkk

hadı bakalım hayırlısı olsun cnm hocalar öyle dedıyse öyledır sen sıkıntı yapma :) heralde artık hemen ehlıyet vermıyorlarmıs,2 yıl stajyer sürücü belgesı verıyorlarmıs gecen nette okudumda öyle mı hala canımm

günaydın kızlar. ne habersiniz? haftasonu yandık burada valla. kaldıki benim ev serindir,ama hava o kadar sıcakki evde durduğumuz yerde terledik valla. flowers şimdiden hayırlı olsun. bende beyzadeydi galiba ordan almıştım ehliyeti.

aa bende ehliyeti beyzade den almıştım hangi yıl ben 2005 te

kızlar ramazan geldi ne yapıcaz ya

RAMAZANNN GELDI KAPIDAAA NASILLL GECICEKK ZAMANNN ay ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

OZEBUSCUMMM BILMIYOM VALLA ben fırat surucu kursuna yazılmıstımmm ıyılerr hocalar felannn
tsklerrr alıscımm

X