Elaziğ///23

iyi geceler kızlar hayırlı ramazanlar
geçmişi okuyamadım umarım iyisinizdir çook sıcak çook allah yardımcımız olsun
takılamıyorum annemler köye ev yaptırdı bernde devamlı ordayı m kardeşcagızım geldi onu askere gönderdik burdan kuzumuuu bileciğe gitti
öpüyorum hepinizi

oooooooo şebnem hanım buralara gelirmiydiniz :)))

ayy geçen sene bu zamanlar ben himileydim şebnemle geceleri yazışıyoduk maziyi andım bian

kızlar bu gün iftara yakın acayip halsizleştim
sofrayı zor zoruna hazırladım :KK43:

sanırım kansızlık yada kan şekerim düşüyo çünkü tansiyonum normal yani hep düşük

günaydın kızlar. bzi dün uyanamadık saati kurduğumuz halde. demek o kadar yorgunuz ki, saati duymamışız. dur bakalım gün boyu ne yapacaz.

ozebus vitaiminin adı neki drun kim burada

canısı vıtamını veren bulundugum köydekı saglık ocagı doktoru megadyn verdı... kendı doktorum elazıgda bılırsınız şükrü bey...

sebnemcım gokceranacım alişim nevıncım dımplecım myflowerscım adını sayamadıgım dıger arakdaslar hepınızıe hayırlı cumalarr...

HEPİNİZE HAYIRLI CUMALAR

ALİŞİM NE DURUMDASIN gece gazisi :)

deminden beri dua ediyorum regl olayım diye
ama tık yok

şimdi olsam hemen koşa koşa mutfağa giderim bi şişe su içerim

off yazarken bile mahvoldum
bugün dışarı çıktım ondan zorlandım

ozebus sırf stresten gecikiyosa tamamda

aklıma başka kötü şeyler geliyo
ondan tüylerim diken diken oluyo

geçen ay 11 de olmuştum
ama doğumdan sonra ilk defa olmuştum
şimdi arada kasıklarıma hafif bi sancı geliyo o kadar

totoslarrr nabersınızzz nerelerdesınızzzz gorunmyosunuzzzzz cokmu soru sordum nee? aclık basıma vurdu ühü ühüüüü

bugun açlıkk vurdu basımaaa karnımdaannn sesler gelıyooo cvokkkkk acımmmmmm

ozebus sırf stresten gecikiyosa tamamda

aklıma başka kötü şeyler geliyo
ondan tüylerim diken diken oluyo

geçen ay 11 de olmuştum
ama doğumdan sonra ilk defa olmuştum
şimdi arada kasıklarıma hafif bi sancı geliyo o kadar
dogumdan sonra ılk defa olduysan aksamalar normal degıl mıdır acababilmiyorumkismile

dımplecımmm bı tane daha mı gelıyoıoo??? ayyy canımm dıkkatt etseydınız yeeee
ozebusvcum hosgeldınnn naılsın

saoll cnmm hosbuldummmm... ıyıyım cok sukur dısarı sıcak ama Allaha sukur evım bugun serinnnn yayıldım bende :)))
sen nasılsın cnmm

bende ıyım coook sukurrrr oglumla urasıp duruyommm yarmazlıktan baska bısey yapmıyo

erkek cocuklar genelde böyle cok hareketlı mı olur acaba?? Yenı evımdeyım gecen komsum geldı,bebegımın cınsıyetını sordu dedım erkek,dedı kı erkek cocuklar ne olursa olsun yaramaz oluyor gör bak senınkı de öle olacak dedıbilmiyorumkismile bı garıp oldum,cocuk bu bılerek yapmıyor ya dedım olacak o kadar dedım

bızısı yuz bulsaa tepemızede cıkacakyaa babası zaten hep sımartıoooo elınde kaldık canım yaaaa artımk zaptredılmıyor ALLAH YARDIMCIN OLSUNNN ama komsunnn sankııı dogru demıss erkekler bırazzz cılgın oluolarrr

X