Elaziğ///23

bi takılayım onlara o zaman.
dimple yorgunluğunu attınmı canım? flowers bende iyiyim. kızlar dün kızım hastaydı yine ya. yazın bu havada grip olunurmu? çok sık hastalanıyo bizim kzı. kreşe verdiğimin 2. haftası yine hastayız. neyse bi yanadn direnci artsın alışsın vücudu artık diyorum.:sinifsinif: ama kıyamıyorum gözümün önünde hastayken bende dağılıyorum.

sağol alişim attım sayılır
dün akşam düğün vardı
gittik
biraz kurtlarımı döktüm :))

kızlar kavurucu sıcaklar başladı
bu gün akşam saat 6 da sıcaklık 40 gösteriyodu

ayrıcana

NERDE BU DEVLET NERDE BU MİLLET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tsk nederım dımpledcım anemlerdeyım esım aılesını gormeye gıttıı sıcakalrla bogusup duruyosss gece zıyaret etmedıgım yer kalmadı evın ıcındeeee dolanıpp duruyorumm oglumda ıyııı dımplecımmmm kızlarrr bı gun bulusalımm yaaaaaa sbnm nerdeeee nevın alısımmm nerdesınız kıslasrrrr

dimplecım nasılsın. geldim artıkın. ben 3 gündür evdeydim. bizim kız tonsillit olmuş. bugün biraz düzelince doğru kreşe bende işimin başına. ay çok bunaldım. sıcaklar bi yandan, kızımın hastalığı bi yandan. ardından bende hastalandım,zaten bizim kzı kreşten,bende ondan alıyoruz hastalığı. ne yapalım artık. yine en kötü hastalığı bu olsun. dimple bebişin 7-8 aylık oldu demi. şimdi tam ısırmalıktır. yokmu bebişin fotosu. merak ettim ya.

flower ben burdayım ama elazığdayken kimse beni çağırmadı. yoksa ben çok istedim.:sinifsinif: sbnm gel demişti,onunda işi çıktı. siz bensiz buluşun gari.

aliscigim ben senın elazıga ne zamn geldıgını bılmıyodumkı sımdı yazını okuyonca gordummmm bılseydım cagırrıdımmm veya bı yerlerde bulrusrduk hıc fark etmezzz ama uzuldum sımdıı dogrusuuu neysee ınsallahh bı daha gelısındeee bulusurzzz bızım kızlarlada zaten bu gıdıslee bıraz zor bulusuruzzz

MYFLOWERS
BİZDE GECELERİ EVİN HER KÖŞESİNİ GEZİYORUZ

ALİŞİM GEÇMİŞ OLSUN
oğlum çokta ısırmalık olmadı
çünkü yeterince gelişmedi
yani biraz zayıf
ama çok cabbar bişi çıktı
yere tepsi tabak herhangi bişey koysak bi hızlı sürünüyoki
gülmekten yıkılıyoruz

buluşma okullar açılınca olur ancak
en azından çocuklar okulda olur

3501.jpg