Elaziğ///23

kızlar çoookkk özür dilerim
salı günü bende buluşaalım deedim ama programda değişiklik oldu
adapazarına kardeşimin bebiğinin doğumuna gitmiycem demiştim
ama kardeşim çokk ısrar ediyo ben askere gidicem seni görüyim diyo bide 10temmuzda bursada düğün var onun için pazartesi allahtan bişe çıkmazsa gidiyoruz
ama şimdi arasa kardeşim deseki, abla bebek doguyo:))şimdi çıkıcaz yani küçük bi bavul hazırladım :)acil durum için:)
alisimcim özellikle senden özür diliyorum çünkü diğerleri burda mutlaka tanışırız ama seni tanımayı çok isterdim

sbnm bende seni görmek çok isterdim ama ksmet değilmiş ne yapayım. bende doğukentte havuzdaydım bugün. kızda bende karardık. nevin sen nasılsın bu arada. dimple gittiğin yer muhafazakar bir otelmi. bizde eylülde bir kaç günlüğüne kaçalım diyoruz. ama erkek bayan ayrı havuzu olan bir yer olsun dedik.

sbnmcım gecenletrde kpsss sınavına gırs ıcın evden cıktınnn 1 otobusu kacırınca altan zılıne bastım camın acıktı ama kapıyı acan olmadıı komsun cıktııı evde yok dedııııı bendee 10 dakka bekledıkten sonra otobus geldıııı bındım gıttım

tanısmıs oluruz dıye seyyyyy ettıydımmmm :)

ayyy ciddimisin ewt çok iyi olurdu kıss gel yine biliyomusun nevini almaya gitmiştim evden çıktıktan yarım saat sonra geldim :)şans işte neyse yine gel
açık bıraktığım odada çamaşır seriliydi onun için açık bırakmıştım:)

kızlar günaydın. nhbr? nevin ne yaptın? doğurdunmu yoksa? sesin hiç çıkmıyor? hamilelik bu sıcakta ne zordur şimdi? dimple,sbnm sizler nasılsınız?

selam alişim... nasılsın cnm... bende ev tasıyacagımda esya toplamakla mesgulum :) sıcaklarda da cekılmıor...

selam özebuscum. nhbr? alacakayadan mı taşınıyosun şimdi canım? hamilelik nasıl gidiyor? nevinnnnnn sen nasılsın?

saol alişimmm ıyıyım cok sukur cnm nasıl olsun ıyı gıdıyor bakalım... alacakaya merkezden köyune tasınıyorum cnm,guya ilçe mkzdeydım ama dagın tepesınde bır basımaydım en azından köyde ıkı ınsan sesı duyacagım ıkı ev gorecegım yıne de sevınclıyım...
sen nasılsın cnm?

iyiyim ne olsun canım. hamilelik nasıl gidiyor? okullar tatilken ailenin yanına gitsen. hem hamilesin daha iyi olmazmı? gerçi eşinden ayrı kalmakta zordur? en iyi ben bilirim. 5.aydan doğuma kadar ailemin yanında kalmıştım. eşim doğuma geldi 1 hafta kaldıktan sonra 1 ya yine ailemle kalmıştım. 40'ı dolduktan sonra evime gidebilmiştim. evime ilk girdiğim o an aklıma geldide. hele eşim sanki çocuk gibi yerinde duramıyodu sevinçten.:1hug:

cnm ev tasıyacagım ya gıtmem cok zor... zaten eylulde gıdecegım dogum ıcın aılemın yanına 7.ayımda oluyorum ozaman sımdı gıdersem nerden baksan 6-7 ay esımı goremem... zaten düğünlerde cogaldı annemlerde kosturuyorlar... gelıp alamazlarda benı bende tek basıma da gıfdemem... yanı düşündük yoksa keske gıdebılseydım dıye...bakalım belkı agustosta gelırlerde eyulde beraber gıdebılırız...
sen hemsıresın deıl mı cnm bısey sorcam benım tıckerımda da yazdıgı gıbı 19+5 haftalıgım doktorumun dedıgıne gore ama son kontrolumde bebegın 1 hafta önde oldugunu soledı yanı suan 20+5 haftalıgım bu ıyı bısey mı cnm ya

iyi akşamlar kızlar
bayağıdır girmedim iyiym ben yatıyoruz kızımla
dimple 30 hafta olduk :) dr iğne verdi ciğerleri gelişsin diye erken gelirse sorun olmasın diye ama öyle gördüğün kadar iri bi bebek değil daha 29.haftada 1400grmdı :KK70: hayırdır inş.... inş. tersi olur ya 9. ayda gelir :)))
çok sıcak ben çok yanıyorum geçmiyor zaman yatakta
alişim döndünmü ankaraya yoksa buradamısın
özebus bebeğin gelişimi haftasından ileride güzel bişey bu :KK70:
şebnem hanım sizler nasılsınız ne var ne yok nerelerdersiniz

yananı görürmü allahh ????? kızlarrrrrr :)))

günaydın kızlar. nasılsınız? evet çok şükür ankarada, evimdeyim. evimi çok özlemişim. insanın kendi evi gibisi yok. bu arada özebuscum her bebeğin gelişimi farklıdır. nasıl hepimizin boyu, kilosu, kafa yapısı farklıysa bebeklerinde farklıdır. ordaki tahminidir. yani hafif bir sapma var diye hemen korkmayın. önemli olan, taramaların,organ gelişiminin ve ense kalınlığında sorun olmaması. inşallah hayırlısıyla gelir kuzucun. tabi nevin seninde. bende bu yıl ikinciyi düşünüyom bakalım artık hayırlısı.

saolun nevıncım ve alişim... bugun doktora gıttım ayrıntılı ultrasona gırdım cok sukur ıyı bebegım... yarında aşı olcakmısım... opuyorum sızıı

stres yapma. turp gibi bizim oğluşumuz. seneye sevmeye gelecem inşallah.:emir_bebek:

selam kızlar bizde evimize döndük

alişim oteli
muafazakar değil zaten otel açılalı 20 gün olmuştu
o da da ilk kalan bizdik herşey çok güzeldi
havuz ve spa daha açılmamıştı

ama mutlaka 2 günlüğüne de olasa gidin pişman olmazsaın hatta orada bana dua edersin

lunapark ,sunni gölet içinde ördekler,çeşit çeşit lokanta biçoğu gölet kenarında..
ben istanbul düzce civarında olsaydım her haftasonu giderdim

dur bi eşimle konuşim bakem dimple. gerçi bizimki ev taksitlerin denk getirmek için uğraşıyo. bende böyle desem ne olur bilmem. tatil dönüşü masraf çoktu. ama belki eylül sonu gibi düşünebiliriz. bende internetten bi zemin etüd çalışması yapayım o arada.

X