Elaziğ///23

hadi yap bakam çalışma

kızlar bu ne sıcak yaa
salonda klima var
ama diğer odalar cehennem

diğer odalarda terliyorum salon geliyorum serin
inşallah hasta olmam

oh cıkarınn vallaaaa keyfınıı bızde bpıselım burdaaaaa benımkısıı okuldaan fırsat bulamıyokı tatıle gıdelımmm ogrencımı ogretmenmı bızde anloamadık

evt biraz ağrıtır o aşı. gerçi bende hemşireyim ama hemşirelik yapmıyorum 2006'dan beri. bakanlıktayım masa başı işim. onun için bildiğimide unutmuşu diyebilirim. yinede elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım olmadı odadaki doktor arkadaşlarıma sorarım.

canım benım yıne de cok saol cnm... esımde yok yalnızım saglık ocagıda uzak kalıyor bazen bırsey olursa dıye tedırgın olmuo deılım...

alişim evimdeyim

ay bu çocuklar beni deli edecek

kkızlar yakında 3. sayfa haberi olucam
başlık " dayanamadı intihar etti" olucak
:KK43:((

dimple yapma kız. sen bize lazımsın. zaten hep söylüyorum,sana hayretle bakıyorum diye. ben 1 taneyla kafayı yemek üzereyken,sen 3, hemde erkek çocuklarıyla başediyosun. helal olsun bacım sana.
özebuscum her zaman yardımcıl olmaya çalışırım. bu arad sizin ordan kurtulma ihtimaliniz yokmu bacım. hizmet sürenizin bitmesine ne kadar var?

günaydın ank06. bacım epeydir bu aralar uğramıyodun.

günaydın canım waallaha haklısın ya mahçup oldum şimdi :kedi: opuyorumnanaktan

canım benım yıne de cok saol cnm... esımde yok yalnızım saglık ocagıda uzak kalıyor bazen bırsey olursa dıye tedırgın olmuo deılım...

benim kızıma iyi bakın oralarda sizlere emanet kendileri kaydirigubbakcemile3

dimple yapma kız. sen bize lazımsın. zaten hep söylüyorum,sana hayretle bakıyorum diye. ben 1 taneyla kafayı yemek üzereyken,sen 3, hemde erkek çocuklarıyla başediyosun. helal olsun bacım sana.
özebuscum her zaman yardımcıl olmaya çalışırım. bu arad sizin ordan kurtulma ihtimaliniz yokmu bacım. hizmet sürenizin bitmesine ne kadar var?
saoll bıtanem Allah razı olsun... canım 2 yıl burası ama 1 yılımız kaldı cok sukur...

günaydın canım waallaha haklısın ya mahçup oldum şimdi :kedi: opuyorumnanaktan

benim kızıma iyi bakın oralarda sizlere emanet kendileri kaydirigubbakcemile3

ayy canım ablammm benımmmm:1hug:

inşallah tez zamanda biterde hayırlısıyla daha rahat bi yere geçersiniz özebuscum. heme bebek size şans getirecek inşallah.

ank06, estağfirullah niye mahcup oluyosunuz. özletmeyin kendinizi. bu arada sizdemi elazığlı olupta, elazığda kalamayanlardansınız. yoksa eşinizmi elazığlı?

saoll bıtanem Allah razı olsun... canım 2 yıl burası ama 1 yılımız kaldı cok sukur...

ayy canım ablammm benımmmm:1hug:

öptüm en kocamanından kuzummmm Şeniz Şeniz

inşallah tez zamanda biterde hayırlısıyla daha rahat bi yere geçersiniz özebuscum. heme bebek size şans getirecek inşallah.

ank06, estağfirullah niye mahcup oluyosunuz. özletmeyin kendinizi. bu arada sizdemi elazığlı olupta, elazığda kalamayanlardansınız. yoksa eşinizmi elazığlı?

arada uğruyordum ama uzun süredir gelmemişim buraya ondan yani ..
eşim elazığlı canım ama çok küçükken ayrılmışlar oradan hiç görmek kısmet olmadı inşallah bir gün gelmek nasip olur oralara...Şeniz
ben ankaralıyım bu arada ...

ablam bende ankaradayım. gelirsen beklerim. tanışırız. bu arada kk'nın komiklerine yanlış hatırlamıyosam, yeni üyelerin size arkadaşlık teklifine gıcık olduğunuzu yazmıştınız. bende size arkadaşlık teklif edebülüymüyüm?:kedi: gerçi yeni üyede değilim ama........

ablam bende ankaradayım. gelirsen beklerim. tanışırız. bu arada kk'nın komiklerine yanlış hatırlamıyosam, yeni üyelerin size arkadaşlık teklifine gıcık olduğunuzu yazmıştınız. bende size arkadaşlık teklif edebülüymüyüm?:kedi: gerçi yeni üyede değilim ama........

ne güzel ya inşallah canım ankara buluşmasına filan gitmiyorsun herhalde bu mayısta oradaydım bende buluşma yapmıştık kızlarla çok güzel geçiyor..
ya sorma canım benim kızdığım şuydu aslında hiç tanımıyorum mesajlarına bakıyon 3-5 tane hop teklif ediyor birde rep istiyorlardı benimde o dönemler çok yüksekti hep bundan kaynaklanıyordu zaten..ve aynı kişiler başkalarınada yapıyormuş meğerse...
ben sana teklif yolladım canım kabul edersen sevinirim ...opuyorumnanaktan a.s.

ne güzel ya inşallah canım ankara buluşmasına filan gitmiyorsun herhalde bu mayısta oradaydım bende buluşma yapmıştık kızlarla çok güzel geçiyor..
ya sorma canım benim kızdığım şuydu aslında hiç tanımıyorum mesajlarına bakıyon 3-5 tane hop teklif ediyor birde rep istiyorlardı benimde o dönemler çok yüksekti hep bundan kaynaklanıyordu zaten..ve aynı kişiler başkalarınada yapıyormuş meğerse...
ben sana teklif yolladım canım kabul edersen sevinirim ...opuyorumnanaktan a.s.

kabul etmezmiyim. memnuniyetle..... ankara buluşmasına katılmadım hiç. ama buaraya yine gelecek olursan görüşelim ablam.

kabul etmezmiyim. memnuniyetle..... ankara buluşmasına katılmadım hiç. ama buaraya yine gelecek olursan görüşelim ablam.

sevindim canım saol ankara buluşmasına git derim çok şeker arkadaşlar çünkü öğretmenevinde buluşuyorlar gelirsem mutlaka görüşürüz canım kaydirigubbakcemile3

ya tek endişem yaş ortalaması biraz yüksek, beni çok takmazlar diye cesaret edemedim:KK1:

kızlar dün misafirim vardı
ayy bi koşturma sormayın
bu günde temizlik var

öptüm hepinizi

iyiyiz çiçeğim
sen nasılsın?

(bende sanki herkesten haberim varmış gibi çoğul konuştum)

X