Elaziğ///23

HERALDE
öyle yapıcam

ayrıca bu millet nerde
huuuuuuuuu
elazizin güzelleri
nedisiz

kızlar günaydın. hakikaten dimple bu millet nerde? tabi havalar ısınınca geziler bizim hatunlarzemuszemus

hepsi birdenmi ????

bence bakıyolar
yazmadan çıkıyolar

hain domdomlar

anaaaaaaam o zaman topiği senle benmi yürütecez ya:sinifsinif: acaba nevini nasıl oldu? özebus nasıl? inşallah bebecikleri annelerine sıkı sıkı tutunurlar bu arada dimple oto koltuğunu ne yaptın? biz 1 haftadır arkada oturtup,emniyet kemerini bağlayarak götürüyoruz. ama hafatsonu bakınacağız bakalım.

mrb kıslar yoktum cunkuuu amcamın 3.5 yasındakı kızını kaybettıkkkkk cokk uzgunummm hatta yıkılmıs durumdayımmm yavrum benımmmm mınnacıktıııı hayata gozlerını yumdugunda ellerımde can verdıııı piskolojım bozulduuuuuu keske yanına olmasaydımmm o halı gouzmunun onunden gıtmıyoooohıcbıseyı yoktuu bogazını tek tutuyoduu onandqa kamerayla baktılarr hıcbıseyı yoktu boghazındaa 24 saat sonra komaya gırıp can verdı hastanedeee hıcbısey yapamadıkkkk cok cok uzgunummm

ya çok geçmiş olsun. inanamıyorum ya. okurken tüylerim diken diken oldu resmen. peki neden oldu? boğaz ağrısı nedenmiş?

ya çok geçmiş olsun. inanamıyorum ya. okurken tüylerim diken diken oldu resmen. peki neden oldu? boğaz ağrısı nedenmiş?

arastırma hastanesındekı doktorlar teshıs olarak sadece gıda zehırlenemesı dedıılerr neden oldugu bıle kesın olarak bellı deıldııı sadece rapor olsun dıye gıda zeırlenmesı denıldıııı cokk uzgunuzzz rabbımmm kımseye evlat acıssı vermesın anne babası cok kotu haldelerrr :çok üzgünüm:

ayyy myflowers ne kötü ne acı bişey
rabbim sabrınızı arttırsın görmeyenlere gösstermesin
söyleyecek bişeyde bulamıyorum

alişim
biz aldık
krafın 15-36 sından aldık
babası aldı arabaya bağladı ben daha görmedim
ama sırt ayrılıp yükseltici olarak ta kullanıyo ayrıca birazda yatıyo
160tl

slm kızlar ben dimplenin dediği gibi okuyorum ama yazamıyorum benim kafa kalabalık alperen biyandan okula gitmek istemiyo alperenin satranç kursu haftada3 eçıktı okula götür gezmen varsa git bilmem ne ..........

myflower okurken bile tüylerim diken diken oldu başınız sağolsun allah annesine babasına sabır versin
allahımm esirgesin nasıl olurr bogaz ağrısı ya aklım almıyoo allahım çocuklarımızı esirgesin korusunn

şebnem seninde haberin olur yada bileniniz varsa bana söyleyin

yazın büyük oğlumu gönderebileceğim kurs fala bişiyler varmı
bi aktiviteye katılmasını istiyorum

tatile gidip geleyim
ortancamı da kreşe başlatıcam
dr tavsiyesi üzerine
konşamıyo evine ve aileye çok bağımlı bunu yenmemiz gerek

ne kursuna
ben alpereni futbol okuluna yazdırıcam bide enstruman istiyorum bakalım
eğer futbol okulunu istersen sporıum var fenerbahçe okulu istersen bak oraya ama bide elazığ spora sorucam bakalım eger varsa paramız elazığ spora gitsin dimi?

eyüp ün futbola pek merakı yok

bende bi soruşturayıp basketbol olsa daha iyi olur dediğin gibi enstruman da olabikir

bide yüzme kursu açılmış doğukentte ama ona pek sıcak bakmadım

bende yüzme kursuna sıcak bakmıyorum ya bol bol o pis suları yutacak
bende basketbol istedim ama yok benimki futbol meraklısı

bakalım artık bişiyler yapıcam
yoksa yaz boyu beni yer
sabah kalkıyo sıkıldım taa yatana kadar

Ben gecen sene cok gıtmıstım dogukenrtekıne haftada 3 defa ordaydımmmm o su Desmıyomuydukııııı o su sureklı erkeklı bayanlımı kullanılıyoduuu ayy ınanmıyorum kendımeeeee

Garantı yok
olabılırde olmayabılırde

basarlar kloru sokarlar mılletı ıÇııne

günaydın kızlar. kızım perşembeden beri hastaydı. onunla uğraştım,durdum. bulantı-kusma,ateşi vardı. kreşten enfeksiyon kaptı herhalde dedik. ama sonra bi baktım en arkadaki dişi patlamış. ucu gözüküyo. yavrum demek ondan huysuzdu. bugün kreşe gitti. sabahta gitmek sitemedi. zoraki gitti. inşallah zamanla alışır.

alişim geçmiş olsun canım

şu hayatta çocuklar hastalanması ne oluyosa olsun

insanın ömründen ömür gidiyo sanki

aynen dimplecım ya. mahvoldum uykusuzluktan,mızırdanmasından benim sinirlerim bozuldu artık ya. dimplecım bu arada hangi modeldi senin oto koltuğu öğlen ulus'ta bebek mağazalarına bakınacam.

alişim geçmiş olsun şimdi nasıl kızın
dimple benide götür tatile ((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…