Elaziğ///23

myflowers

senin ev hangi tokilerde

cumhuriyet mahallesimi

kızlar okudum iyisiniz hepiniz anladıgım kadarıyla:)bende iyiyim annemler burda vakit hızlı geçiyo:)

bilgisayyarım yoktu
yeni okudum hepsini:)
iyigcler öpüyorum hepinizi

günaydın kızlar, nasılsınız? haftasonu havalar çok kötüydü burada. bi gezemedik:umursamaz:

ozebus

koyarsın artık buraya profilden resmini

minişin
koyarım tabı koymam mı kuzumun rsmını...

Amin canım benım saolasın Allah razı olsun...

Herkese ıyı aksamlar... kızlar kovancıları bılenınız var mı? Tasınma durumumuz varda,hastane acısından bana sıkıntı olacak bır yer mı bılıyor musunuz?

günaydın kızlar. özebuscum sen alacakayadaydın demi. yanlış hatırlamıyosam. yani kovancıların alacakayadan iyi olduğu kesin ama detayını bende bilemedim canım. arkadaşlar varsa kovancılar'dan yardımcı olurlar inşallah canım.

meraba bayanlar bende elazığda yaşıyorum ve bende pembe tokilerdeyim

myflowers komşu çıktı sana
bizde onun arkasındaki yüksekoba konutlarında ev baktık ama parada anlaşamadık 270 milyardan bi kuruş inmedi yoksam bende saa komşu gelicektim

bu arada eşimle ben pazar günü bi çılgınlık yaptık :)
(tabiki 3 çocuklu bi aile için çılgınlık sayılıyo)

aniden malatya ya gitmeye karar verdik
malatyapark ta gezdik koçtaş a falan baktık

aslında ben gitmek istemadim çocular bizi zorlar durmazlar diye
ama tahmin ettiğim gibi olmadı
gayet rahattı
hatta miniğimi araba koltuğuna koyduk üç kardeş arka koltukta oturdular
bende önde rahat rahat gittim :)
zemuszemus

ee masallahı varmıs adamındaa yanıı 270 mılyarda az para deıl hanııııııı amakomsu olsak hıcc fena olmazdıııııı :))) gercı bende ev bakıyom: evımı sat:cam bıze kucuk gelıyoooooooo

ne haber kızlar

şebnemin annesi burda heralde geziyolardır ana-kız

nevin arada giriyo

ya havalarda bizimi kandırdı ne

yaz geliyo sandım tekrar serinledi

ama bu gün güzele benziyo

yaz gelsin yaa

çocuklar sereserpe gezsinler

Kızlar çilek festivali ne zaman yapılıyo bilen varmı kısmetse bu sene gelmek istiyoruz biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…