Elaziğ///23

günaydın kızlar

evet dimple dogru demiş vallahi

geziyoruz bide annemler köyümüzde ev yaptırıyolar devamlı köye gidiyoruz

kızlar nevin rahatsız ya dua edin nevincigime

çilek festivalidemi oluyomuş elazığda yeni duydum

burdan haber verin bizede

Maden/Gezin'de kızlar festival Elazığ merkezde değil hani Gezin çileği varya kokulu kokulu pembe ohhh:)

hayırdır

nevinin neyi var ciddi bişeymi

yoksa olağan hamilelikle ilgilimi

iyi geceler kızlar

eşimle ütü yaptık yoruduk ya

niye şu sihirli güçler bizde yok

her işimizi hemencecik yapılsaydı ne olurdu sanki

kızlar dün işe gelmedim. kızı kreşe başlattık. hayırdır nevinin nesi var sbnm? inşallah ciddi bişey yokturbilmiyorumkismile

minik prensesim beni çok üzdü rahim ağzı yetmezliği varmış sancım çoktu erken gelebilir çok küçük daha yaşayamazdı yıkıldım çok üzüldüm...serklaj oldum ama buda garanti değil yatmak ve dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden....

ayyyy

nevin çok üzüldüm canım

rabbim yardımcın olsun

bebeğini sana bağışlasın

arkadaşlar ben doğumumu elazığda yapacam.bana tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı.özellikle epidüral doğumda iyi olanı istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben anadoluda doğum yaptım
orada epidurali tavsiye etmiyorlar

neresi epiduralde iyi bilmiyorum
ama geçmiş sayfalarda bu konu hakkında yazılanlar olmuştu

kızlar bu arada ortanca oğluma oto koltuğu araştırıyorum
tavsiyesi olan varmı

nevincim çok geçmiş olsun Rabbim kuzucuğunu sana bağışlar inşallah. sağlıcakla kucağına almayı nasip eder.
dimple kızım 3 yaşına girecek eylül ayında. 2007 doğumlu. hatta 3 bitip dört yaştan gün alacak. bu aralar bizde oto koltuğu bakıyoruz. e-bebek var ankarada, haftasonu oraya bakalım dedik. bende tabi ilk önce internette zemin etüd çalışması yapacam. sende alırsan bana söyle. markası fiyatını bilgim olsun.

bende kaç gündür nette araştırıyorum

neredeyse bu konuyla ilgili tez hazırlıycam

benim oğlum 2.5 yaşında ama uzun yola çıkıcaz şöyle uyuma pozisyonuna geçebilen bişiler bakıyorum

ebebek te uygun fiyatlı bişiler göremedim sitesisinde

bide bugün çarşıya çıkabilirsem

çalışmalarıma yakından bakarak devam edicem

alırsam sana söylerim

hıııı

alişim

yurdışında yarı fiyatına
ingilterenin graco sitesine girdim orada fiyatlar yarı yarıya bi tanıdığımız olsa getirtirdik

kız dimple sen zehir hafiye gibisin yahu. valla benimde yurt dışında kimsem yok. aslında varda yani oto koltuğu getirtecek kadar samimi değiliz. bi yüzsüzlük yapsammı? ama yok ya yapamam,helede yok cevabı alırsam iyice bozulurum.

bencede
samimi olsan neyse de

bu gün gittim oto oltuğu bakmaya şuan bir yerde var

babymax 190
sunnybaby 200

ikisininde üretim yeri çin

sadece bi tane isofix li vardı onada 700

dedi

kraft falan 300 civarı

ne yyapsam bilmiyorum

bide bende 3 çocuk üçünede ayrı ayrımı alıcaz bilmiyorum
miniğimin var hani şu hem ana kucağı hemde araba koltuğu olanlardan ayrıca onun araç kiti de var
büyüğünede sadece yükselticimi alsam yoksa hiç almasammı kararsızım

X