Elaziğ///23

bu yıl
benim oğlumunda yumurtalarının yukarı kaçtığını öğrendil
bu çok tehlikeliymiş
ileride kısırlığa sebep oluyomuş

iğne yapıldı üç gün arayla
şimdi iyi

seninkinde kısırlık gibi bi risk varmı

yok bır sorun olmaz cocugu olur dedı eger o tekınede bısey olmazzsa

aman iyi iyi
bizim ikiside kayboluyodu

aman yumurtalara dikkat :)))))))))))))

hu huuu dımplecımmm benı ortada bıraktınnn ask olsunn
sen gelemdınnn bende cıkıyom

biz merkezdeyiz ama taşınıcaz gibi

yeni migrosun alt tarafına

(unutma benim 3 çocuğum var arada kaybolabilirim)

mıgrosun altında bende baktım yagmur evlerıne hosuma gıtttıııı ama kucuk gıbı ya

kızlar günaydın. kızı kreşe ben götürdüm bugün. işede geciktim ya. biraz mızırdandı. e tabi 2 gün evde olunca pazartesi zorlandık. nevin sen nasıl oldun? dimple bizde oto koltuğunu aldık babymax. oda kraftınmış galiba. 180 milyona, 10 ay taksitle. peşin alsaydık 160 belki 150'ye de düşerdi. özelcan bebe var burda ulusta. fiyatlarıda, markalarda gayet iyi.
sbnm sen ne yapıyon. oğlunun karnesi nasıl gelecek? kızlar bizde bu cumartesi yola çıkıyoz. önce maraş ordanda antepe gidip öyle gelcez inşallah elazığa. bakalım. çok ihtiyacım vardı buna biraz kafa dağıtırım.

ooohhhh alişim gez iyi olur senin içinde

myflowers

bizim yağmur evleri değil
abba inşaatın arkası 8 katlılar varya onun arkası hemen

kızlar günaydın. nasılsınız? nerelerdesiniz? dimple bizim kız oto koltuğunu çok sevdi. şimdi daha rahat pencereden bakıyo ya. ohhhhh değmeyin keyfine kuzumun.

iyidir alisimcim baktık netten karnesine hepsi 5 iyi yani:)
myflower ben temelden girmiştim yağmur evlerine bana da küçük geldi diye yarıda vazgeçtik aldık paramızı ama o evleri yapan adam çok güvenilir biri kesinlikle eğer kooparatif gibi bişey düşünürsem tekrar yatırım amaçlı o adamın yaptıgı evleri düşünürüm

iyi sbnm sevindim canım. yağmur evlerini bilmiyom ama tofaş metinler varya, karşısı abdullahpaşa zaten. tofaş metinlerin hemen arkasında bizde kooperatife girdik. dimple yakınmı oluruz? komşumu geliyon bize. gerçi bizim evler nasipse 2013'te teslim...boshayallersmile

alişim

çokta uzak değil

bizim oğlan araba koltuğuna bayıldı

geçen uyudu koltukta farketmemiştim
yatar bozisyonda değildi başı bi öne bi yana düşüyodu
hemen video çektim

şu toyota reklamlarına göndericem

evtttt kucukk geldı banda o yuzen ıstemedım zaten kendı evımde kucuk dıyee ayrı buyuk bır ev daha almak ıstıoyorummmm da dur bakalımmm nasıp ne zmanaysaaaaaa artıkk

:teytey:
bıdeeee bu ayın 3 de ehlıyet sınavım varrr dua edın kıslarrr banaaaaaa bıde arabamı alsammmm ohhhhhhh degmeyın bu yazzz keyfımeee:teytey::dance:

ya benim ehliyet var da pratik yok. kayınpederim gel pratik yaptırayım diyor ama ben hamileyken kaza geçirmiştim ya. trafiğe çıkmaya cesaretim yok ya.

evet kullanıyodum ama kazadan sonra soğudum. gerçi kazayı eşim yaptı ama o korkuyu kolay kolay kolay atamam herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…