Elaziğ///23

kızlaaaar doktordan geldııımm... miniğimin ılk halını gördum... ellerını ayaklarını :) zıplayıp duruyor... Allahım yasamak ısteyen herkese nasıp etsın ınsallahhh

kızlaaaar doktordan geldııımm... miniğimin ılk halını gördum... ellerını ayaklarını :) zıplayıp duruyor... Allahım yasamak ısteyen herkese nasıp etsın ınsallahhh

rabbım saglıkla kucagına almyı annelı babalı buyutmeyı nasıp etsınnnn :CüvCüv:

özebuscum Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder inşallah. nevincim inşallah hepinizlede görüşürüm. bende çok istiyorum. her yaz melikenin hastalığından burnumdan geldi. inşallah bu yaz bişey anlarım. sbnmle eviniz yakınmı? bu arada myflowers, canım sen nerde oturuyosun? şimdi bi zemin etüd çalışması yapayımda, 1 ay sonra lazım olur.sositososito

evet yakınız şebnemle yolun bi ucunda benim ev bi ucunda şebnemin evi çok yakınız:))
dimple çarşıda zaten onun yeri kolay:)

idare ediyorum alişim zorlaşıyor artık ya
birde alerjim var ilaç alamıyom düşün işte sürekli hastalanıyom :)
şu yaz bi geçse kızıma bi kavuşsam bende ya
çok dikkat ediyorum korkuyorum bunda tüp diye
bu ay hiç kilo almadım üzülüyorum ya

sen ve cadı kızın nasıl? hava değişimindenmi hasta oluyor burada o çok zor olur işte
kaynanan nasıl : D :KK70: :KK70:

kilo alman bebişinin sağlıklı olduğunu göstergesi değilki canım. bebişin alsın yeter. bizim arkadaş toplamda 8 kilo almıştı. çocuk 5 kilo doğdu. tabi doğumdan sonrada sanki hiç doğum yapmamaış gibiydi. doğum sonrası hiç kilo sorunu olmamaıştı. bebişin kontrolleri normel olsunda gerisi normal değil. tüp bebek içinde rahat ol. normal hamillelikten daha da bebek için risksiz. çünkü anne ve babadan eni iyi olanı aşılamada kullanıyolar. normal yolla hamile kaldığında bu mümkün değil. yani bir tür gen ayıklamasıda yapılıyor. içini ferah tut. ismi bellimi miniğin?

kaynanam geçen aramış beni niye araryıp sormuyosun diye. e yaptıklarını bazen burdada anlatıyorumki bunlar binde biri. hala benim onu aramamı bekliyo. kızızmında bünyesi çok hassas. bakalım haziranda kreşe vercem biraz belki öyle direnci artar,sosyal olur.

canım biz pgt yapmadık genetik tanı yani sadece sağlıklı embriyo transfer edildi
ama önce düşük riski yüksek sonrada erken doğum riski huzursuz ediyo beni işte sürekli inş. sorun çıkmaz
bi adı neva olur diğerine karar veremedik daha iki ismi olur
ben gır gır olsun diye kaynanan sordum :)) boşver sen onu canım nasılsa uzak dimi :))
çocuklar bi yaşa kadar ne kadar dikkat etsen napsanda hasta oluyolar işte

valla inan artık bende onu hiç takmıyorum. of be dünya varmış. Allahtan buralara geldimde kafam rahat. hop elimde topl elimde derler ya.:)) çok şükür rahatım. kızımda maşllah diyeyim eskisi gibi değil. demek büyüyünce dirençleride artıyo. bebiş içinde neva güzel isim. ben kızıma asel yada eylül düşünmüştüm. sonra melikede karar kıldık. senin bebişte eylülde demi. eylül güzel isim aselde cennetetki dört kapıdan birinin adıymış. ama ne bilim asenayı çağrıştırıyo diyo istemedemi. çokmu pimpirikliyim ne. sempatiksalakcinni

evet onların herşeyi stres :)) tadını çıkar bakışları bile huzur bozuyo:KK70:
neyse cicim ben kaçtım kib melike cadısınıda öpüyorum....

özebuscum rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eder inşallah. Nevincim inşallah hepinizlede görüşürüm. Bende çok istiyorum. Her yaz melikenin hastalığından burnumdan geldi. Inşallah bu yaz bişey anlarım. Sbnmle eviniz yakınmı? Bu arada myflowers, canım sen nerde oturuyosun? şimdi bi zemin etüd çalışması yapayımda, 1 ay sonra lazım olur.sositososito

canım benım evım tokıdeeee sızler nerde oturuyosunuzz

ben ankarada oturuyorum. ama annemler doğukentteler. gerç, kayınvalidemler çaydaçıraya yakınlar. onlara geldiğimide silere uğrayayaım hemde onlarla fazla oturmamış olurum.zemuszemus

X