Elaziğ///23

burdayım amama sen goremıyonnnnnnnnn hanı dıgerrr gakkoslar nerde bakalım

ay öğlen çıkmam gerekti
malum 3 adet çocuk olunca heran herşey olabiliyo

herkes iyimi
huuuuuuuuuuuuu
millet

sorun dııl tatlımmm ben 1 cocukla zor nete bakınıyomm 3 cocukla ALLAH yrdmcı olsn

günaydın kızlar. evet dün anneler günüydü. ben sınavdaydım:KK43:(( ama sınavdan çıktığımda kızım annecim diye koşarak bana geliyo,elinde de bir gül. bana uzattı. sınav stresimi aldı yavrum ya. Rabbim hepimizin kuzularını bağışlasın.

hadı gecmıs olsun alişim ıns sınavından ıyı netıceler alırsın cnm...

3 gundır sularımız kesıkk... rezıllık anlatamam... cok kötu yahu elını ayagını baglıyor...

ay kızlar demin ne biçim dolu yağdı

benim cam balkonumun camını açtı balkonun içindekiler mahvoldu

slm herkese. arkadaşlar ben denizlide görev yapıyorum.hamileliğimin 7 ayını denizlide geçirdim. doğumiçin Elazığa gidicem. 8 hafta kaldı doğuma nerdeyse ama ben hala doktor seçemedim. yeni doğum yapan var mı acaba doktor tavsiyesinde bulunacak??

cnm hosgeldın... ben Elazıglı deılım ama gorev dolayısıyla buradayız...hamıleyım bende,merkezde cagrı tıp merkezınde şükrü beye gıdıyorum kontrollere... suan ıcın memnunum cnm... ama komsularımdan çapa tıpta hayrunnısa hanıma gıden varmıs,bırde ufuk tıpta orhan beye gıden komsum var.. hangısıne sorsam hepsı memnun doktorundan...sanırım elazıglı arkadaslar dah yardımcı olurlar...
dımplecım yenı dogum yaptı aramızda ona sorabılırsın...

MERHABA CEDRıCX

canım 4ay önce doğum yaptım
ben anadolu hastanesinde fatma kaya ile doğum yaptım
daha önceki doğumlarımıda o yaptırmıştı (sezeyan)

yanlız şöyle bişi var fatma hanım birazcık sezeryancı
ama sezeryan olacaksan yada son dakkada bu yönteme baş vurmanız gerekirse
kesinlikle fatma hanım
kadının cerrahisi çok çok iyi
hiç tereddütsüz gidebilirsin

illede normal doğum düşünüyosan
sara hatun hastanesini düşünebilirsin
orada da çok iyi doğum dr ları var

günaydın kızlar. bende hamileliğimin son 4 ayını elazığda geçirdiğim için nevrez hanıma gitmiştim. ve çokta memnun kaldım. deneyimli ve sana güven veren bir tavrı var. o beni çok rahatlatmıştı. şimdi herhalde garın ordaki bir özel hastanede çalışyor. hem bayan olmasıda ayrı bir artı. ama şükrü beye göndermişti bizi nevrez hanım. 7 aylıkken 3 boyutlu ultrasonuna bakmak için.cd'si hala bende. bizim sıpa elini sallamış bize. hatta göz kırpmış filan hatta şükrü bey bu gözünü kırpan ikinci bebek demişti. bize gülmüş filan. yani o zamanda şükrü beyi çok beğenmiştim.oda iyi bir doktordu. ama şunu söyleyeyim deniz beyin bilgisi de deneyimide hepsinden iyi ama onun hastane ortamını sevmedim. yani gelen kesim çokta iyi değil. hastanesini değiştirdiyse kesinlikle deniz bey derim.

günaydın kızlar. bende hamileliğimin son 4 ayını elazığda geçirdiğim için nevrez hanıma gitmiştim. ve çokta memnun kaldım. deneyimli ve sana güven veren bir tavrı var. o beni çok rahatlatmıştı. şimdi herhalde garın ordaki bir özel hastanede çalışyor. hem bayan olmasıda ayrı bir artı. ama şükrü beye göndermişti bizi nevrez hanım. 7 aylıkken 3 boyutlu ultrasonuna bakmak için.cd'si hala bende. bizim sıpa elini sallamış bize. hatta göz kırpmış filan hatta şükrü bey bu gözünü kırpan ikinci bebek demişti. bize gülmüş filan. yani o zamanda şükrü beyi çok beğenmiştim.oda iyi bir doktordu. ama şunu söyleyeyim deniz beyin bilgisi de deneyimide hepsinden iyi ama onun hastane ortamını sevmedim. yani gelen kesim çokta iyi değil. hastanesini değiştirdiyse kesinlikle deniz bey derim.
canım ya nevrez hanım bizim bi arkadaşın problemli gebeliğini çok geç farketmişti.sorunu anladığında iş işten geçmişti yani.arkadaşım bebeğini kaybetti bu yüzden. nevrez hanımı pek düşünmüyorum bu yüzden.
deniz bey de geçende bi arkadaşım normal dğum yaptı.adam doğuma girmemiş.ebe yaptırmış doğumu.
orhan beyle ilgili olumlu şeyler duyuyorum hep ama erkek diye kararsızım birazbilmiyorumkismile

MERHABA CEDRİCX

canım 4ay önce doğum yaptım
ben anadolu hastanesinde fatma kaya ile doğum yaptım
daha önceki doğumlarımıda o yaptırmıştı (sezeyan)

yanlız şöyle bişi var fatma hanım birazcık sezeryancı
ama sezeryan olacaksan yada son dakkada bu yönteme baş vurmanız gerekirse
kesinlikle fatma hanım
kadının cerrahisi çok çok iyi
hiç tereddütsüz gidebilirsin

illede normal doğum düşünüyosan
sara hatun hastanesini düşünebilirsin
orada da çok iyi doğum dr ları var

hımm. canım ben şubat tatilinde gittim fatma hanıma kontrole.hem bi tanırım dedim.ama çok ilgisiz geldi bana yaa..ben burdaki doktorumdan çok memnunum aslında onunla kıyasladım biraz sanırım. sezeryancı olduğunu söylediğin iyi oldu bak. bilmiyodum hiç.daha doğum şekli belli değil benim.bi aksilik olmazsa normal olsun istiyorum..hayırlısı olsun bakalım..
haftaya gelcem elazığa.sarahatuna bi gideyim olmazsa diyorum.bi de orhan beye.doktorumu belirlesem çok rahatlıycam

dimple2 sana bişey sorcam canım.doğu anadolu hastanesinde yenidoğan yoğunbakım ünitesi var mı? bi de epidural sezeryan yapıyo mu fatma hanım bilgin var mı?

canım yenidoğan yoğun bakım ünitesi varmı bilemiyorum ama olacağını sanmıyorum

benim son doğumum aniden oldu
fatma hanıma epidural olsunmu diye sordum
hayır dedi
üç gün önce bi hastam epiduralle oldu dedi baş ağrısından ölüyo dedi

senin anestezilerin çok iyi geçiyo
hiç gerek yok dedi
bende genel anestezi oldum

fatma hanımı soğukluğuna gelince

aynen öyle hasta psikolojisinden çok anladığını söyleyemem ama dediğim gibi eli çok iyi

bide benim üçüncü doğumum olunca aramızda azbuçuk bi samimiyet oluştu

ama yinede mesafeli

hııı aklıma gelmişken

ben mesala fatma hanıma dedim ameliyathanede erkek olmasın dedim
o da hemen tabi tabi dedi

ameliyathaneye bi girdim bi dr bide ben vardı
beni dr boyadı ondan sonra bayan anestezi dr geldi
dr um üstümü kapattı
bayılana kadar kimse yoktu

bu benim için çok iyi bişiydi

dimplecım fatma hanım benim eltim e direk çocuğun olmaz demişti. şimdi kızı var nerdeyse 3 yaşında. yani bunu söyledikten 2 ay sonra direk kendiliğinden hamile kaldı. gerçi hep gizlenir ya böyle şeyler. bi gün eşim hem kaynımın hemde eltimin ilaç kullanıp,tedavi sonucunda hamile kaldığını öğrendim. niye gizliyolarki sanki. insanın kendi elinde olan bişeymi bu. Rabbim isterse olur,istemezsede ne yapsan nafile.

canım ya nevrez hanım bizim bi arkadaşın problemli gebeliğini çok geç farketmişti.sorunu anladığında iş işten geçmişti yani.arkadaşım bebeğini kaybetti bu yüzden. nevrez hanımı pek düşünmüyorum bu yüzden.
deniz bey de geçende bi arkadaşım normal dğum yaptı.adam doğuma girmemiş.ebe yaptırmış doğumu.
orhan beyle ilgili olumlu şeyler duyuyorum hep ama erkek diye kararsızım birazbilmiyorumkismile
selam cnm...
benım komsum ona gıttı kontrollere ve bana da tavsıye ettı...gercı ben ona gıtmıyorum da kontrollere... orhan bey den cok memnun kaldıgını söyledı...
dimple2 sana bişey sorcam canım.doğu anadolu hastanesinde yenidoğan yoğunbakım ünitesi var mı? bi de epidural sezeryan yapıyo mu fatma hanım bilgin var mı?
şükrü bey sanırım yapıyor epıdural cnm... arkadasım 7 aylık hamıle ve epıdural yapcaklar...
kuzular nabersınızz hattaa nerelerdesınız

selammm canımmm

aalişim

fatma hanım biraz karamsar
ne olsa pat diye söylüyo moral falan sıfıra düşüyo

bazı insanlarda kompleks var
ondan herşeyi gizliyolar
ne saçma eni sonuda ortaya çıkıyo

X