Elaziğ///23

kızlar hayırdır kimseden ses çıkmıyor... nerdesiniz yahu?

kızlar bu topik ölmüş:sinifsinif: bir fatiha okuyam

niye ölsün canım...her gün vakit olmuyo belki kiminin işi kiminin çocuğu var..dimi ama.???

ne ölmesi ya internetimiz yok dedk kaç gün snra girebildim oda arkafaştan şimdide öyle
oluyoduda girmiyomuyduk hbrim olduda gelmedimmi lütfennn

haa şöyle canlanın biraz

şebnem nett niye yok

ne oldu

ya ne bileyim kimseden ses seda çıkmıyor. tmm sbnm senin net yokta diğerleri nerde? ne nevin,ne güzel hatun,ne özebus.kimseciklerden ses yok. merak ettim valla kızlar sizi.

ayyy bende burdat*yım bebeklerim ne ölmesi ne kalması sağ salim burdayız hepimiz çok şükür iyiyizde maşallah.işten güçten fırsat buldukça giriyorum valla.

günaydın kızlar.opuyorumnanaktan nevincim bende iyiyim. güzellik sanada kolay gelsin. elazığa gelince sizlerle tanışacam inşallah. gurbetteyim ama elazığ hasretini sizlerle gideriyorum valla. bu arada ben topik ölmüş dedim kızlar yanlış anlamışsınız. Allah korusun sizler için öyle bişey söylermiyim. aşk olsun ya. inşallah en kısa zamanda elazığa geldiğimde kızımla teyzelerimizin yanına gelcez:eek:

o kızını yerim ben ya tez vakitte gelin olurmu :)

bende şuan temizlik var

ayrıca dün annem guatrdan ameliyat oldu

şuanda medical park da

çocuklardan fırsat bulabilirsem hastaneye kaçıcam

bi bakıyım annecim ne yapıyo

dimplecım çok geçmiş olsun ya. yapabileceğimiz bişey varsa yada yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. bebiş nasıl büyüyomu.
nevincim yaza gelince inş görüşürüz. bu arada senin bebişin cinsiyeti daha bellei değildir. ama 1 aya kadar hayırlısıyla belli olur. çin takvimine baktınmı?

dimple canım çok geçmiş olsun
cinsiyeti belli değil daha ama haftaya tahmin edebilir belki
çin takvimi olurmuki bende :)) 16-17 yumurta toplandı birsürü embriyo oldu ne bilim sanmıyorum :)))

neyse hayırlısı olsun canım ya. önemli olan tabiki sağlıklı olması bebişin.:emir_bebek:

evet canım tabiiki sağlığı ya kaç sene bekledim bebişimi sonuçta tüp bebek okadar emek verdim halen iğneler var delik deşik oldum :))) gelsinde cinsiyet hiç önemli değil benim için...
ayhh nezman alacaz kucağımıza ya :)))

ay bu pazar buluşsaymıydık ya ama kimse görmez yazdığımı :p

Günaydın arkadaşlar çok geçmiş olsun deprem olmuş elazığda inşallah herkes iyidir :Saruboceq: habersiz bırakmayın bizleri lütfen .

geçmiş olsun arkadaşlar ya.
bayağıda şiddetliymiş.6.0 büyüklüğünde:KK43:(

Arkadaşlar çokkk geçmiş olsun..Allah beterinden korusun...vefat edenlerin yakınlarına Allah sabır versin..Aklım Elazığda...

X