Elaziğ///23

aykız kızın çok tatlı ya maş.. allah nazarlardan saklasın.. bahtı güzel olsun.. kız evi naz evi oldunuz :))
dimple inş. dediğin gibi 3. ayda geçer artık
bende haftaiçi gelebilirim çarşı olsa benim içinde rahat olur..gün ayarlaryın kızlar mesala salı olurmu
çokgüzelkız :) sende bir iki saatliğine ayarla olmazmı canım

aykızzz ne güzel maşallah ALLAHIM BANA DA NASİP ETSİN
ayyy lütfen dimplecim bekliyorum gelin dilerseniz buyrun lütfen

hadi nevin bi gün koy gelmeyen ne olsun tartışırız ne olacagını

yaa maşallah.barekelllah..çok tatlıymış...canım ya..Allah nazarlardan korusunn....

aykız kızın çok tatlı ya maş.. allah nazarlardan saklasın.. bahtı güzel olsun.. kız evi naz evi oldunuz :))
dimple inş. dediğin gibi 3. ayda geçer artık
bende haftaiçi gelebilirim çarşı olsa benim içinde rahat olur..gün ayarlaryın kızlar mesala salı olurmu
çokgüzelkız :) sende bir iki saatliğine ayarla olmazmı canım

Iyi dilekleriniz için saolun kizlar :1hug:

canlar bana hafta içi uymuyo.siz buluşun artık bende başka zaman katılırım size bakmayın kusuruma lütfen.

aaaaaaa kızlar yarın buluşuyomusunuz.hadi hayırlısı. bu arada günaydın elazığ........zemuszemus

Merhaba gakkoŞlar bende malatyadayım ama elazıĞlıların gelınıyım yanı artık sızdenım bu kofıkler buluŞmuyolar ya sız benıde aranıza alın olmazmı ÖpÜyorum hepınızı.

günaydın kızlaropuyorumnanaktan ne yapisiz? buluşacakmısınız bugün?

günaydın canım kimsecikler yok ortada :))zaten güzelhatuna uymuyor :))ben bunları tek tek ziyaret edeyim :)
nasılsın canım cadı kızın nasıl

iyidir nevincim? cadı kızımda iyi. ama dahada dillendi.susturamıyoruz valla artık. bacım bunlar seni ekti.kimsecikler yok. olmazsa mayısta ben gelem senin yananaklinialirimsmile benim ankaradana gelip seninle buluşmam daha büyük bir ihtimal:hulya:

evet öyle görünüyor :)) neyse denk gelmedi işte ondan
ay şimdi bilmiş bilmiş konuşuyordur ya ne söylüyo mesala :))

valla nevincim dün mesela suyu döküyodu içerken biraz kızdım dikkat et diye bana dönmüş diyoki anne kışma bana bende niye dedim ban yaşık yaşık diyo. yani yazıkmış kızıma. sıpa damardan giriyo. ne yapayım. bide dün lavaboy götürdüm başında bekliyorum,anne bana bakma dedi. niye dedim. aynaya bak,ayıp ayıp,bakma bana. çok bilmiş ama kelimeleri tam çıkaramıyoda iyice komik ya.

süper ya açıklamana gerek yoktu anladım ben dediklerini yerim ben onun minik dilini ya zilli
kızlar bambaşka mini eteği varmı kız kısacık böyle kat kat giydir poposunu sallayıp gezsin:))
bugün buluşma olmadı ama bende gökçerana ve semfatihle tanıştım...:))

ya ne buluşması neden benim haberim yok ben dedim benim haberim olmuyo ühüüü:KK43:
buluştunuzmu yoksam benim net yok şimdide arkadaştayım diye bakabiliyorum

aman sbnm bırak bu ayaklarısempatiksalakcinni buluşalım diye ortalığı yıktın 3 gündür sesin soluğun çıkmi.gerçi ben zaten gelemeyecektim niye daldıysam.zaten kimsenin gelesi yokmuş.baksana kimsenin sesi soluğu çıkmi.
e nevin buluşma nasıldı

canlar ben gelmeyi çok istiyodum..ama hem işm çıktı...hemde sabah girdim kimseden ses çıkmamıştı....kusura bakmayın yaa

zaten bu topicten iş çıkmaz

öpüyorum hepiniziiiii

X