Elaziğ///23

bende iyiyim ne olsun ya. bi iş,bi ev,bi çocuk koşturup duruyorum. dün kızımı parka götürdüm. tam 3 saat oynadı parkta. kış iyice bunaltmış yavrumu.

günaydın elazığın çıtırları ve elazığlı çıtırlar
ya nekadar sıkıcı bi havca var ne iş yapasım var ne dışarı çıkasım bu ne ya bi bahar geleydii hayırlısıyla

günaydın kızlar. ne var ne çok? demek elazığda hava kötü. burası 2 gündür gayet iyi. sürekli dışarda geziyorum bende.

kızlar naber vallahi artıçılar oluyosada biz merkez yani pek hissetmiyo heralde

aykızcım kızın nasıl büyüyo mu

kizim iyi çok sükür Sebnemcim yavas yavas büyüyo pazartesi 40 miz çikicak hayirlisiyla geceleri uykusuda düzene girdi bi 3te kalkiyo bidaha sabah 7 8 gibi kalkiyo. bende biraz rahatladim
Sen nasilsin canim

MERHABA KIZLAR

çok teşekkür ederim
annem daha iyi

depremde yakını ölen yoktur inşallah
Allahım beterinden saklasın hepimizi

dimplecim kaçırmışım annen mi hasta geçmiş olsun tatlım

nevinim görmedim tatlım daha yeni gördüm
nasılsın bebiş nasıl cnm

günaydın kızlar. nasılsınız? dimple,bebiş, annen nasıl? nevincim sen nasılsın? hamilelik nasıl gidiyor?
sbnm sanada günaydın. yalnız resim yükledim demişsin. görünmüyor canım. hepinize güzel bir gün diyorum. burada şakır şakır yağmur yağıyor. hatta atakule tarafında kar bile yağmış. yaz gelsin artık ya.

ben gördüm çok güzel bir hatun:)))

bende bebeğimde iiyiz canım çok şükür...

bende bu sayfada zannettim. neyse gördüm sonunda. valla sbnm güzel hatunmuşsun vesselam. hemde formunda bir hatun. daha öncedemi zayıftın yoksa azmin zaferimi?

teşekkür ederim kızlar ee sizlerde yükleyin bakalım sonra yine dilerseniz silersiniz
alisimcim ben çooook kiloluydum ya 89 90 kiloydum tabi doğumdan sonra şimdi 69 70 imboy173 allahtan boyum uzunda kurtarıyorum 66 kilo oldugumuda biliyorum ama aldım bu aralar bekarken dal gibiydimm 57 işte öleee

tekrar çok teşekkür ederimm resimlerinizi bekliyommmm

Son düzenleme:
canım ben buraya resim yüklemem ama face var istersen veririm:)

ben foto koymasam. malum doğumdan sonra hala kilo vermedim. 75 kiloyum. düşünün artık beni.

Tütütütü maasallah sbnmcnmm...
Elazıgda olupta cırkın bır kadın görmedım ben zaten...
Opuyorum hepınızı...

kızlar elazığda en iyi cildiye doktoru nerde ya ...acil..gitmem lazım...ya çağrı tıp merkezindekine gittim...pek memnun kalmadım

X