Elaziğ///23

bende varım haftaya gün belirleyin canım ne var bunda pazartesi salı çarşamba ayarlayın kesin olsun yerde belirleyin gelmeyen ne olsun?? :)))
ankaralı sende orada kal öyle :)) yazında seninle görüşürüz artık sabret az kaldı

kızlaaarrr bende elazığlıyımm...şuan elazığdayım..yaa bende görüşmek çok isterimm yaaa....

anam ben burda kaldım valla ya. yazın geldiğimde hepinizi dürtüp toplatmazsam banada aliş demesinler. çaylayacam ya:sinifsinif:

Kızlar bu pazar deĞılde ÖnÜmÜzde kı hafta pazar olabılırmı acaba ben bı tek pazarları Çıkabılıyorum...eĞer sızede uygunsa.ayy bu Şebnem nerde ses yoook.

Aaaa bulusma mı vaarr... Benım cok zor gelmem,85 km yol... Güya Elazıgdayım... Benım ıcınde eglenın olur mu? Artık bır dahakıne denk gelırsem...

1156069711kandil_ekartlar&

Arkadaslar hepinizin mubarek kandilini kutlarim
Allah yuvalarinizdan huzuru sagligi bereketi ve mutlulugu hiç eksik etmesin insallah

teşekkürler aykız. bu arada tabi günaydın herkese. hepinizin geçmiş kandilinizi kutlarım. dimple bebişinin resimlerini istiyozzzzzzzzzzz.

dsc00582rt.jpg

Bu sefer oldu galiba

buda benim minik Ecemim kizlar

Son düzenleme:
ben bu mercimeği öpemem bile koklarım ay benim yerimede güzelce bi kokla şu güzelliği. ay maşallah çok tatlı. Allah analı babalı büyütsün kuzunu. nazarlardan korusun:nazar: bende seneye 2.yi yapacam tutmayın beni.

tesekkur ederım canım,ıyıyım cok şükür aynen devam bır degısıklık yok sımdılık kuzu...Sen nasılsın cnm,bebişin nasıl?

yorgun ve uykusuzum bunun yani sira iyiyim çok sükür bebisimde iyi sükür bol bol meme isteyip duruyo napsin yavrum

ben bu mercimeği öpemem bile koklarım ay benim yerimede güzelce bi kokla şu güzelliği. ay maşallah çok tatlı. Allah analı babalı büyütsün kuzunu. nazarlardan korusun:nazar: bende seneye 2.yi yapacam tutmayın beni.

Saol canim amin.
Allah isteyen herkeze nasip etsin :emir_bebek:

aykızzz ne güzel maşallah ALLAHIM BANA DA NASİP ETSİN
ayyy lütfen dimplecim bekliyorum gelin dilerseniz buyrun lütfen

hadi nevin bi gün koy gelmeyen ne olsun tartışırız ne olacagını

ay kızlar bu oğlan beni mahvetti

2 ayı bitti hiç bi düzelme yok

şuanda daha yeni sustu

annemin dizinde

bende pc yi kaptığım gibi banyoya geldim (sadece burada yanlız kalabiliyorum )

şu 1 ayıda atlatırsam belki düzeler diye umut ediyorum

en azından diğer ikisinde öyle olmuştu

buluşmada da çarşı içi olursa 5 dakkalığına gelebilirim

mesala yeni belediye çarşısında falan

myflowers

hoşgeldin kuzu

yaa maşallah.barekelllah..çok tatlıymış...canım ya..Allah nazarlardan korusunn....

X