Elaziğ///23

kızlar mrb hayırlı cumalar
malesef gene olmadı bebek negatif sonuç aldım vardır bundada bi hayır diyerek bekliyicem artık biraz kendimi topalarmam gerek kib hepinizi öpüyorum

malesef gene olmadı bebek negatif sonuç aldım vardır bundada bi hayır diyerek bekliyicem artık biraz kendimi topalarmam gerek kib hepinizi öpüyorum

zamanı gelnce olacak inşallah... hayırlısı olsun ..

durumunu tam bilmiyorum ama... benim dr.um ufuk tıptan orhan beydi..tavsiye ederim..

gökce ranacım belkide hayırlsı buydu. Rabbimin bi bildiği var demek lazım. Canını sıkma. Dua et. ınşallah en kısa zamanda rabbim önce göbişine sonrada kucağına almayı nasip eder bebişini:emir_bebek: ve bu çektiklerini tamamen unutturur.

kuşum beniim... Tabıkı var bır hayır,derdini veren rabbim dermanını da verıyor muhakkak...Kalpler Allahın elındedır yeter kı ona yurekten yakaralım deil mi... Hııc uzulme tatlım,dualarımız senınle canısı,sabret...

özgülcüm evet vardır bi hayır bebişinin zamanı var demekki gelmesine moralini yüksek tut
özebüsüm bi yağmur ama anlatamam vallahi 1haftadır yağıyo arara açıyo hava

sbnm ne zamandır yoktun canım nasılsın oğlun düzeldimi biraz

özgülcüm evet vardır bi hayır bebişinin zamanı var demekki gelmesine moralini yüksek tut
özebüsüm bi yağmur ama anlatamam vallahi 1haftadır yağıyo arara açıyo hava

yaaa burda da 3-4 gun önce cokk yagdı sisle beraber cok kötuydu ama bayadır yok... gercı bugun elazıgda da acıktır hava deıl mı bugun cok guzeldı hava....

saoll canımcım,sinüzitte olunca fena devrilmiştim caım ama daha ıyıyım valla.. sen nasılsın canım

saol canımm.cok şükür iyiyizz..Şeniz işte geçip gidiyo zamangamyoncuiremsu
sen ne yapıyosun alıştınmı elazığımıza gerçi merkezle ilçe cok farklı dır amaCAD
IARZU

canım ya üzülme.herşeyde bi hayır vardır.zamanı değilmiş demekki..Rabbim güç kuvvet sabır versin:teselli:

saol canımm.cok şükür iyiyizz..Şeniz işte geçip gidiyo zamangamyoncuiremsu
sen ne yapıyosun alıştınmı elazığımıza gerçi merkezle ilçe cok farklı dır amaCAD
IARZU

canım ya üzülme.herşeyde bi hayır vardır.zamanı değilmiş demekki..Rabbim güç kuvvet sabır versin:teselli:

cok ama cok farklı canımcım,ınan cok mahrum kalmıs.Cokta uzak... Alıstım ama sevdım.Kısıtlı oldugu ıcın ılcede ımkanlar o konuda bıraz sıkıntılıyım cunku esım sureklı görevde ve ben cogu zaman suan oldugu gıbı yalnızım.Bırseye ıhtıyacım oldugunda cok sıkıntı duyuyorum.Lojmanımız ılceden uzakta kalıyor.Kargom gelcegı zaman esım mınıbus soforune ulasıyor elazıga gıttgınde alıyor sofor saolsun,bır tane bakkalımız var ılcede, erzak olarak hersey var ama tek oldugu ıcın fıyatları bıras tuzlu :) sebze ve meyve sıkıntımız var,gelmıyor gelsede içi gecmıs oluyor... Ilcede hıc bayan göremedım :) tek bayan bızlerız ögretmenler,ama halkı cok sıcak ellerınden gelenı yardımı hep yapıyorlar.

özgül inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla
alırsın bebişini kucagına

ozebus

mahrumiyette zor yaaa
ben yazın hanköydeyim istedigim zaman şehire geliyorum ama yine zorlanıyorum
seninki daha zor
Allah yardımcın olsun

ozebus

mahrumiyette zor yaaa
ben yazın hanköydeyim istedigim zaman şehire geliyorum ama yine zorlanıyorum
seninki daha zor
Allah yardımcın olsun

hankendı mahrumıyet mı laa?

markete sen degıl market senın ayagına gelıyor...sositososito

hanköyün içi degil

hanköye giderken sag tarafta aynı tip evler varya orası

sbnm ne zamandır yoktun canım nasılsın oğlun düzeldimi biraz

ewt canım giriyodum ama sık deil
oğlum iyi sayılır tatlım az az öksürüyyo ama hatta şimdi hapşırdı:))))gerçekten
sen hemşireydin dimi tatlım dikkat et kendine hastanede aman allah esiirigesin

harbiden heeee
hanköy mahrumiyetmi heryer hanköy gibi olsunn:))
dimple nasıl oldun cnm

özebuscüm sen ağın damıydın gerçekten elazığda öyle yerlerde mi var bakkal çakkal yok insan yok ben ben otarafları hiç bilmiyorum bi sivriceyi biliyoırum oda pikniğe gidiyoduk

şebnem hankçy degil hanköye varmadan aynı tipteki evler
bakkal bile yok

saglıgımda
bi gün iyi bi kötü idare ediyorum

slm kızlar sagolun yaa bakalım rabbim büyük sabır ediyorum tedavi yaptık tüp de işe yaramadı hayırlısı diyorum dua ile ....
çedenecim dr um orhan bey benim tüp bebek yaptırdım ben sperm sorunu vardı canım inş rabbim hayırlısı ile benide sevindirir canım
kızlar güzel dualarınız için teşekkür ederim kib öpüyorum hepinizii

X