Elaziğ///23

slm özebuscum, sbnm dimple nerdesiniz? bu arada özebuscum sende elazığlı olupta elazığda yaşamayanlardansın galiba benim gibivereliniortak

Sebnemcim evlilik yildönümün kutlu olsun tatlim nice mutlu senelere
Alisim sende hosgeldin canim

hadi ya özebuscum bende tam tersini düşünmüştüm. aslen nerelisin canım?

hadi ya özebuscum bende tam tersini düşünmüştüm. aslen nerelisin canım?

aslen amasyalıyım canım ama aılem kocaelıde ıkamet edıyor... bende bu yaz geldım buraya... elazıgı cokk begendım cok sevdım ama bulundugum ılce mahrum kalmıs merkeze göre...

merhaba kızlar

havalar birden nasıl soğudu yaa
ama şükür bizim ev daha sıcak
gelenler diyo bizim ev buz gibi sizin ev sıcak

merhaba canlar... kac gundur gripten yatıyordum,izinliydim evde yatıyorum bakalım.Aman dıkkat edın özellıkle hamişler...Benım burda eczanede yok elımdekılerle ıdare edıyorum artık,optum sızlerı kuzular...

kızlar mrbb güzel hafta sonları geçirirsiniz inşşşş
uzun zamandır giremiyodum ayın 24 ünde bebiklerimi aldım geldim ama test günüme daha var ayın 5 inde test günüm bakalım benle duruyolarmı bebikler dua edin banaaaaaaaa bide hep yatmam gerekti die giremedim p c de yasaktı kızlar sizleri özledim valla kib öpüyorum hepinizi

özebuscum geçmiş olsun dikkat et kendine canım. bu arada sende çalışıyormuydun ev hanımımıydın. hangi ilçedesin özeldende yazışabiliriz. gökçe ranacım Allah bebişlerini sana bağışlasın. sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş.:emir_bebek:
bu arada sbnm nerdesin ya hiç sesin çıkmıyo bacım yaw

Günaydin canlar
kaç gündür bende yoktum hasta hasta yatiyodum esim gripti banada geçti
sitedede sorun vardi galiba girilmiyodu.
Özebus canim sanada geçmis olsun havalarda sogumus bu aralar grip heryerde dolasiyo
Gökcerana Canim dualarim seninle Allah gönlüne göre verir insallah dinlen bol bol ani hareket yapma
Alisim sen nasilsin canim

özebuscum geçmiş olsun dikkat et kendine canım. bu arada sende çalışıyormuydun ev hanımımıydın. hangi ilçedesin özeldende yazışabiliriz. gökçe ranacım Allah bebişlerini sana bağışlasın. sağlıkla kucağına almayı nasip eder inş.:emir_bebek:
bu arada sbnm nerdesin ya hiç sesin çıkmıyo bacım yaw
saoll canısı... calısıyorum canım o yuzden daha zor gecıo hastalık maalesef...
Günaydin canlar
kaç gündür bende yoktum hasta hasta yatiyodum esim gripti banada geçti
sitedede sorun vardi galiba girilmiyodu.
Özebus canim sanada geçmis olsun havalarda sogumus bu aralar grip heryerde dolasiyo
Gökcerana Canim dualarim seninle Allah gönlüne göre verir insallah dinlen bol bol ani hareket yapma
Alisim sen nasilsin canim
saol bebem aynen bende griple cebelleşıyorum...

merhaba kızlar
bende bikac gün oldu rahatsızdım

yagmurlar hic durmadı yaaa
sizlerde nevar neyok

mrb bayanlar.. bıraktıgım gibi mi ne topik? dur bı gerıye dogru link atayım.. ne var ne yokdıye?

ıyı geceler kuzular... çedene cım nasıl bır yer ne yapcam derken geldım 4 ay oldu bıle...:)))

günaydın kızancıklarım
nasılsınız
ranacım allahım gönlünden geçeni en kısa zamanda versin inşallah
dimplecim geçmiş olsun kendine iyi bak tatlım
çedene hoşgeldin niye uğramıyosun topiğe
aykızım sen nasılsınbebiş nasıl
özebusüm keşke elazığ merkezde olsaydın tatlım ya sana komşuluk arkadaşlık ederdim

X